ציוני בחינות הבגרות התפרסמו באינטרנט. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציוני בחינות הבגרות התפרסמו באינטרנט.

Nitrous90

Recommended Posts

אתם לא רציניים עם המגנים האלה

אצלי בבית הספר המורים ממש נוקשים

נותנים ציונים לא טובים במבחנים ואת זה נותנים בתור מגן

אני לא מדבר עלי אלא על אחרים

בכתיבת חיבור אם מישהו בכיתה שלי מקבל מעל 80 הוא ממש סוס כל השאר מקבלים בין 50 ל70 הקטע הוא שבבגרות פשוט מקבלים 10 נקודות פחות או יותר מעל ציון המגן.

בספרות כל השנה כולם מקבלים במבחנים בין 50 ל70 ואיזה 5 מעל 70 בגלל שלא כותבים בדיוק מה שהמורה אמרה ואת זה היא נותנת בתור ציון מגן.

לא מעלים בנקודה כי זה לא מעניין אותם.

וכך גם במתמטיקה על טעות קטנה מורידים הרבה-המון נגיד טעות חישוב יכול להגיע בקלות 15 נקודות. ואם יש עוד סעיף אז כמובן שגם שם יש טעות וגם שם מורידים,

ואז את הציון השנתי הזה נותנים בתור ציון מגן.

ככה שיוצא שאם מבחן אחד הולך לא טוב אז הכל הלך.

אפשר לומר שלא היה לי כמעט ציון מגן אחד שהעלה לי הרוב הוריד לי חוץ מציון אחד שהעלה בנקודה.

עכשיו שאני מסתכל בהרבה מקצועות יש לי הפרש גדול של 7-18 נקודות בין הציון מגן למבחן בגרות וזה הורס הכל!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

טעויות חישוב לא מורידות כל כך הרבה... אני ב 006 (המועד הזה) עשיתי טעות נגררת טיפשית (אבל לא לוגית בהתחשב בתרגיל) וקיבלתי 94 בבגרות

הנה שלי:

http://img401.imageshack.us/img401/148/bagrutvv1.jpg

ואיך משכללים את הציון במדעי המחשב?

כמה אלפיות החלקת למורים מתחת לשולחן? פשוט לא הגיוני שכל השנה היית על מאה בכל כך הרבה מקצועות, ופתאום בבגרות 5-15 נקודות פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך שאצלנו המורים מורידים בלי בעיה על כל דבר במקצועות הראלים אבל במקצועות האומנים הם נותנים כמה שהם חושבים

מבחן מצויין זה מעל 80 ומבחן טוב זה עד 80 סביר זה עד 65

חח גם אני חשבתי על זה שכל המגנים שלו זה 100 חחח

לא יכול ליהיות!!! בשביל 100 בהכל צריך ליהיות כמעט כל המבחנים 100 ולא יכול ליהיות שכמעט בכל המבחנים 100 אבל בבגרות לא הכי קרובים ל95+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

טעויות חישוב לא מורידות כל כך הרבה... אני ב 006 (המועד הזה) עשיתי טעות נגררת טיפשית (אבל לא לוגית בהתחשב בתרגיל) וקיבלתי 94 בבגרות

כמה אלפיות החלקת למורים מתחת לשולחן? פשוט לא הגיוני שכל השנה היית על מאה בכל כך הרבה מקצועות, ופתאום בבגרות 5-15 נקודות פחות

הייתי על 90-95 רוב השנה וגם הכנתי שיעורי בית אז בכיף נתנו לי עוד 5 נק' לציון הגשה. במתמטיקה זה היה הכי דרסטי. פשוט לא הלך לי טוב כמו שציפיתי בבגרויות. לכן זה נקרא "מגן" דהיינו מגן עלייך בבגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

ומה עם היסטוריה למשל בה יש היסטוריה א' וב'?

כנ"ל הבעה עברית שמורכבת מחיבור ולשון? חצי חצי?

היסטוריה זה 40% א' ו-60% ב'.

לשון אני לא בטוח. ולזה שמעליך (X-BLADE), אכן שגיאת הקלדה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...