כרטיס עד 1000 ש"ח - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס עד 1000 ש"ח

Nirco

Recommended Posts

בשירשור אחר אמרת שהכרטיס לא מספק את הסחורה, האם לדעתך באמת כדאי לקנות hd4870 להמרות שלפי מה שהבנתי הפרש הביצועים הוא כ-15% בלבד?(אם אני ממש רוצה אני יכול להרשות לעצמי את התוספת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב שאמרתי שהוא לא מספק את הסחורה, אמרתי שהוא לא כזה חזק כמו שעשו ממנו - הוא אחלה כרטיס להרצת רוב המשחקים על HIGH ברזולוציות יחסית שפויות. הוא לא מריץ כל משחק שיש על הגדרות מקסימליות עם פילטרים ו FPS שחיק, גם ברזולוציות נמוכות. (לא אמרתי שזו אשמת הכרטיס, ייתכן שזה באמת בגלל המשחקים עצמם - אבל זו עדיין עובדה.)

והשיקול להוסיף עוד 300 ש"ח ל 4870 הוא כבר שיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם הייתי מוסיף, התלבטתי לגבי זה גם כשאני קניתי את ה HD4850 והחלטתי שאני ארד מההשקעה הזו. חשבתי על משחקים שאני מחכה להם בתקופה הקרובה ושאולי ייצתרכו את הכרטיס החזק יותר ונשארתי עם מספר משחקים בודדים שאפשר לספור על יד אחת. (וגם הם יעבדו סביר על HD4850 ברזולוציה של 1280X1024). מה גם שהשיקול הכספי היה גדול יותר בתקופה שלי - ה HD4850 עלה 970 וה HD4870 עלה 1450.

תשמע, אין ספק שה HD4870 נותן הרבה יותר ביצועים אבל השיקולי מחיר מול תועלת נשארים בסוף החלטה אישית שלך.

*אתה יכול לעבור על הכתבה כאן ולראות פחות או יותר את ההבדלים בינהם (וגם כרטיסים אחרים) -

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-4870,1964.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל שאני לומד יותר אני יודע פחות, אני שוקל לחכות קצת ולעשות חושבים...

אבל אם אני אכן קאנה עכשיו אני אקנה את ה-9800gtx+.

תודה רבה לכולם נתתם לי עצות נפלאות :xyxthumbs:

מה המהירות הרגילה של הgtx+?

(738/2200)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...