כדאיות קניית מסך 971P של סמסונג. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאיות קניית מסך 971P של סמסונג.

Las@Vegas

Recommended Posts

אני על סף קניית מסך, אני אמור מחר לגשת לחנות.

האם במחיר של 1560 שקלים שווה לרכוש את המסך?

האם יהיה לי בעיות לכוון אותו עם כרטיס מסך 9600GSO של נוידיה, שמעתי שיש להם בעיות איתם.

מה שאני צריך זה עבודה משרדית, עבודה עם המון טקסטים, ואולי משחקים אבל לא מהירים משהו כמו HEROES ומהסוג הזה...

חשוב לי איכות תמונה, וזוויות, ואיכות טקסט שלא יהיה מפוקסל (בגלל זה אני לא לוקח 20 אינצ' שאני יצטרך לעשות לו הגדלה מלאכותית לטקסט). ומחיר עדיף עד 1700 שקלים.....

תודה מראש

יבגני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד יש לי שלוש שאלות:

1). יש טעם להתקין את ה - Magic Tune או שאני יכול פשוט להשתמש בהגדרוץ של התוכנה של NVIDIA?

2). כמה להוריד את הבהירות?

3). איך אני מחבר את החיבורי , הכבל הולך מהמסך למחשב ואז שני היציאות עובדות?

תודה

יבגני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ברשותי ישנו מסך הנ"ל.

הוא מגיע מכוייל מצויין מהמפעל, כך שממש אין צורך לגעת בהגדרות של הצבע.

את התוכנות לא התקנתי מלבד הדרייבר, לפי דעתי אין בהם צורך.

לגבי הכבל - אתה מחבר אותו ליציאת במחשב, וכך אתה מרויח 2 יציאות USB2 במסך עצמו.

בסרטים הוא מצויין, וגם במשחקים, עברתי איתו את COD4 והוא תיפקד מצויין, ללא מריחות.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבודה משרדית ולסרטים הוא מעולה. לא תמצא מסך טוב יותר ממנו בתקציב הזה. במשחקים יש אנשים שרואים בו מריחות אבל אם הם לא מהירים או שזה לא מפריע לך אז תהנה.

מחזק, מדובר במסך מעולה מכוייל, עם צבעים טובים מאד וניגודיות מצויינת. החסרון היחידי שלו הוא במשחקים מהירים אך ציינת שאולי תשחק משחקים ולא מהירים. כמו כן יש לך פה מי שלא הרגיש במריחות על משחק כמו COD4, כך שאתה יכול להיות שלם עם המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אני שואל על הבהירות, בינתיים אני מסתמך רק על הגדרות התוכנה של אני שואל אם כדאי לי להנמיך את הבהירות ולכמה, בינתיים הורדתי למינימום האפשרי והורדתי קצת מהאדום באפשרויות צבעים כי האנשים נראו יותר מידי אדומים... מה אומרים זה כדאי או שעדיף לי להשאיר להגדרות רגילות?

יבגני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...