תרגיל מלוכלך של דואר ישראל.(תמונה מצורפת.) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרגיל מלוכלך של דואר ישראל.(תמונה מצורפת.)

darkman

Recommended Posts

חברים הבחור הזה צודק !!!!!! העניין הזה של ה35 שקל זה סתם גזל. על כל דיסק מעפן או כל דבר הכי קטן שנזמין מebay יקחו 35 שקל ! אז מה זה שווה לנו ? נניח מצאנו שם דיסק נחמד , או חולצה נחמדה ? לא ישתלם לנו לקנות זה מבאס לגמריי העניין הזה. למה הם בכלל עשו את זה ? עד עכשיו כשהייתי מזמין משהו קטן הייתי מקבל פתק שזה נמצא בדואר המרכזי והייתי הולך לקחת את זה לבד , עכשיו בשביל זה שהם עושים טובה ומביאים את זה לבית הם רוצים 35 שקל ?! וזה שלא החזירו לו עודף זה סתם מעצבן. 30 אגורות על כל אזרח , כפול מליון דברים קטנים שמזממינים בשנה ? למה שהם יעשו עלינו כסף ? אני אומר תתבע אותם על עומגת נפש.

אם זה יחסוך ממני נסיעה לדואר ועמידה בתור אחרי יום עבודה - Hell yeah!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כבר תלוי בדוור..בעקרון גם לפני החוק הזה היו אמורים לתת לך את הדואר הרשום ביד ,הם מעדיפים לזרוק את הפתק לתיבה ולומר שלא היית בבית כשהם באו.

גם עכשיו אולי אתה תצטרך לבוא לקחת משם ולשלם 35 שקל. מה שאני אומר שזה מבאס. נגיד אני רוצה לקנות שם חולצה מציאה ב10 דולר , עכשיו תוסיף לזה גם משלוח לארץ + ה35 שקל עמלה. בסוף יוצא יותר זול לקנות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר תלוי בדוור..בעקרון גם לפני החוק הזה היו אמורים לתת לך את הדואר הרשום ביד ,הם מעדיפים לזרוק את הפתק לתיבה ולומר שלא היית בבית כשהם באו.

גם עכשיו אולי אתה תצטרך לבוא לקחת משם ולשלם 35 שקל. מה שאני אומר שזה מבאס. נגיד אני רוצה לקנות שם חולצה מציאה ב10 דולר , עכשיו תוסיף לזה גם משלוח לארץ + ה35 שקל עמלה. בסוף יוצא יותר זול לקנות בארץ.

א. תראה, 35 שקלים תמורת משלוח עד הבית נחשב סביר לחלוטין. אם ידרשו לשלם את אותם 35 שקלים גם באיסוף עצמי זו חוצפה.

ב. יכול להיות שזה כל הרעיון. רוצים שתקנה דברים קטנים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה הרעיון. אבל בכל מקרה איך הדברים מגיעים מהמכס לסניף הדואר הקרוב לביתך ? זה לא מגיע בקסם. רשות הדואר לוקחים את זה משם בשבילך. על זה הם רוצים 35 שקל. למרות שברוב העולם זה שירות לאזרח דברים כאלה קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מספיק משלמים פי 2-3 על כל רכב שנכנס פה.. עכשיו גם הם רוצים 35 שקל מס גזל.

בתמורה כמובן, לא מקבלים כלום.

אני מזמין על בסיס חודשי חבילות מחו"ל ולא הייתה פעם אחת שזה עבר חלק וקיבלתי שירות טוב.

דוגמאות:

הזמנתי Gymnastics Chalk והמוכרת הוסיפה לי 18 אחוז מיסי קוסמטיקה, כי היא חשבה שזה מוצר לליפטינג של הפנים משום מה.

הטיפש שחושב שהוא איש דת לקח לי דמי אחסנה על יום שבת, שזה בכלל סגור, אבל הכל כדי לגזול כספים ולעקוף את כולם.

משרד הבריאות בנתב"ג לקח לי 400 שקל תוספת על אבקת חלבון בטענה שזה " הורס את הבריאות ", אז למה ה400 שקל האלה ? שיחדתי אתכם ?!!?

כמובן כל כספי המיסים האלה- ועדיין משרד הבריאות נשאר עשרות שנים אחרי כל העולם.

המכס "דחה" לי בקבוק של תוסף תזונה בטענה שהוא הכיל BIOPERINE, או במילים אחרות, פלפל שחור, כמובן אף אחד לא טרח לעשות ומשחקים אותה ראש קטן. אם יש לך סמכות לדחות את BIOPERINE, יש לך גם סמכות לחקור מה זה לפני שאתה זורק את זה. NOOBS.

הגשתי להם מליון עמודים שהוכיחו את הטענה שלי אבל הוא לא קיבל אותם כי הוא "אישית" לא ידע מה זה (הרוקח של המכס).. מצחיק איך אנשים עובדים את כל השנים האלה במכללות ולא יודעים לעשות SERACH בגוגל..

וזה רק כמה דוגמאות למה צריך לפטר את כל האחראים על יבוא, ולהכניס חוקי םחדשים של מניעת גבינה וגזל לאור יום.

בושה וחרפה

למעשה, מס גזל זה של 35 שקל הוא כמו להגיד לבן אדם " תן לי לאנוס אותך ובתמורה אתה תהיה חייב לי רק 35 שקל "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...