מחפש נגן MP-3 מבוסס דיסקים עד 850 שקל. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן MP-3 מבוסס דיסקים עד 850 שקל.

yot

Recommended Posts

שלום,

בהמשך חיפושי אחר נגן מוצלח שישמש אותי, החלטי למרת הכל לרדת מעניין נגני ההארד-דיסק בגלל מחירם הגבוה, וללכת לכיוון נגני CD.

המטרה: נגן מבוסס CD בעיצוב יפה.

המחיר: 800-850 גג.

מה אני רוצה בו: זמן ניגון ארוך (לפחות 30 שעות) פפנימיות עם מטען חיצוני (זו אפשרות, לא חייב) עיצוב יפה ושלט (לא חייב)

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ששלא תלך על Net Mini Disk Sony MZR- 505 או 510.

אתה אומנם יכול להקליט רק 320 דקות של , אבל המדיות זולות, המכשיר קטן ולא זולל סוללות, עם חיבור , ואופטי.

ב505 אין שלט אבל יש חיבור, ב510 יש שלט לאוטו, שלט רגיל, קסטה לאוטו, ומטען לאותו.

והתוכנה להקלטת דיסקים מצויונת, אתה יכול להכין דיסק ב5 דקות.

ה505 מומלץ מאוד, קניתי אותו לפני חודש, אחלה מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא היתי ממליץ על מינידיסק למי שרוצה להסחב עם כמות של שירים , רוב הזמן מסתובבים עם דיסק בודד של 160 דקות (חס וחלילה להשתמש בדחיסה של 320 דקות). מינידיסק הוא יותר טוב למי שמחפש תחליף קטן יותר וקומפקטי לדיסקמן רגיל (לאMP3) וגם טוב למי שרוב המוזיקה שלו לא קשורה למחשב וMP3.

אם חשוב לך הגודל והקומפקטיות (ולפי מה שהבנתי לא) ולא ממש משנה לך איזה שירים ומבחר של שירים - העיקר שיהיה כמה דברים נחמדים - אז מינידיסק זה לא רע אם אין כסף או רצון לנגן HD יקר (שכרגע רק האייפוד נמצא משווק בליגה של המכשירים הקטנטנים כמו המינידיסק).

אם על דיסקמן הלכת אז התקציב שאתה משקיע הוא מעולה , אפילו קצת פחות זה לא נורא. תוגל להשיג משהו טוב. אין לי המון המון נסיון איתם אבל אני היתי הולך על משהו של אייריבר בתקציב או של סוני.

*ד"א לפני שבוע ראיתי מישהו הולך עם הנגן הארד דיסק 10 ג'יגה של DLINK שדובר עליו כאן לא מזמן באיזה תרד שבגלל טעות חשבו שנמכר ב 600 ש"ח, רק דבר אחד יש לי להגיד עליו - זה המכשיר היחידי שראיתי שאפשר להגיד עליו שדיסקמן הוא יותר קומפקטי וקטן ממנו 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חס וחלילה ב320, כניראה אתה לא מדבר מנסיון עם המכשיר.

היה לי אתהMZR 500, ויש לי עכשיו את ה505.

ה500 באמת היה מקליט זוועה ב LP4, לפעמים היו סקרצים בזמן הניגון.

ה505 מקלי עם USB קבצים מהמחשב ב LP4 באיכות מעולה, כול הדיסקים שלי ב LP4.

אומנם דיסק אחד שלי CD שווה לשני דיסקים של MD, אבל את הדיסקים של המיני אפשר למחוק ולהשתמש שוב.

שלא לדבר על הנוחות של המכשיר, הגודל 6X6 סנטימטר ועוד תיק קטן עם 5 דיסק לא מגיע בכלל לסירבול ולגודל של המכשיר של הMP3 CD

שלא לדבר על המדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חס וחלילה ב320, כניראה אתה לא מדבר מנסיון עם המכשיר.

היה לי אתהMZR 500, ויש לי עכשיו את ה505.

ה500 באמת היה מקליט זוועה ב LP4, לפעמים היו סקרצים בזמן הניגון.

ה505 מקלי עם קבצים מהמחשב ב LP4 באיכות מעולה, כול הדיסקים שלי ב LP4.

