השוואה בין 5 מסכים סמסונג/דל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין 5 מסכים סמסונג/דל

eliil1

Recommended Posts

1) SAMSUNG 2243BW

2)SAMSUNG T240

3)SAMSUNG 971P

4) E248

5)DELL 2208

--------------

כרטיס מסך: 4850 / 9800GTX+

זכרון 4 GB

2*2

E8400 מעבד

מטרות: משחקים,, קריאה טקסטים וכו'...

מה הכי עדיף?

לפי מה שהבנתי , ל2243 המריחות ממש קטנה , ולT240 למשל היא גדולה...אבל אני ממש לא בטוח בזה , ואני חייב הצעה ממישהו שמבין.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי...לא הבנתי עדיין מה רע במכלול צבעים..לפי מה שהבנתי זה להפך יותר צבעים שהעין שלנו יכולה לראות...

אתה יכול להסביר לי - אידיוט חח שלא מבין בזה, מה החסרונות והיתרונות של מכלול צבעים מורחב לעומת לא/פחות מורחב בבקשה??

למה שמתי עין על הדלים וה2243, יש להם פיבוט, הטייה , גובה וכל השטויות האלה..שלא לדבר על העיצוב היפה של ..אבל כמובן זה לא הכי חשוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכלול צבעים מורחב משפיע לרעה על דיוק הצבעים שהמסך מציג כאשר הוא מציג תוכן שנוצר במכלול הצבעים הרגיל. זה שימושי למשל על מנת לערוך תמונות שצולמו במצלמה שמסוגלת לצלם במכלול כזה, אבל למשתמש רגיל אין לזה יתרון של ממש. אתה יכול לראות דוגמא בביקורת על מסכי "19 עם ה-931C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל מורגש משמעותית? אדם שלא מתעסק עם גרפיקה כמעט (אולי איזה פוטושופ מדי פעם) ורואה סרטים ומשחק משחקים, זה משמעותית?

ולסיכום...אתה לא ממליץ על בכלל, וממה שנשאר : T240 .

נכון?

עריכה: האם כרטיס כמו SONIC 4850 או 9800GTX+ SUPERCLOCKED יהיו טובים ל T240?? כי שמעתי שהכרטיסים האלה לא משהו ליותר מ22 אינץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתעסק בגרפיקה בשביל שזה יפריע, במיוחד כשמדובר ב-TN.

על כרטיס מסך אתה יכול לשאול בפורום המתאים. אני לא חושב שכרטיס המסך שאתה קונה צריך להשפיע על בחירת המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...