לגבי Red Hat 6.2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי Red Hat 6.2

Sygnus

Recommended Posts

שלום

ברשותי דיסק ההתקנה של רד האט

בעבר התקנתי אותו, אך לא היה לי הרבה זמן ללמוד את המערכת ואי להשתמש בה.

אני מעוניין להתקינה שוב, האם אתם ממליצים על התקנת מערכת זו ?

או שיצאה כבר גירסה חדשה יותר ? ואם כן איך אני משיג אותה ?

כמו כן לא הצלחתי להתחבר בזמנו לאינטרנט כנראה לא היו לי את הדרייברים המתאימים,

אז איך אני מוצא אותם הפעם לפני ההתקנה ? והאם בכלל אני צריך לחפש לכל הכרטיסים או שהמערכת תזהה אותם לבד ?

תודה מראש לע כל עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אני יכול להגיד לך שמגרסאות 6.2 עד גרסת 8.1 כמעט ואין שינויים במערכת, אבל בגרסה 9 החדשה יש כמה שינויים קטנים(ביניהם זיהוי חומרה אוטומטי מעודכן יותר) ונראה לי שעדיף שתוריד ותתקין את המערכת הזאת.. (תכנס לאתר linuxiso.com ותוריד).

לגבי הדרייברים, אין לי ספק ש-90% מהדרייברים שלך יזוהו אוטומטית ע"י המערכת, אם כי לגבי המודם אני בספק.

איזה מודם יש לך?

אם המודם שלך הוא מודם מסוג או PCI אני צופה קשיים רבים בהתקנתו.

אם יש לך מודם המחובר לכרטיס הרשת (לדוגמא Alcatel) תוכל להתקין אותו בלי בעיות מיוחדות, אם כי זה תלוי גם בכרטיס הרשת הספציפי שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

יש גרסאות יותר חדשות, עם תאימות יותר חזקה עם התקנים חדשים.

בגרסה 9 לא היו לי שום בעיות עם הUSB והכל עובד בה מצויין, בגרסאות הישנות יותר היו לי בעיות עם הכרטיס מסך ובעיקר עם הUSB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובות המהירות.

אז ככה עוד שאלה האם כדי ללמוד על מערכת לא עדיף להתקין את המערכת הישנה יותר כלומר גירסא 6.2 או שזה לא משנה ואוכל גם

ללמוד את המערכת בגירסא 9 ? האם יש מדריכים בעברית באינטרנט שאוכל להיעזר בהם בלימוד הבסיס כמו הגדרות, התחברות לאינטרנט

ודברים בסיסיים כמו שלומדים בהתחלה בווינדוס ?

אם אני מוריד את מהאתר הם זה יורד כקובץ אחד ? או מספר קבצים? ואח"כ אני צורב אותו כדיסק רגיל ?

לגבי המודם הוא PCI חברת PCTEL.

תודה לכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תתקין RH9 שהיא מערכת מעולה.

אני לא רואה שום סיבה להתקין 6.2 כי גם עם 9 אתה תלמד מצוין. זאת מערכת מקצועית ביותר.

אם אתה ממש רוצה ללמוד על מערכת יוניקס אמיתית, תתקין Free BSD אבל שוב, אני לא רואה שום סיבה מוצדקת לעשות זאת. RH9 תספיק לך מעל ומעבר.

תוריד קובץ ISO וצרוב אותו לדיסק (או יותר נכון - שלושה דיסקים) , תכין דיסקט איתחול של ותתקין אותה בפשטות.

לגבי מודם ה-PCI נראה לי שמתעוררת כאן בעיה... יש היום הרבה הרחבי הרשת, אבל אני אישית לא הצלחתי להתקין מודם PCI בלינוקס. מכשול מס' 1 ;)

הנה אתה מצוין שתוכל ללמוד ממנו הרבה בקשר ללינוקס: penguin.org.il .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...