recable לאוזניות, מי? מה? מו ואיך? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

recable לאוזניות, מי? מה? מו ואיך?

Cereal  Killer

Recommended Posts

אהלן

יש לי מדגם mdr-x300 תוצרת sony

יש לי בעיה עם ה כבל שלהם ואני רוצה להחליף אותו (במידת האפשר לכבל כמו המקורי של שהוא מצופה בד או משהו בסגנון)

רציתי לשאול כמה דברים

יש למישהו מושג איך פותחים את האוזניות האלה?!

איפה לקנות כבל ופלאג ברשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאגים וכבל יש איפה למצוא. אם אתה רוצה משהו כמו המקורי נסה לברר עם היבואן של . אם תוכל לתת של האוזניות והכל זה יעזור. מעבר לזה, תעבור על הדיונים בחתימה שלי, יש שם של חלק מהפרויקטים שעשיתי, אולי זה ייתן לך מושג לגבי האפשרויות שיש לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1240540862_ccc5ab0b28.jpg?v=0

לצערי תיהיה לי רק מחר.

האוזניות שלי זהות לאוזניות בתמונה.

אני לאו דווקא מחפש כבל מקורי, אני רוצה פשוט כבל מצופה בד (כמו שהמקורי היה).

יש חנויות מומלצות איפה לקנות ? (עדיף ברשת)

כמו כן, אני לא מצליח למצוא איך לפתוח את האוזניות, נתקלת בהן פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הדגם הזה (כמה הוא עלה לך? זה בכלל שווה החלפת כבל?!) אבל אני מניח שצריך להסיר את הפאדים שלהן ואז תראה ברגים לפתוח את האוזניות.

בד לא מצפים כבלים בדר"כ. מה שכן יכול להיות זה Nylon-Multifilament שנראה ומרגיש ממש כמו בד. יש כמובן גם את ה-Techflex הסטנדרטי יותר שהוא חצי מהדחיסות של החומר, והוא מיקרופוני יותר. עם זאת אפשר להגיע איתו לתוצאות ויזואליות יפות יותר על ידי מספר שכבות, וכו'.

מבחינת חיווט אתה מתכוון לשים משהו נורמאלי או שאתה רק רוצה שזה יעבוד? כבל זול יעלה 5-8 שקל למטר. כבל איכותי יעלה 15-20 שקל למטר (וכנראה שתצטרך להזמין מחו"ל).

מבחינת קונקטורים, אני ממליץ לך לא לחסוך פה, כי זה החלק שנהרס הכי מהר וגם משפיע מאוד ויזואלית. לך על משהו מוצלח של ניוטריק ואל תלך על השטויות שיש בחנות השכונתית.

מבחינת רכיבים, יש את Wire-Care, יש את Parts-Express.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף קונקטור (אם אתה משחק עם הקונקטור הבעיה נפתרת?) זה גרושים. 20 שקלים עולה קונקטור איכותי.

אם זה כבל, אז לדעתי לא שווה להכין כבל איכותי לאוזניות האלה. כבל איכותי יעלה לך 80-90 שקלים בקלות לחלקים באיכות טובה לאורך של 2 מטר (קונקטור+כבל+ציפוי לכבל).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונקטור המקורי הרוס (תאונה מוזרה מאד שמערבת חבר טיפש במיוחד, בקבוק של חצי גולדסטאר, נר ופלדלת)

לא הצלחתי למצוא קונקטור נורמאלי והיו לי בבית זוג של פנסוניק עם כבל+ קונקטור סביר אבל הוא לא היה ניתןו לפירוק אז הלחמתי כבל לכבל (בדדתי וקיבעתי הכל כמו שצריך, אין ניתוקים ואין בעיות מגעים בהלחמה) אבל א. הספור נורא לא אסטתי (בשביל הקיבוע השתמשתי ב 2 לוחיות פלסטיק, קפיץ ושרינק)

ב. הקונקטור של פנסוניק התחיל להרס, בגדול אם אני מצליח למצוא קונקטור טוב אני פשוט חות לפני ההלחמה לכבל השני ומלחים אותו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקונקטור הוא כל הבעיה, ואתה רוצה רק קונקטור, אתה מוזמן לעבור אצלי, יש לי Neutrik NYS231BG. יש לי משהו כמו 10 כאלה, אז אין לי בעיה לתת לך כמה שתרצה באותו המחיר שזה יצא לי. אני לא משתמש בהם הרבה, רק לכבלים כאלה:

http://img255.imageshack.us/img255/8939/94708755el7.jpg

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...