מחשב נייד T41- בעיה בשמע - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד T41- בעיה בשמע

ydob

Recommended Posts

ברשותי מחשב T41

הורדתי מהאתר את הדרייברים וכאשר הפעלתי את המדייה פלייר קיבלתי את ההודעה הבאה:

Cannot play back the audio stream: no audio hardware is available, or the hardware is not responding

בנוסף נכנסתי למנהל ההתקנים וראיתי שיש הרבה סימני קריאה על ה OTHER DEVICES

מהמחשב לא ניתן להוציא אפילו לא צליל.

איך אני יכול לשלוח צילום מסך???

האם זו בעייה בדריבר או בחומרה ומה ניתן לעשות בנידון???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלוח צילום מסך אתה לוחץ על PrtScrn ומעביר את זה לתוכנה כמו הצייר/Paint.

ולגבי הדרייברים שלך, הייתי בודק שוב אם התקנת את הדרייברים הנכונים, או מבצע עדכון למחשב עם תוכנת ה SYSTEM UPDATE של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה לא צריך להתקין דרייברים מכל מיני אתרים כשאתה קונה מחשב מחברה כמו לנובו, שמספקת את הכל באתר שלה.

בכל מקרה, חסר לך במערכת ההפעלה דרייברים להרבה דברים, ואני קצת לא מבין איך אתה מצליח לעבוד על המחשב בלי חיבור רשת, כרטיס מסך ועוד כמה דברים חשובים.

הפתרון הוא כמו שאמרתי מקודם, להתקין את תוכנת System Update של לנובו ולתת לה להוריד עבורך את כל הדרייברים:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/TVSU-UPDATE.html#DLP

זה הלינק הראשון בעמוד ששלחתי לך, תוכנה של 16 מגהבייט. אחרי זה אתה מריץ אותה, היא מזהה את הדגם של המחשב שלך ומורידה עבורו את כל הדרייברים ומתקינה אותם. זה יפתור לך את כל הבעיות.

אתה התקנת לאחרונה את מערכת ההפעלה מחדש אני מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה לא צריך להתקין דרייברים מכל מיני אתרים כשאתה קונה מחשב מחברה כמו לנובו, שמספקת את הכל באתר שלה.

בכל מקרה, חסר לך במערכת ההפעלה דרייברים להרבה דברים, ואני קצת לא מבין איך אתה מצליח לעבוד על המחשב בלי חיבור רשת, כרטיס מסך ועוד כמה דברים חשובים.

הפתרון הוא כמו שאמרתי מקודם, להתקין את תוכנת System Update של לנובו ולתת לה להוריד עבורך את כל הדרייברים:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/TVSU-UPDATE.html#DLP

זה הלינק הראשון בעמוד ששלחתי לך, תוכנה של 16 מגהבייט. אחרי זה אתה מריץ אותה, היא מזהה את הדגם של המחשב שלך ומורידה עבורו את כל הדרייברים ומתקינה אותם. זה יפתור לך את כל הבעיות.

אתה התקנת לאחרונה את מערכת ההפעלה מחדש אני מבין?

אכן התקנתי את מערכת ההפעלה מחדש.

לגבי התוכנה, אין לי במחשב הנייד אז איך היא אמורה להתעדכן מלנובו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוריד את הדרייבר של כרטיס הרשת דרך המחשב הנייד, תתקין אותו, וברגע שיהיה לך בנייד - תשתמש ב-System Update כדי להתקין את שאר הדרייברים.

שים לב שכשאתה מפעיל את קובץ ההתקנה של הדרייבר, הוא רק פותח אותו לספרייה DRIVERS, ואתה צריך להפעיל ידנית את ההתקנה משם, כדי להתקין את הדרייבר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים ... אני חושב שצריך לפשט את התהליך לבחור , כדי שהוא לא יסתבך יותר מידי .

ככה , וזה נורא פשוט אם תלך צעד צעד לפי מה שאני כותב לך פה :

1. תדאג לדרייבר רשת - רגיל או למחשב שלך , כדי שתוכל לחבר אותו לאינטרנט .

2. תוריד מהאתר של מייקרוסופט את ה DOT NET. - לפחות גרסא 2.0 ומעלה (אחרת שלב מספר 3 לא יעבוד לך) - לא לשכוח להתקין כמובן :)

3. להתקין SYSTEM UPDATE - מהלינק ששלחו לך תוכל להגיע לזה

4. אחרי שהתקנת את זה תריץ , חכה כמה דקות עד שזה יעלה לך רשימה, אני תמיד מסמן הכל וזהו .. (יש לי אימ"גים מוכנים של המחשב שלך עם כל העדכונים)

5. אחרי שסימנת הכל תן לזה לרדת - שים לב זה לוקח די הרבה זמן גם בחיבור לא , אז תבטל את כל מצב הסטנדביי של המחשב כדי שלא תחזור אח"כ ותמצא אותו ב 10% כי הוא "נרדם" ...

6. תהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...