WINDOWS 7 - כבר ביוני 2009 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WINDOWS 7 - כבר ביוני 2009

huber

Recommended Posts

חלונות 7 תצא כבר ביוני הקרוב (21/09/2008)

מקור: עיתון "ידיעות אחרונות"

מיקרוסופט אומנם הצהירה בעבר כי 7 תצא כבר בסוף 09 או בתחילת 2010,אולם עפ"י דיווח המערכת תצא לשוק כבר בתחילת 6/09.עפ"י הדיווח,גרסת בטא של המערכת תופץ בסוף 10/08,בוועידת המפתחים המקצועיים שתערוך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצחיק אותי, אתה קובע שאין הבדל בגלל צורת הממשק של Windiws 7 ?

כל שיטת ניהול הקבצים אמורה להיות אחרת, וכמו כן הביצועים משופרים באופן מאוד משמעותי לעומת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התקנתי שום Windows 7 למרות שהורדתי את הקבצים, כי הייתי די בטוח שזה בלוף... התברר שלא.

לגבי השינויים שמתוכננים בגרסה זו הם מפורסמים באתרים של מיקרוסופט, הם אינם סודיים.

אחת הבעיות הכי כואבות היא שויסטה צריכה חומרה חדשה והמון זיכרון כדי לפעול חלק [גם בגלל הממשקים המסורבלים].

בעיות אלו אמורות להפתר ב Windows 7 [לדברי MS] - תאימות לחומרה ישנה/חלשה ומשאבי זיכרון צנועים וממשק

שאמור להיות קליל בהשוואה לויסטה - אני לא מדבר על גרסת הביטא ולא טורח להציץ ב DEMO-ים המופצים ברשת...

ידוע שאצל מיקרוסופט הגרסה שיוצאת בסוף היא לא בדיוק כמו שהתחייבה להם.

למשל, כבר ב אמור היה להיות ניהול קבצים/דיסק חדש המאפשר העתקת קבצים מהירה ושיפור קריאה/כתיבה.

אך בסוף זה לא יושם וקיבלנו את אותו ניהול הקבצים הדפוק כמו ב במעטפת כביכול נוצצת אך מסורבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך בסוף זה לא יושם וקיבלנו את אותו ניהול הקבצים הדפוק כמו ב במעטפת כביכול נוצצת אך מסורבלת.

מה רע בNTFS?

חוץ מזה שהיא עברה עדכון בויסטה והיא לא מגבילה אותנו בגודל קבצים או מחיצות.

איך הגעת לזה שניהול הקבצים בXP הוא "דפוק"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השינויים לא מצדקים שיחרור של חדשה

בדיוק כמו שקורה ב SERVER 2008 R2

יופי כל הכבוד, אתה בוחן לפי גרסאת M3, כל הכבוד.

הממשק עוד ישתנה (ואולי כמה פעמים) הכל עוד ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...