Windows 7 כבר פה - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 כבר פה

bilbo

Recommended Posts

מייקרוסופט יצרו את זה אז הם יכולים לשים איזה תנאי שבא להם

אם מייקרוסופט תגיד שאי אפשר להתקין WIN7 אם אין לך כובע בצורת תרנגול על הראש אז אתה יכול להסתכן בעונש אם לא תצטייד בכובע התרנגול שלך

נכון... ובכל זאת.. העולם לא עובד ככה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מה התנאי שימוש של מייקרוסופט אומרים בדיוק, אבל זה לא משהו שצריך להתייחס אליו לדעתי.

מה אם אני קונה חולצה וגוזר לה ת'שרוולים, זה לא חוקי?

ואם אני קונה ארון ומפרק לו ת'דלת, זה לא חוקי?

ואם אני קונה ומפרק לה ת'רמקולים, זה לא חוקי?

לא צריך ליהיות יותר מידי יפי נפש.. קנית את זה, זה שלך, תעשה עם זה מה שבא לך, כל עוד אתה לא מפיץ את זה, או גונב משהו..

למי אכפת בכלל :screwy:

בגדול, אתה יכול לעשות עם הכל מה שבא לך

אבל אל תצפה לאחריות אח"כ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת על המושג "חוק"?

מייקרוסופט יצרו את זה אז הם יכולים לשים איזה תנאי שבא להם

אם מייקרוסופט תגיד שאי אפשר להתקין WIN7 אם אין לך כובע בצורת תרנגול על הראש אז אתה יכול להסתכן בעונש אם לא תצטייד בכובע התרנגול שלך

ממש ממש לא

הם לא יכולים לשים איזה תנאי שבא להם, כל הסכם צריך לעמוד בחוקים (כלומר חוזה לא יכול להיות מעל לחוק)

ויש תנאים שלא יעמדו בשום מבחן בית משפט, אחד מהם זה למשל לחייב התקנה עם כובע בצורת תרנגול :P

ועד כמה שאני יודע, אין שום בעיה עפ"י הEULA של להוריד ממנו חלקים (כלומר אין בעית חוקיות עם NLITE/VLITE)

http://download.microsoft.com/documents/useterms/Windows%20Vista_Ultimate_English_36d0fe99-75e4-4875-8153-889cf5105718.pdf[br]פורסם בתאריך: 27.09.2008 בשעה 20:49:00

אני לא יודע מה התנאי שימוש של מייקרוסופט אומרים בדיוק, אבל זה לא משהו שצריך להתייחס אליו לדעתי.

מה אם אני קונה חולצה וגוזר לה ת'שרוולים, זה לא חוקי?

ואם אני קונה ארון ומפרק לו ת'דלת, זה לא חוקי?

ואם אני קונה ומפרק לה ת'רמקולים, זה לא חוקי?

לא צריך ליהיות יותר מידי יפי נפש.. קנית את זה, זה שלך, תעשה עם זה מה שבא לך, כל עוד אתה לא מפיץ את זה, או גונב משהו..

למי אכפת בכלל :screwy:

להבדיל מחולצה, ארון או טלוויזיה

פה אתה לא קונה מוצר, פה אתה קונה זכות (רשיון) להשתמש במוצר עפ"י תנאים שנקבעו מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת, אבל באמת שאף פעם לא אבין את כל ההתלהבות הגורפת הזו מווינדוס 7, עוד לפני שראינו חלקיק ממנה שהוא מאושר רשמית ועובד.

אז מה אם זו המערכת שתחליף את ערימת הזבל המתקראת ויסטה? כמה זמן כבר עובדים על ווינדוס 7 - שנתיים? לא נראה לי שהרבה יותר. נראה לכם שלאור העובדה שמדובר במיקרו$ופט, ובמערכת הפעלה עם קרנל "חדש לחלוטין" (האומנם?), שנתיים עבודה ייצרו משהו יותר טוב מויסטה?

אני צופה מע' הפעלה יותר גרועה מויסטה, ובהרבה, עד שיוכח אחרת. בינתיים, אני נשאר עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, השינוי מ 95 ל 98 היה מטורף, פשוט מטורף!

אם זה גם יהיה השינוי מויסטה ל7, אז סבבה. מה שמעניין אותי זה מה תיהיה צריכת המשאבים שלו. יש למישו מושג מה הדרישות המינימליות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון ? גם למהנדסים שעובדים עליו בטח אין מושג מה הדרישות הסופיות יהיו. אני מניח שהם יהיו בערך כמו של ויסטה.

לדעתי קצת פחות, מסירים ממנה דברים שלא שימשים כמו MAIL וכו לפי השמועות ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל איתם! את הדברים היחידים שאני משאיר ב-vlite הם מסירים, ואת כל הזבל שהמערכת מפוצצת בו הם משאירים. מישהו איבד שם שפיות? שיפתחו את כלי הרשת שלהם כמה שהם רוצים, אבל למה לשלול ממני את האלטרנטיבה במחשב? במיוחד עם הכלים המגושמים שיש היום ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ויסטה מבוססת על אותו קרנל כושל כמו XP, רק שבויסטה הם כבר הסתבכו עם עצמם והכל נלקח מהידיים שלנו.

קרנל מוצלח זה הקרנל של לינוקס מערכת הפעלה מאוד קלה, מאוד קטנה, ומאוד חזקה, והמושכות בידיים של המשתמש כמו שצריך! האפטקים הויזואליים שלינוקס יכול להריץ על פנטיום 2, צריך מחשב מאוד מאוד תותח כדי להפעיל את אותם אפקטים על ויסטה. וזה עובדה.

עד כמה שהבנתי WINDOWS 7 זה קרנל חדש חדש! =) אפילו אומרים שהוא יהיה דומה לשל לינוקס! זה מעולה!

לא...

XP; ו-Windows 7 הם אבולוציה של אותו קרנל. ב- הם החליפו את מודל הדרייברים (שינוי גדול בעיקר בדרייברים לכרטיסים הגרפים), מה שסיבך מאוד את היצרניות (ולכן הדייברים לא תואמים אחורה).

באוופן כללי, הקרנל בווינדוס ממש לא בעייתי, הארכיטקטורה שלו נחשבת לדי מוצלחת, הוא מודרני והוא תומך בהרבה מאוד פיטצ'רים (גם של - רק שבשביל פשטות לא ממש מנצלים אותם).

מייקרוסופט חשבו בזמנו לשכתב אותו, אבל בסוף הבינו שהבעייה לא נעוצה בו וייקח הרבה מאוד זמן להגיע לקרנל עם היציבות של סידרת NT וחשוב מכך, לפתח משהו עם תאימות מלאה אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שקצת חבל שהם לא הולכים לכיוון הקרנל של לינוקס, כי יש בו הרבה צדדים טובים.

ואחת הבעיות הגדולות בויסטה זה צריכת המשאבים הגדולה שלה, למרות המחשבים החזקים היום. עדיין לוקחת הרבה, בכל אופן מספיק בישביל שאני ירצה לעבור לXP כדי לשפר את הFPS שלי בקרייסיס. אז מסקנה הגיונית תיהיה להקטין את צריכת המשאבים של 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...