XONAR D2X ודרישות חומרה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XONAR D2X ודרישות חומרה

יוני הגבוה

Recommended Posts

שנה טובה!

:)

אני מעוניין לשדרג את איכות הסטריאו במחשב ולצורך כך חושב על שדרוג כרטיס קול ל-Xonar d2x כשהשימוש העיקרי של הכרטיס

יהיה למוסיקה. בנוסף לכך, אני מתכוון לחבר אותו למערכת הסטריאו שיושבת בסלון.

רציתי לדעת שלושה דברים:

1. האם יש אלטרנטיבות נוספות מעבר לו ול-Auzentech

2. ה-d2x יושב על ה-PCI-E אבל אני לא מבין מה ההבדל בינו לבין ה-d2. מה אכפת לי שה-d2 יושב על ה-PCI?

3. ספק 450W שמנוצל על ידי כרטיס מסך HD4850 יספיק גם ל-d2?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי - תודה.

לא הבנתי את הנקודה השנייה, לגבי איזה מוצר שמעת על יותר לקוחות מרוצים? D2X או D2?

sapits1 - אני לא מומחה גדול במחשבים אבל ממה שקראתי ה-D2X שיושב על ה-PCI-E מגיע עם כבל שמתחבר ישירות לספק.

בכל מקרה, גם אם הוא מקבל את המתח שלו מלוח האם, הרי שלוח האם מקבל את המתח שלו מהספק ככה שבסופו של דבר הכל עובר דרך ספק הכוח.

אם אני טועה בבקשה תתקן אותי.

cooler master - נשמע טוב. האם כבר הזמנת אותו? אתה מתכוון לחבר אותו לרמקולים מחשביים או לרסיבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי - תודה.

לא הבנתי את הנקודה השנייה, לגבי איזה מוצר שמעת על יותר לקוחות מרוצים? D2X או D2?

sapits1 - אני לא מומחה גדול במחשבים אבל ממה שקראתי ה-D2X שיושב על ה-PCI-E מגיע עם כבל שמתחבר ישירות לספק.

בכל מקרה, גם אם הוא מקבל את המתח שלו מלוח האם, הרי שלוח האם מקבל את המתח שלו מהספק ככה שבסופו של דבר הכל עובר דרך ספק הכוח.

אם אני טועה בבקשה תתקן אותי.

cooler master - נשמע טוב. האם כבר הזמנת אותו? אתה מתכוון לחבר אותו לרמקולים מחשביים או לרסיבר?

כן הוא בהזמנה כבר שבוע אפילו יותר. הוא הולך להתחבר לרסיבר ורמקולים 5.1 . לא של מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחבר אותו עם כבל שבצד אחד של לו יציאות אנלוגיות מתאימות למגבר ובצד השני יציאת PL, כמו שיש לכל .

הוא מתחבר ליציאת הLine out או יציאת האוזניות, שהן אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג עד כמה כבל שכזה פוגע באיכות השמע (אם בכלל)?

אגב,

בנוגע לביקורת של אנטולי - בבדיקה של הכרטיס במשחקים ישנו פרטמטר של פריימים.

מה הכוונה? הרי פריימים הם מושג גרפי, אז איך זה משתייך לכרטיס הקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפגוע באיכות השמע אני חושב שזה פוגע.. הרי מן הסתם כבל קואקסיאלי או אופטי יהיה איכותי יותר.

אני מאמין שאם אתה לא אודיופיל זה יהיה בסדר.

לגבי הביקורת - אני חושב שהכוונה שם היא השוואה בין כרטיס מובנה לD2, שכן כרטיס מובנה צורך כוח עיבוד מהמעבד וכרטיס "חיצוני" לא.

אני לא בטוח בזה, אז תחכה לתגובה של אנטולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פריימים הם לא מושג גרפי. פריים הוא כשמו כן הוא פריים בודד. פריים מורכב מהרבה יותר מאשר תמונה. הוא מורכב מעיבוד שאתה לא יכול לראות ותרחש מאחורי הקלעים (פיסיקלי לדוגמא) ומעיבוד אודיו. גם האודיו שאתה שומע נוצר על ידי פריימים.

ככל שהכרטיס שלך לוקח יותר עומס מהמעבד הוא יתפנה יותר לדברים אחרים ותקבל קצב פריימים גבוה יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...