ויכוח שהיה לי היום עם סוכן מכירות בKSP בנוגע לכרטיס HD4870 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויכוח שהיה לי היום עם סוכן מכירות בKSP בנוגע לכרטיס HD4870

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

היום הייתי בKSP וקניתי מחשב חדש, בין היתר רציתי לקנות כרטיס מסך מבית היוצר של כי אנדע שאין הבדל חוץ מהסטיקר בין הפירמות השנות ושכרטיסי המסך הם כולם תוצרת ATI והשוני הוא בחבילה שבה מוכרים את הכרטיס. המוכר טען שזה לא נכון ושכרטיסי יותר טובים, ונכנסו לוויכוח הוא גייס את כל צוות העובדים בכדי לשכנע אותי, ואני טענתי שזה לא חוכמה כולם שם באים משטח אויב ;D.

בקיצור החלטתי לקחת את זה פה אליכם (המומחים האמיתיים) האם יש שוני בין הכרטיסים עצמם?!

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI נותנים הוראות ברורות כייצד יש לייצר את הכרטיסים שלהם, בניגוד לגרסאות מומהרות כמו של NVIDIA ע"י XFX ושאר חבריהם.

ההבדל היחידי הוא ב BUNDLE.

אבל אולי מה שהמוכר התכוון הוא של Sapphire יש יותר נסיון ביצור כרטיסי ATI ולכן הוא הגיע למסקנה הזאת.

לי למשל יש כרטיס של SAPPHIRE כי אני אוהב את החברה יותר מ ולא בגלל שכרטיס זה או אחר טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אה, זה משהו שכולם יודעים, נראה לי שהם סתם מנסים לעשות עליי עוד כסף.. בכל מקרה 60 שקל לא יעשו אותי יותר אשר. אבל אני אוכל לנתב אותם ללוח אם טוב יותר.

אשמח לקבל עוד תגובות שתומכות, סותרות..

תודה למגיבים הראשונים

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SAPPHIRE היא חברה טובה שידועה כיצרנית כרטיסי ATI.

יש לה וותק והיסטוריה טובה עם מוצרים.

בעברה יש כמה כרטיסים שנתנו ביצועים מעולים בהשוואה ליצרנים אחרים.

MSI לעומת זאת היא חברה שלא היתה מוצלחת במיוחד בעברה.

בשנים האחרונות השתפרה מאוד, אבל עדיין נחשבת חברה בינונית+ באופן כללי.

אם הייתי צריך לבחור בין השניים ללא שום השוואה של ביצועים או משוב מהשוק, הייתי בוחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיזוק חיובי פסיכולוגי מקבלים בעד כסף :) בפורום הזה מקבלים עובדות.

התופעה של יצרן OEM שמייצר להמון חברות היא נכונה ונפוצה. התופעה שבתקופה מסויימת יש רק יצרן אחד שמייצר לכל החברות דגם מסויים גם היא נכונה ואכן מתרחשת לפעמים (לרוב רק בתחילת חייו של הדגם).

עכשיו לשאלתך - לצערי הרב אתה לא צודק (יותר נכון - לא בדרך החשיבה שלך). יש מצב שמה שאתה אומר נכון אבל זה מצריך בדיקה מעמיקה והכרה די כבדה של מאחורי הקלעים של העולם העיסקי של היצרניות. אמנם לא בדקתי לגבי ה4870 אבל לגבי ה4850 בוודאות נתקלתי בכרטיסים מחברות שונות עם PCB שונים לגמריי. לכן יש גם יסוד סביר להניח שגם עם ה4870 הלא טרי בכלל המצב דומה.

מה שכן - לא היתי חושש יותר מדי, כל עוד אין איזה דגם ספציפי שידוע שיש לו יכולות טובות יותר לא היתי מתרגש מאיזה דגם (חברה) יש במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיזוק חיובי פסיכולוגי מקבלים בעד כסף Smiley בפורום הזה מקבלים עובדות.

אתה קלטת אותי ציק צאק. :lol:

אני עכשיו קלטתי ששמתי את הPOST הזה בפורום הלא נכון, אולי מישהו מן האדימנים יהיה נחמד דיו להעביר את זה לפורום הנכון:x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ממש הבדל, פעם כל חברה היתה לוקחת את השבב ועושה איתו מה שהיא רוצה, משנה את התדר של הזיכרון וחותכת את רוחב הבאס של הבקר . היום כבר לא רואים דברים כאלו, אומנם חלק מהחברות ממהירות את הכרטיס אבל עדיין השינויים מינוריים, אם אתה מתכוון לבצע אוברקולק את תבחר לפי הגוף , אלא אם אתה מתכוון להחליף את גוף הקירור, ובמקרה כזה (או במקרה שאינך מתכנן אוברקלוק) לך לפי הבאנדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...