??*למבוגרים בלבד יעני*מין אוראלי לבחורה*צנזורה במיטבה, אבל עדיין למבוגרים בלבד* - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

??*למבוגרים בלבד יעני*מין אוראלי לבחורה*צנזורה במיטבה, אבל עדיין למבוגרים בלבד*

Judas Iscariot

Recommended Posts

אממממממ, כן.

הכותרת אומרת הכל.

עצות, טיפים, דרכים לשפר ה"טעם והריח"(כי עליהם אפשר להתווכח), חוויות(אם יש בהן מוסר השכל) ושאר אמממ, ירקות?(ולא, אני לא הולך לערב ירקות בזה, spare me the joke).

תודה מראש לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם האנשים פה בזמן האחרון? זה לא פינת הסקס של מעריב לנוער כאן...

יש כאן ילדים בגיל חד ספרתי בפורום הזה בין היתר, ואתה פוגע בנפשם הרכה!

(ולך תדע אולי אחד מהם עוד יתן לך טיפ שגוי ותאכל אותה (תרתי משמע)).

אתה באמת מצפה שהדיון הזה ישאר פתוח עד הבוקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן דיונים על דברים הרבה יותר מגעילים ודברים הרבה יותר "בוגרים" מאשר מין אוראלי.

ובניגוד לדעה שלך, דווקא יש כאן כמה אנשים עם נסיון בתחום הזה שואללה יותר טוב לי לשמוע מהם עצות ולהקשיב לנסיון שלהם מאשר "פינת הסקס של מעריב לנוער".

אני באמת צריך טיפים וכד'... אני אערוך את הכותרת על מנת לא לפגוע בנפש רכה של ילדים למיניהם, למרות שאני מתנגד לכך בתוקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם האנשים פה בזמן האחרון? זה לא פינת הסקס של מעריב לנוער כאן...

יש כאן ילדים בגיל חד ספרתי בפורום הזה בין היתר, ואתה פוגע בנפשם הרכה!

(ולך תדע אולי אחד מהם עוד יתן לך טיפ שגוי ותאכל אותה (תרתי משמע)).

אתה באמת מצפה שהדיון הזה ישאר פתוח עד הבוקר?

מה הבעיה שלך?

מישהו מגביל את הכתיבה? מישהו אומר שזה סגור לנושאים מסוימים?

יש לך בעיה? אל תגיב. תחסוך מאיתנו. הבחור פנה בבקשה לעזרה, לא כדי שילעגו לו.

אגב, אני בחור, אבל לדעתי טוב שיש בחורים שאכפת להם מבנות הזוג (בין אם זה אינטרס או פשוט אכפתיות) שתהנהנה גם כן.

זה נושא מאוד חשוב, לדעתי, שיש לקדמו. אנחנו לא בימי הביניים... אפילו שזה לכאורה "פורום מחשבים".. בגדול, הפורום הזה, ספציפית, הינו "פורום כללי", כך שהטענה שלך, אחינו, אינה מקובלת. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא עם אחינו בעניין (i'm with stupid ;D)

אני לא חושב שיש לזה מקום כאן, כאילו בחייאת דינאק רוצה לבוא בפוזה של זיין על שתעבור חלק בפורום חומרה? זה יענו חכם על קטנים?

עשה טובה, יש פורומים ייעודים.

עשה עוד טובה - עזוב אותך פורומים לעניינים כאלה. בשביל זה יש יום שישי בערב עם חבר'ה ובירה...

תן לנפשם הצעירה והרכה של חברי הפורום להתנהל על מי מנוחות, לוחות וזכרונות...

יום\לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא עם אחינו בעניין (i'm with stupid ;D)

אני לא חושב שיש לזה מקום כאן, כאילו בחייאת דינאק רוצה לבוא בפוזה של זיין על שתעבור חלק בפורום חומרה? זה יענו חכם על קטנים?

עשה טובה, יש פורומים ייעודים.

עשה עוד טובה - עזוב אותך פורומים לעניינים כאלה. בשביל זה יש יום שישי בערב עם חבר'ה ובירה...

תן לנפשם הצעירה והרכה של חברי הפורום להתנהל על מי מנוחות, לוחות וזכרונות...

יום\לילה טוב.

YOB TVOYU DUSHU!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוזה של זיין.. כן... רק אני.

בסדר, שיהיה.

בכוונה הרחבתי כמה שפחות, כי אני לא חושב שזה עסק של אף אחד חוץ משלי ושלה(וחברים קרובים) - אני רוצה עצות לשיפור בלי קשר לשאלה אם אני עושה את זה כרגע או זה בשביל הבחורה שאני אתחתן איתה עוד 25 שנה -_-

מה חכם על קטנים?! בפורום כללי מסתובבים בעיקר בני 20+ לפי מה שיצא לי לראות... די להיות מפגרים.

אני יודע שיש פורומים ידועים, אבל אני חבר בפורום הזה - זה בהחלט נושא שנכנס לקטגוריה של "כללי".

ואל תדאג, דיברתי על הנושא כבר עם חברים ביום שישי בערב, רק בלי בירה - אני לא שותה.

מה הבעיה שלך?

מישהו מגביל את הכתיבה? מישהו אומר שזה סגור לנושאים מסוימים?

יש לך בעיה? אל תגיב. תחסוך מאיתנו. הבחור פנה בבקשה לעזרה' date=' לא כדי שילעגו לו.

אגב, אני בחור, אבל לדעתי טוב שיש בחורים שאכפת להם מבנות הזוג (בין אם זה אינטרס או פשוט אכפתיות) שתהנהנה גם כן.

זה נושא מאוד חשוב, לדעתי, שיש לקדמו. אנחנו לא בימי הביניים... אפילו שזה לכאורה "פורום מחשבים".. בגדול, הפורום הזה, ספציפית, הינו "פורום כללי", כך שהטענה שלך, אחינו, אינה מקובלת. :-[

[/quote']

"אגב, אני בחור, אבל לדעת טוב שיש בחורים שאכפת להם מבנות הזוג..."

למה העובדה שאתה בחור מנוגדת לדעה שלך שטוב שלבחורים אכפת מבנות הזוג שלהם? oO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין יותר טוב מי ללכת לגן החיות ולעשות את זה לייד הקופים בשעתם החופשית ולהתבונן איך הם עושים את זה :lol: סתם אבל רציני. לא ניראה לי שמישהו כאן יגיד לך משהו בנושא כי זה באמת לא קשור לכאן. בכללי אפשר לדבר בפורם כללי על הכל אבל זה ספציפי קצת מוגזם :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

תעשה לי טובה, זה שלך בחיים לא הייתה חברה ואתה רוצה להרגיש בחברה טובה לא אומר שזה פורום של בתולים.. (אולי זה באמת כזה, אני לא יודע, אבל אני מעדיף לךחשוב שלא..)

בכל מקרה אני מסכים שזה לא המקום לשאול את זה...

רוצה לדעת איך לרדת לבחורה, יש לך 2 אופציות, אחת (העדיפה לדעתי) להיות מספיק פתוח עם חברה שלך, להתחיל לרדת לה ולעשות מה שנראה לך אינטואיטיבי, או לחילופין לעשות כל מה שעולה לך לראש, ואז (תוך כדי או אחרי, בחירה שלכם) ולקבל ממנה הערות מכוונות עד שתלמד לעשות את זה כמו שצריך...

האופצייה השנייה היא להוריד פונרו (עדיף של לסביות), לראות מה הן עושות וללמוד מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...