Windows 7 כבר פה - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 כבר פה

bilbo

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל מאוד שעם התפתחות כ"כ מהירה של החומרה פיתוח התוכנה התנוון. כל פעם שאני שוקל לעבור לוויסטה אני שואל את עצמי "מה אני ארוויח?" את החיפוש המהיר? את העיצוב החדש? האם זה גורם למערכת להיות כבדה בצורה כ"כ מטורפת? אני לא נכנס לוויכוח לינוקס-וינדוס, אבל איך יכול להיות שבלינוקס ב-CD אחד יש גם מערכת הפעלה, גם אופיס, גם עוד מלא תוכנות שונות ומשונות, וגם אפשרות להריץ את כל זה ישירות מהדיסק - בעוד שבוינדוס נלחמים לדחוס הכל ל- אחד, ונאלצים להשמיט דברים כ"כ בסיסיים כמו תוכנת דוא"ל ומציג . כנ"ל לגבי מנועים גראפיים. זה כמו שבמקום שהתקנת מעלית תקל על האדם, הוא משמין בצורה כ"כ מטורפת שהוא צריך להשקיע את אותם המאמצים שהספיקו לו פעם בשביל לעלות במדרגות רק כדי לגרור את עצמו למעלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת משווה את כמות התוכנות שאתה מקבל (אני אפילו לא מכניס לפה עכשיו רכיבי מערכת בלי קשר אם זה טוב שהם ככה או לא) בDVD של ויסטא לעומת כמות התוכנות שאתה מקבל על CD של מערכת שקרכלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום. בלינוקס אני מקבל עולם ומלואו, בוינדוס עוד מעט אני לא אקבל אפילו תוכנת דואר.

חחח... בדיוק....

אני חושב ש3 ההדעות לפני מציגות את הבעיה שוינדוס התחילה להיכנס אליה בזמן האחרון. יש שיווי משקל מסויים, בין משקל של מערכת ההפעלה לבין התמורה שלה...

ומיקרוסופט היו סבבה עם , בויסטה הם כבר התחילו להגזים, המשקל ממש גדול, יש קצת יותר תמורה עניינית וזהו. אם 7 יהיה יותר כבד, ומורידים ממנו דברים נחוצים והכרחיים אז התמורה שלו יורדת, מה הטעם בכלל לקנות אותו?

בדיוק פה לינוקס נותן את המכה שלה, היא מערכת מאוד קלה, פי אלפי מונים לעומת , (עוד פעם: הגרפיקה שלינוקס מריצה על פנטיום 2, ויסטב צריכה מחשב מטורף), עם זאת מכילה בתוכה מלא מלא מלא דברים, התמורה מטורפת.

מיקרוספט יעשו טעות עם 7 תיהיה כבדה יותר, ופחות אפקטיבית (פחות תכונות בסיסיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...