מקלדת ועכבר אלחוטיים, 400 שח, מתנה לאבא, עזרה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת ועכבר אלחוטיים, 400 שח, מתנה לאבא, עזרה

diablo4u

Recommended Posts

שלום לכולם,

מחפש לקנות לאבא שלי מתנה ליום הולדת והחלטתי על סט מקלדת ועכבר אלחוטיים. יש לו מקלדת מצ'וקמקת ממש שרוב הלחצנים בה לא עובדים והיא שווה 20 שח. לגבי העכבר, היה לו משהו טוב שקיבלתי בזמנו כשהייתי בESR במסגרת UNREAL (כן, חנון) אבל הוא נהרס ועכשיו הוא משתמש גם בעכבר ישן ולא נוח.

בקיצור,

הסתכלתי קצת בסטים של לוג'יטק, ואין לי כל כך מושג מה טוב.. וטווח המחירים פשוט מטורף, מ250 ועד' 1250...

מישהו יכול לתת לי קצת הסבר מה ההבדל בין המקלדות השונות? אינפה לעומת bt או , נטען לא נטען וכו'... ומה ההבדל בכלל בין מקלדת לגיימרים ולבין מקלדת מולטימדיה? והאם בכלל לוג'יטק שולטת או שזה רק אני שאני מיושן (צבא כבר שנתיים אני לא מעודכן..)

לעניין:

מה חשוב לי במקלדת:

1. נוחות

2. זמן תגובה נורמלי. (לא כמו mx518 או משהו מטורף של רייזור בנוגע לעכבר אבל לא משהו זול)

3. טעינה: תגידו לי אתם מה הולך היום.. זה עם סוללות? עכבר נטען או גם עם מתחלפות? בכל מקרה עדיפות למשהו שיחזיק מעמד ולא יצטרף תחלופה כל שבועיים.

4. מרחק סביר. גם לא מטורף אבל לא זול...

5. 400 נראה לי סביר, אבל שוב נאי לא מעודכן אז אם תגידו לי שהיום סט טוב עולה 700 אז זה מה שיהיה... בכל מקרה הוא לא מטורף שצריך משהו ממש יקר (אחרת מן הסתם לא היינו הולכים על אלחוטי) אבל הוא מספיק על המחשב בשביל שהנוחות תהיה חשובה.

סתם כבר דברים שראיתי מביקורות:

1. שהאותיות בעברית יהיו טבועות במקלדת ולא מודבקות במדבקות.

2. חיווים לcapslock וכו'.. ולסוללה של הדברים

3. שיהיו חיווים על המסך כשאתה מגביר או מחליש..

4. ניתנת לתיכנות...

בשבילי 1 ו3 חשובים יותר, השאר זה אקסטרה...

אשמח לקבל את עזרתכם, ותודה רבה :)

קורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1028

אומנם קצת חורג מהתקציב אבל המקלדת מדהימה, אין מילה אחרת לתאר. יש לי אותה והיא המקלדת הכי נוחה שאין פעם שמתי את ידי עליה.

העכבר גם מאוד נוח בסה"כ ואני חושב שהמחיר סה"כ נהדר, (רק המקלדת עולה מעל 300 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Microsoft Laser desktop wireless 3000

אפשר להשיג בפחות מ-300 ש"ח אז תקנה לו גם זוג נחמד

עכבר נוח מקלדת מעוצבת היטב וגם נאה לדעתי

ד"א, ה-Wave קצת מוזרה ולהרבה מאוד אנשים קשה להסתדר איתה בגלל המבנה המיוחד שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די סגור לגבי המקלדת WAVE, ההתלבטות שלי זה רק לגבי העכבר המצורף, האם לקנות את הסט או פשוט לקנות מקלדת חוטית ולצרף לה עכבר שאני רוצה.

למישה יש ניסיון עם העכבר המצורף? בביקורות באינטרנט הוא לא מקבל יותר מדי שבחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...