פרצו לאתר מוטובייק! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרצו לאתר מוטובייק!

Born2Kill

Recommended Posts

פרצו? בסה"כ defasing. אם מישהו יזרוק בוץ על דלת הבית שלך, תתלונן שפרצו אליו?

האקרים, ולא משנה מה הלאומיות שלהם, יודעים אנגלית. אין להם יותר מידי ברירה אם הם רוצים להיות . סקריפט קידיז, לעומת זאת, לא יודעים אנגלית, לפעמים אפילו כשהיא שפת האם שלהם. לצורך איזון, מי שחטף defasing בד"כ הרוויח את זה ביושר. 99% מההתקפות האלו משתמשות באותן שיטות שדי קל להתגונן מפניהן, אבל מנהלי האתרים לעיתים קרובות לא טורחים לממש אתן עד אחרי הפריצה. יצא לי לראות אתר שעבר defasing שלוש פעמים ברצף: משחיתים אותו, המנהל מתקן, פחות מחצי שעה מאוחר יותר הוא מושחת שוב. Rinse, repeat. רק אחרי הפעם השלישית הוא קיבל שכל וחסם SQL injection. מאז עברה כשנה והאתר לא הושחת אפילו פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

defacing ? אתה ואני ועוד אחוז בודד מבינים שמה שהם עשו זה לא משהו.

אבל הרוב המוחלט של אלה שרוצים להכנס לאתר הזה ולאתר השני שלהם MOTOCAR.CO.IL (שנפרץ המון פעמים) לא מבינים. הם רואים שהאתר נפרץ.

אולי בשנה הוא לא הושחט אבל הנה שוב.

מעצבן אותי שהם עושים לנו את זה שוב ושוב.

אם אתם יודעים איך להגן על אתרי כתבו למנהל האתר ותעזרו לו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הקראקרים שלנו? מתי הם יתחילו להפיל את האתרים של ממשלת איראן, אתרי ג'יהאד, חמאס וכו' אני הייתי מאוד שמח אם גם אנחנו היינו מחזירים ולא לאתרי מכוניות, אלא לאתרים של החמאס. זה היה יכול להיות טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרצו? בסה"כ defasing. אם מישהו יזרוק בוץ על דלת הבית שלך, תתלונן שפרצו אליו?

האקרים, ולא משנה מה הלאומיות שלהם, יודעים אנגלית. אין להם יותר מידי ברירה אם הם רוצים להיות . סקריפט קידיז, לעומת זאת, לא יודעים אנגלית, לפעמים אפילו כשהיא שפת האם שלהם. לצורך איזון, מי שחטף defasing בד"כ הרוויח את זה ביושר. 99% מההתקפות האלו משתמשות באותן שיטות שדי קל להתגונן מפניהן, אבל מנהלי האתרים לעיתים קרובות לא טורחים לממש אתן עד אחרי הפריצה. יצא לי לראות אתר שעבר defasing שלוש פעמים ברצף: משחיתים אותו, המנהל מתקן, פחות מחצי שעה מאוחר יותר הוא מושחת שוב. Rinse, repeat. רק אחרי הפעם השלישית הוא קיבל שכל וחסם SQL injection. מאז עברה כשנה והאתר לא הושחת אפילו פעם אחת.

defacing

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הקראקרים שלנו? מתי הם יתחילו להפיל את האתרים של ממשלת איראן, אתרי ג'יהאד, חמאס וכו' אני הייתי מאוד שמח אם גם אנחנו היינו מחזירים ולא לאתרי מכוניות, אלא לאתרים של החמאס. זה היה יכול להיות טוב :xyxthumbs:

זאת הבעיה, שלנו אסור לעשות את זה ולהם כביכול מותר כי גם ככה לשלטונות שם לא אכפת. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה, שלנו אסור לעשות את זה ולהם כביכול מותר כי גם ככה לשלטונות שם לא אכפת. ::)

חחחח. לנו אסור לעשות את זה? למה מה יקרה לך אם תפרוץ לאתר ערבי? יבוא השב"כ לעצור אותך בטענה שאתה עלול לרום למלחמה כוללת עם מדינות ערב?

הסיבה ההגיונית היחידה שאני יכול להחשוב עליה היא שיש הרבה יותר ערבים (מוסלמים) מיהודים בסכסוך הזה, ולכן מספר האנשים שעוסקים בתחום שם, הרבה יותר גדול ממספר האנשים שעוסקים בתחום כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוסקים ב"תחום" עאלק, זה לא איזה שהוא משהו מסובך, זה רק השחטת אתר מ"בחוץ". זה לא איזה פריצה פנימית גדולה.

אבל תסכים איתי ש99 אחוז מהאוכלוסיה בארץ לא מתעניינים בנושא הזה בכלל?

אז אחוז אחד מהאוכלוסיה בארץ, מול אחוז אחד מהאוכלוסיה בצד השני, נראה לי ששם יש הרבה יותר אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...