תמליצו לי על מחשב נייד תקציב של 6 7 אלף - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמליצו לי על מחשב נייד תקציב של 6 7 אלף

ron atias

Recommended Posts

בעיקרון הוא לשימוש משרדי

אופיס אווטלוק

איטנרנט וכו'

המחשב הוא לאבא שלי אבל גם אני אשתמש בו לפעמים

ככה שהוא צריך להפעיל באיכות גבוהה וגם משחקים

נגיד אני ארצה להתקין עליו NEED FOR SPEED

שיהיה מחשב שבאמת שווה את המחיר

(שוב אני אזכיר בין 6 ל 7 אלף)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור לעזאזל מעצב? הלינק ששלחתי לך הוא הסבר קצר על התוכן ההכרחי של הכותרת וההודעה - כל הודעה בפורום. ההודעה שלך, למשל.

מה זה "לשימוש משרדי אבל שיהיה חזק"? אם אתה צריך מחשב חזק, זה כבר לא לשימוש משרדי... ומה זה "חזק"? לאיזו מטרה? משחקים? יישומים גרפיים הכוללים תכנות? תוכנות כבדות?

ומה הדרישות שלך ממנו? משקל קל? ניידות? מסך גדול (אם בתוך ה"שימוש משרדי" כלול שרטוט למשל...)? זמן סוללה?

אין לי כוח לחזור על כל ההודעה שהפנתי אותך אליה. תקרא לעומק, תחליט מה אתה צריך, ואז אולי מישהו כאן יוכל לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכנן להתנייד, יש לך את ה-Toshiba QOSMIO F50-10G

זה נראה לי המחשב הכי כדאי יחסית למחיר שלו..

המעבד מצויין, והכרטיס מסך הוא אחד החזקים ביותר בשוק

רק חשוב להדגיש שזה לא המחשב לעבוד איתו בטיסות (או שתחבר אותו לחשמל תוך כדי..)

המחיר למזומן שם יוצא 6970 שח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שAccess denied הציע מצויין אם כי עשוי להיות מוגזם. בהחלט ייתכן שאפשר למצוא הצעות טובות יותר, או לפחות כאלה שראוי לשקול במקביל. אם אתה לא מתכוון לשחק עליו במשחקים חדשים, או שאתה מוכן להתפשר על פירוט גרפי נמוך יותר - אפשר ללכת על מחשב עם 8400M GS הזולים בהרבה.

אם לא, ואתה מתעקש על כרטיס מסך חזק, יש למשל גם את זה: http://tms.co.il/product/5820. אמנם כרטיס מסך קצת יותר חלש, אבל דיסק מהיר, כפליים וגם המעבד מעט יותר מהיר. חשוב לציין כי המחשב הזה מובא כדוגמה בלבד - אמנם TMS זו חנות טובה, אבל אין לי שמץ של מושג מי זה INFINITY והאחריות היא שנה בלבד. הנקודה היחידה שלי היא שרצוי לחפש עוד (ולפותח הת'רד - תחליט אילו משחקים בדיוק אתה חושב להריץ עליו. פשרה על ה8400M GS עשוייה לחסוך לך יותר מ2000 שקל. אפשר למצוא גם מחשבים עם הגרסה הניידת של 8600 בסביבות ה5 וחצי - אבל זה אומר לקנות מאייבורי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שAccess denied הציע מצויין אם כי עשוי להיות מוגזם. בהחלט ייתכן שאפשר למצוא הצעות טובות יותר, או לפחות כאלה שראוי לשקול במקביל. אם אתה לא מתכוון לשחק עליו במשחקים חדשים, או שאתה מוכן להתפשר על פירוט גרפי נמוך יותר - אפשר ללכת על מחשב עם 8400M GS הזולים בהרבה.

אתה מודע לעובדה שהצאת לו מחשב יקר יותר עם כרטיס מסך עלוב יחסית לדרישה?

