שאלה לדים לפי המוסיקה - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לדים לפי המוסיקה

BIGBENG5

Recommended Posts

TIP לא לוקח לא מתח ולא נעליים... מזתומרת הלדים דולקים חלש? אולי אתה מצפה זה לא מנורת פלורסנט של תקרה, או שהם ממש דולקים חלש? כמה כבר לדים שמת? 50?

למה אתה ישר מזלזל בדברים של בן אדם זה התנהגות של בנאדם גועל נפש

בקיצור תשמע לא שמתי חמישים לדים שמתי 4 ובלי המעגל אם אני מחבר אותם ישירות למולקס הם פועלים חזק (נורמאלי) ואם אני מחבר אותם דרך כל המעגל יורד להם האור משמעותית (בכלל לא שמים לב שהם דלוקים אם האור דלוק בחדר) אם יש לך דרך אחר להסביר את זה ולא על ידיי זה שאחד החלקים במעגל הזה לוקח מתח בצורה מוגזמת אז אני לא יודע

אה וזה לא בעיה במחשב ניסיתי על 4 מחשבים שונים אצל כולם הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזה הסבר פשוט מאוד. לא כל הלדים בעולם אותו הדבר, אם לדים UB צורכים 3v אני בכלל לא מתפלא שהם דולקים חלש.

כפי שאמרתי, פתרון פשוט הוא לוותר על לד אחד.

לא !

לד צורך זרם ישר

לד בעל 3V שמחובר ל- 5V יתחמם מאוד כי הוא יפזר המון הספק - אבל יצרוך את אותו הזרם ! (תיאורטית - מעשית תהיה זליגה של כמה מיקרו A)

לדים פשוטים כמעט ולא צורכים זרם - יספק להם מספיק זרם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא !

לד צורך זרם ישר

לד בעל 3V שמחובר ל- 5V יתחמם מאוד כי הוא יפזר המון הספק - אבל יצרוך את אותו הזרם ! (תיאורטית - מעשית תהיה זליגה של כמה מיקרו A)

לדים פשוטים כמעט ולא צורכים זרם - יספק להם מספיק זרם

זהו בגלל זה שאלתי אים אפשל לחבר לUSB כי יש לי איזה 8 לדים שמחוברים לUSB והם פועלים ממש חזק

ומאירים את כל המחשב ממש חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה יכול בקלות לבר את הלדים לUSB.

אני עדיתי את זה במודיג עתיק שלי.

הדרך הכי טובה זה לחבר נגד לבטור לכל לד.

אני השתמשתי בנגד של 220 אום.

את המעגל הזה אתה מחבר לכבל יו אס בי, שים לב יש שם 4 חוים, שנם מהם בצבע אדם ושחור. ה המקור מתח של היו אס בי.

סירטטי לך את המעגל של הלד עם הנגד

(המעגל הוא לחיבור ישיר לא למוזיקה)

60178689ms3.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...