אז להפך אני בהחלט מדבר מנסיון - הרבה יותר משלך, ולי לא היה מינידיסק רמת כניסה כמו שלך אלא משהו בעובי של חצי משלך - אתה בטח כבר מבין את הרמה , אחד מהמקליטים הטובים יותר. ואני מדגיש שוב דחיסה בLP4 זה אסון זה רחוק מאוד מההגדרה של דיגיטלי ומזכיר יותר קסטה ישנה שקיבלה מכות. ברור שאפשר לשמוע את זה ולהגיד "וואו מבינים הכל" , אבל זה רחוק מלהיות איכות וזה ממש מציק. למי שלא חשובה איכות (ואני מדבר על איכות בסיסית - משהו שלפחות יזכיר את הסאונד המקורי) אז זה בסדר - סה"כ יש אנשים ששומעים מטרנזיסטור AM , אבל לכל מי שרוצה משהו נורמאלי - שלא נישמע "מימי ומחורר" כיאילו עבר במכונת כביסה, אז כדאי LP2 ומעלה.

ואני גם מאמין שאתה לא חזק בקטע של ואיכות ובטח יש לך של מחשב ואתה משתמש באזניות שקיבלת עם המיני , כי אם לא -אין לי הסבר איך אתה נותן כזאת המלצה ל LP4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז להפך אני בהחלט מדבר מנסיון - הרבה יותר משלך, ולי לא היה מינידיסק רמת כניסה כמו שלך אלא משהו בעובי של חצי משלך - אתה בטח כבר מבין את הרמה , אחד מהמקליטים הטובים יותר. ואני מדגיש שוב דחיסה בLP4 זה אסון זה רחוק מאוד מההגדרה של סאונד דיגיטלי ומזכיר יותר קסטה ישנה שקיבלה מכות. ברור שאפשר לשמוע את זה ולהגיד "וואו מבינים הכל" , אבל זה רחוק מלהיות איכות וזה ממש מציק. למי שלא חשובה איכות (ואני מדבר על איכות בסיסית - משהו שלפחות יזכיר את הסאונד המקורי) אז זה בסדר - סה"כ יש אנשים ששומעים מטרנזיסטור AM , אבל לכל מי שרוצה משהו נורמאלי - סאונד שלא נישמע "מימי ומחורר" כיאילו עבר במכונת כביסה, אז כדאי LP2 ומעלה.

ואני גם מאמין שאתה לא חזק בקטע של סאונד ואיכות ובטח יש לך רמקולים של מחשב ואתה משתמש באזניות שקיבלת עם המיני , כי אם לא -אין לי הסבר איך אתה נותן כזאת המלצה ל LP4.

כרגע אהחשב מחובר למגבר של ROTEL מלפני 15 שנה, עם 4 רמקולים, יש לי בחדר גם מגבר שופורפרות גם שני רמקולים שעליו מחובר הפטפון.

ולמיני שלי מחובר אוזניות של MDR 501.

אולי LP4 זה לא שיא האיכות, אבל LP2 אין שום הבדל בין סטיריאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?

בקיצר ההבדל גדול ויעידו והעידו זאת עוד רבים כאן ומסביב לעולם , להגיד שבמינידיסק אפשר 320 דקות זה בדיוק הסיבה שלשמה ייצרה סוני את הLP4 - לא יותר מיזה , כי גם תוכל לקחת ולדחוס אותו ב 64 KBIT כמו LP4 ואז גם יהיה הרבה יותר נפח של שירים וההשוואה שלך לא תהיה נכונה במקרה כזה.

אתה בטח כבר מנחש שאני כן בן אדם של כמה שיותר מבחר שירים (IPOD) וכשקיבלתי את המינידיסק מהר מאוד סילקתי את הLP4 מהלקסיקון אפילו שיש לו יתרון של כמות שירים והגדרתי את הLP2 כמינימום. אפשר לשמוע ב?LP4 - כן , האם זה הורס את החוויה ומציק באוזן? - גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOT יש מספר דגמים שנעים במחירים שבין 700 ל1200 שקל.

sony Net MD mzr 410 שכולל חיבור USB ,וכבל לחיבור למחשב, אוזניות, שנאי. מחירו נע בין 750 ל850 שקל.