רק להבנה.. ל-8400GS ממשק 64 ביט, והוא מוציא 1380 נקודות ב-3DMark06

ל-9700 ממשק 256 ביט והוא מוציא ב-3DMark06 קרוב ל-8000 נקודות..

רוצה השוואה לכרטיסים שולחניים:

d1123eba27.gif

http://www.tomshardware.co.uk/charts/gaming-graphics-charts-q3-2008/Crysis-v1-21,747.html

הוא לא רע בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מודע לעובדה שלא פתחת בכלל את הלינק שלי?

המחשב שהצעתי מTMS כולל 9600M GT, שההבדל בינו לבין ה9700 לא גדול.

מחשבים עם 8400M GS עולים כאמור 2000 שקל פחות.

אני בכל מקרה לא הייתי הולך על האינפיניטי , המחשב ש Access denied הציע, ללא ספק ייתן את המפרט המקסימלי בהתאם למחיר, מסכים עם העניין שאולי זה קצת יותר מידי. אבל אם בכל מקרה הוא מתכוון להשקיע סכום כזה.. אז שילך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מודע לעובדה שלא פתחת בכלל את הלינק שלי?

המחשב שהצעתי מTMS כולל 9600M GT, שההבדל בינו לבין ה9700 לא גדול.

עוד פעם שטויות..

נתחיל בזה שאפשר למצוא את ה-9600GT ב-5930G של שעולה פחות מ-5 אלפים שקל (ב-KSP או באייבורי) ככה שבכל מקרה על תגע ב-8400GS שהוא דיי זבלי.. אפשר למצוא לפטופים עם כרטיס HD2600 של ATI בפחות מtארבעת אלפים שקל.. והם אוכלים 8400 בלי מלח

עכשיו, נמשיך בזה שלתקציב שהוא העמיד המחשב בעל הביצועים הטובים ביותר לדרישה (שכללה משחקים) ה-9700GTS עדיף בהרבה

לשם השוואה.. 9600GT מוציא ב-3dMark06 בסביבות 5040 נקודות בעוד ה-9700GTS מוציא כמעט 8000 (הפרש של 60 אחוז)

עכשיו, נמשיך בזה שהוא 256 ביט לאומת 128 ביט בלבד של ה-9600 ואין לך בכלל מקום להשוואה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחיל לעצבן אותי.

קודם כל, המחשב מTMS הובא בתור דוגמה לזה שלא צריך לקפוץ על ההצעה הראשונה שמוצאים (שלך, למשל). אם לא שמת לב, כתבתי "חשוב לציין כי המחשב הזה מובא כדוגמה בלבד - אמנם TMS זו חנות טובה, אבל אין לי שמץ של מושג מי זה INFINITY והאחריות היא שנה בלבד". לא טענתי שמדובר במחשב עדיף. יש מבין?

דבר שני, באיזה משחקים הבחור מתכוון לשחק? קרייסיס? COD5 לכשייצא? רגע, הבנאדם הזכיר רק את NFS, לא? אז גדול הוא לא, ובכלל זה מחשב בשביל אבא שלו. האם העובדה שתקרת התקציב היא 7K אומרת שצריך באמת להשקיע את כל הסכום?

לגבי ה8400 - כרטיס די חלש, נכון, אבל מה הסיבה שלך להניח שזה לא יספיק במקרה הנידון? ואמנם ה2600 אכן עדיף, אך היה נחמד אם היית מגבה את טענתך לגבי המחיר בלינק כלשהו. יש גם דגם או 2 עם 3650, גם הם של TOSHIBA נדמה לי, שגם אותם ראוי לשקול.

ודבר אחרון - זה רק נדמה לי או שאתה באמת משווה בין כרטיסים על סמך 3DMARK? להזכיר לך כמה הבדל יש לפעמים בין השוואה שכזו לבין המציאות? חוץ מזה שרוחב בקר הזכרון זה לא הכל. ול 2900 (השולחני) יש גרסאות עם 512 ביט וגיגה - זה הופך אותו לחזק יותר מהכרטיסים של היום? (כנ"ל ה8800GTX\GTS...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...