האם כדאי לנסות OC? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לנסות OC?

zahiz007

Recommended Posts

היי חברים,

התחדשתי במחשב חדש (מיד הנתונים) ותהיתי האם כדאי לנסות oc קטן, האם זה ישפיע בכלל? האם זה אפשרי?

המפרט:

Q6600 2.4

2GB זיכרון

9600gt

מארז גינרי רגיל מסופק ע"י מרדנית (מי שמכיר)

ספק כח 450 watt גם הוא גינרי לכן לא הייתי מצפה ממנו דגולות...

אני מקווה שזה מספיק נתונים.

תודה מראש,

צחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שלום וברוכה הבאה לפורומים של HWZone. אני מציע שתקרא את חוקי הפורום בשביל להמנע מאזהרות וכל מיני קשקושים ;)

ולעניינינו.. קודם כל חשוב מאוד הקירור של המעבד- הוא יכול להבדיל בין מצב שבו אין שום אפשרות לבצע OC לבין מצב בו אתה יכול לשבור שיאים, אם כי אני בספק שיש לך מעל הממוצע כי אני בטוח שהיית מציין אותו עם שאר המפרט. ומעבר לזה, בשביל ללמוד קצת על התחום ולראות אם זה מעניין אותך, למעלה בדף האתר תעביר את סמן העכבר על כתבות- ושם יש לך מדריכים. בין היתר מדריך לאוברקלוקינג. תקרא קצת ותעדכן אותנו, אם תהיה מעוניין ותזדקק לעזרה- נשמח לעזור לך בכל מה שנוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. אני חושב שאם הביצועים של המערכת מספקים אותך, אז לא כדאי. אני אישית עם אותו מעבד עכשיו ב-3000Mhz (במקור זה 2400Mhz).. ואני לא מרגיש הבדל רציני, אם הייתי מודד עם סטופר פתיחה של קבצי RAR/ZIP אז הייתי רואה הבדל, וגם ב3DMARK06 אני רואה הבדל.. אני אישית סתם נהנה לראות את השיפור ב3DMARK ובכל התוכנות האחרות ומנסה תמיד להגיע למקסימום שאני יכול, אבל זה רק אני. בד"כ עדיף בשביל שיפור הביצועים, ואם יש לך מספיק אז זה לא צריך להדאיג אותך.

מה שכן אם אתה לא אוהב את הביצועים של המערכת, תגיד לי איזה יש לך למעבד- אולי יש לך טוב שיאפשר לך להגיע לרמות אחרות לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...