MZR501 אין לו אפשרות לחיבור USB, יש לו יציאה אופטי ואנלוגי, אין שלט, וכל האיוזור הרגיל. מחיר שלו בסביבות 800 שקל.

Net MD mzr505 חיבור USB וכבל, יציאה אופטית ואנלוגית,תוכנה להעברת מהמחשב, יש לו יציאה לשלט, מטען ואוזניותץ המחיר שלו בסיבות 850.

NetMD MZR 510 אותו דבר כמו ה505 רק עם שלט מיוחד לאותו,שלט רגיל, קסטה עם חיבור למיני, מטען לאותו. המחיר שלו בסביבות 1000 שקלץ

MZ-S1 זה הדגם הספורטיבי אטום מים, מסך זוהר, אין יציאה לשלט, יציאת ואופטי. השליטה שלו מאפנה לעלה, המחיר שלו בסביבות 1200.

ויש לך גם את כול דגמי ה MZR 7XX, שהמחיר שלהם בין 1000 ל1500.

את כול המכשירים אלו אתה יכול לקנות באתרי מכירות פומביות, יש שם גם קניה קבוצתית, חבר שלי קנה באחד האתרים את ה MZS1 ב 799.

אקיצר כדי לך לבדוק מחירים במספר אתרים.

עם אתה מכיר מישהו שנוסע לדיוטי פרי, הדגמים שם יותר מתקדמים והם עולים בסביבות ה200$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז להפך אני בהחלט מדבר מנסיון - הרבה יותר משלך, ולי לא היה מינידיסק רמת כניסה כמו שלך אלא משהו בעובי של חצי משלך - אתה בטח כבר מבין את הרמה , אחד מהמקליטים הטובים יותר. ואני מדגיש שוב דחיסה בLP4 זה אסון זה רחוק מאוד מההגדרה של דיגיטלי ומזכיר יותר קסטה ישנה שקיבלה מכות. ברור שאפשר לשמוע את זה ולהגיד "וואו מבינים הכל" , אבל זה רחוק מלהיות איכות וזה ממש מציק. למי שלא חשובה איכות (ואני מדבר על איכות בסיסית - משהו שלפחות יזכיר את הסאונד המקורי) אז זה בסדר - סה"כ יש אנשים ששומעים מטרנזיסטור AM , אבל לכל מי שרוצה משהו נורמאלי - שלא נישמע "מימי ומחורר" כיאילו עבר במכונת כביסה, אז כדאי LP2 ומעלה.

לפי דעתי קצת הגזמת בתיאורך פה של lp4 ובעוד תגובה שלך שבו השווית אותו לMp3 ב64kbps.

אני משער שיש לך/היה לך (ה mz-r900 שלי נהרס טוטאלית) מיני מסדרת mz-r/n9xx/1x , ומהקלטות שאני עשיתי ממקורות שונים ב Lp4 ב mz-r900 אמנם הייתה ירידה באיכות הקול, אבל לא דרמטית כפי שתיארת ולאחר הוספת הבאסים והטרבל (ב:"דיגיטל פרסט" של המכשיר) האיכות שמע לא כזאת נוראית, בייחוד לא כשל קלטת ישנה שחטפה מכות(יש לי יותר מידי כאלה..).

וראיתי את התגובה היותר מאוחרת שלך בנושא, פשוט הייתי חייב להגיב לגבי הנ"ל.

ל-yot:לפי מה שהבנתי אתה קונה בארץ....(? ) (פשוט יקר פה בגלל ישפאר..וסקאל ועוד יבואנים עשקנים..)

אז בעיקרון מה שכתב לך ע"י ETB נכון, חוץ מסימון שמות הדגמים: תיקון:

mz-NE410

mz-N505

mz-N510

זה סתם מעצבן אותי שמשתמשים באות הלא נכונה....

בדיוטי פרי לוקחים 50$ יותר בממוצע מהמחיר בארה"ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני לא אוהב את הסיפור של המינידיסק ולא של ה דיסקמאן יש לי אחד בבית הוא גדול הוא כבד זה בולשיט

היום יש נגנים כל כך קטנים וחמודים ומאד שימושיים כמו magic start אם מישהו מכיר

או MPIO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...