מחפש כרטיס קול למוזיקה + עריכת קול [עד 700 ש"ח] - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס קול למוזיקה + עריכת קול [עד 700 ש"ח]

Stastyle

Recommended Posts

אהלן!

אני מחפש כרטיס קול, אשר יתן הגברה נאותה לאוזניות שלי (Sennheiser HD280pro), ובו בזמן יוכל גם לספק יכולת הקלטה איכותית.

אם אני אקליט איתו זה יהיה אך ורק גיטרה, וכנראה אות ברמת LINE (עובר דרך מדמה מגברים), לכן דרוש ADC איכותי.

אין לי בעיה עם יד שניה, אבל חו"ל אינה אופציה משום שאני חייב את הכרטיס בימים הקרובים (כלומר תחילת שבוע הבא).

תודה רבה לכל העוזרים,

סטס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נורא נורא ממליץ על הכרטיס של ESI מדגם JULIA

המחיר שלו יד ראשונה בכלי זמר הוא 830 שקל אז תחרוג קצת לא נורא:P

או שתקנה ביד שניה בפחות ב 700 לדעתי

הוא ללא ספק הכרטיס הכי טוב למחיר הזה ותשאל הרבה אנשי סאונד

תקרא עליו קצת:)

http://www.esi-audio.com/products/julia/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכרטיס הזה יציאת מוגברת.

אני בכלל לא בטוח אם יש כרטיסים חצי מקצועיים בתקציב הזה עם יציאה שכזו.

לא לפי מה שזכור לי.

אגב לי יצא לפני כחודש לקנות את JULIA ב 480 מיד שניה. מרוצה עד הגג. ואין לי בעיה של להניעה כי יש לי מגבר .

ותכלס היציאה שלו יחסית סבירה בעוצמה. רמה אחת מעל ה ONBORDS. את ה 280 של הבחור לא אמורים להיות ממש בעיה.

מה שכן אתה תצתרך להעביר מיציאת RCA או PL גדול (מפוצל לימין ושמאל) לשקע PL קטן או גדול סטריאו כדי לחבר . ושוב מבעיה הזו אני לא סובל בגלל המגבר אוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגברה לאוזניות חשובה לי מאוד..

זה לא עניין של עוצמה, זה עניין של לדחוף את האלמנט, לכן חשובה לי יציאה מוגברת לאוזניות, בגלל שאיתן אני הולך לערוך\מיקס וכו.

בעניין הכניסות\יציאות - מצידי שיהיה אפילו ספיקון 8, אין לי בעיה לבנות מתאם מכל סוג שהוא.

מספיקה לי כניסה אחת, דרכה אני מקליט רק גיטרה (שעוברת דרך פרה אמפ ומדמה מגברים), ואני צריך יציאת LINE לרמקולים שלי (ATP3) לשימוש יום יומי, ויציאה מוגברת לאוזניות.

אם לדעתכם אני צריך להוסיף מעט כסף כדי לקבל כרטיס ששווה כל שקל, אני מוכן אפילו לשלם 1000 שקל לכרטיס (אני לא רואה סיבה להוציא יותר כסף מהסכום הזה על תחביב ההקלטה)..

תודה לעוזרים!

סטס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך, הבעיה היא שאין כמעט כרטיסים שמיועדים להקלטות ויש להם יציאה מוגברת בתקציב שלך.

אתה יכול להסתבל על הפרודיג'י יכול להיות שהוא יתאים לך. אם תעדיף, יש את ה-audiophile שאם אני זוכר נכון יש לו יציאה מוגברת לאוזניות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...