סיבות שדיסק קשיח מרעיש - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיבות שדיסק קשיח מרעיש

Jules Winnfield

Recommended Posts

שלום,

בזמן האחרון הדיסק הקשיח שלי החל להרעיש בצורה מטרידה, לשם המחשה, יש לי 5 מאווררים במחשב והוא מרעיש יותר מכולם ביחד, במיוחד כשאני פעולות במחשב, אפילו הכי פשוטות, אציין גם כי יש לי 1% פנוי במחשב.

הדיסק המדובר הוא 250KS W.D

חג שמח! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בסטיקי "תוכנות מומלצות" בפורום תוכנות כלי אבחון לכוננים קשיחים- לפי חברה.. תוריד את הכלי של ותבדוק את הכונן שלך

כמובן שאני מדבר על SMART disk info וגם על Extended test- כשכונן מתחיל לשנות את רמת הרעש שלו, כנראה שדברים השתנו אצלו ברמה הפיזית. זה יכול להיות ממתחים לא יציבים שהוא קיבל ומשום שאר סיבות. כדאי שתבדוק את הנושא, אולי הוא עומד לנפוח את נשמתו ובמקרה כזה (ואפילו אם אין שום בעיה בבדיקות) אני מציע שתגבה אותו, כמו שכולם הציעו. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראש קורא/כותב של הכונן קשיח מונח על כרית אוויר כדי לא לשרוט את הכונן. אני מנחש שמשהו קרה או לכרית, או לציר הסיבוב.

אתה יכול לנסות לפנות לטכנאי, אך לא נראה לי שהוא ידע לעשות עם זה משהו. לכן אם לכונן יש אחריות תממש אותה, ואם לא תכין את עצמך נפשית לקניית כונן נוסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחירים של היום, תקנה חדש, כי גם אם הדיסק תקין הוא כבר מפוצץ בכל מקרה. ושום תוכנה לא יכולה לנבא חיים של דיסק קשיח, הם אולי מעריכות משהו במקרה הטוב.

תקנה עוד אחד, תתקין עליו את מערכת ההפעלה ותעביר אליו את החומר החשוב. ככה אם הדיסק המרעיש ילך, לא תאבד דברים חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...