קטעים שהתרחשו באמת בבתי ספר - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטעים שהתרחשו באמת בבתי ספר

huber

Recommended Posts

היום, שעה 7, ששיעור תנ"ך אחרי שעתיים . 10 דקות לפני סוף השיעור נשמע צלצול של ביצפר יסודי שנמצא ליד. המורה שואלת:ה"אם שמעתי צלצול באופק"?

הכיתה עונה: כן. המורה מחייכת, דוחפת מהר את הספרים שלה לתיק ובורחת מהכיתה :cool2:

ואותה המורה כתבה על הלוח, הלוח נגמר והיא המשיכה לכתוב על הקיר

וגם הזכירה את המקצוע העתיק בעולם ;D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LOL!

פעם נרדמתי בשעור תנך ואז קמתי בשעור תעבורה,

ואז המורה עושה HO! מישהו קם פה ואז חזרתי לישון.חחח

המורה לאזרחות נכנס לכיתה ואומר לכולם להכניס הכל יש בוחן!1

ואז הוא עובר ליד אחד התלמידים ובכוונה שופך עליו מים כולם צוחקים,

אחרי 10 דקות מי ששפכו עליו מים בא להגיש את הבוחן ואז המורה אומר:

"אני לא מקבל בוחן בצורה כזאת, הוא רטוב".

באחד משעורי פיזיקה המורה שלי מסתכלת עלי, ומתחילה לצחוק,

אני שואל אותה מה קרה, אחרי שניה קלטתי שהיא הייתה לידי וראתה שאני עושה את עצמי כותב...

אז אמרתי לה שזה לא אישי ואין לי אף מחברת באף מקצוע...

המורה שלי למחשבים לימה מערך דו מימדי, ואז היא אומרת שמה שכותבים קודם זה שורות ואז עמודות (בהגדרה)

ואז אני אומר לה שזה איך שרוצים, ואיך שמדפיסים את זה אחרי כמה דקות של וויכוח היא אומרת לי נכון אבל אל תבלבל את כולם חח

הגשתי ערועור על הציון בתעודה באזרחות, ורשמתי שם שאני תמיד משתתף וכו'

שיעור אחר כך אני נרדם ואז המורה מעיר אותי ושואל אותי אם זאת ההשתתפות הפעילה שעליה אני מדבר,

אמרתי לו שיגיד תודה ככה אני לא מפריע:)

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לנו מקרה לפני כמה ימים. מורה שמה בכיס האחורי משהו עם וזלין לשפתיים. מיותר לציין שזה התפוצץ שם, ואז כשהיא אמרה לנו את זה נקרענו מצחוק. אז התחילה לנגב את זה עם נייר טואלט, והיא עשתה את זה מהחלק הפנימי של הכיס. הייתי נותן הרבה בשביל להגיד לה "XYZA, תפסיקי לגעת בעצמך!" :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפט מורה למת':

(פותרים נגזרת של פונ' ממש מסובכת)" עכשיו תעשו נגזרת שניה" אני "תפתור אותו אחר כך על הלוח?"

"אתה רואה שכתוב לי כושי על המצח?".

(בזמן הלחימה בעזה, פותרים תר' בנגזרת בתחום מסויים) המורה "אתם יודעים מה זה (מצביע על התחום שלא בפונ'" אנחנו" מה?"

המורה "עזה, אה רגע עכשיו זה עז".

משפטי המורה להיסטוריה:

(צוחקים על מפרץ האהבה, המורה נכנס לכיתה) "מדברים על מפרץ האהבה אה?!, אתמול החלטתי לראות על מה לעזאזל כולם מדברים.

ראיתי בחורה צעירה יפה מושכת (הוא דיבר על דנה התימניה)... ואיך שהיא פתחה את הפה אמרתי לעצמי אוי יא ברוך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט-

הולכים בשעת צהוריים כשהבצפר ריק ומדברים עם המורה למחשבים

היא (שדרך אגב די כוסית בת 25 ככה): מאז שהתחתנתי בעלי רק משמין

אני: אז את צריכה לשעשע אותו יותר

היא: אני משעשעת אותו, תאמין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורה להיסטוריה בשם יוסי:

תלמידה: יוסי! אני יכולה לצאת לשירותים?

המורה: מה פתאום! אף אחד לא יוצא באמצע שיעור

*התלמידה רצה אליו ולוחשת לו משהו באוזן*

המורה: נפתחה לך החזייה?! נו אז מה! לא צריך לצאת בשביל זה, אני יכול לעזור לך פה בכיתה! :smile1:

זהב[br]פורסם בתאריך: 2.02.2009 בשעה 22:41:49

We had an English teacher who once saw a student playing with his CellPhone during the lesson, underneath his table. well she told him "you better be playing with your cell down there :smile1:"

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורה למתמטיקה, עולה חדשה מרוסיה..

*אני שומע מוסיקה באוזניות*

המורה: עמרי תוריד את המאזניים!

*חבר שלי מוציא ספר עם עטיפת ניילון*

המורה: "טל מה זה הדברים האלה על הספר?"

טל: "זה עטיפות כדי להגן עליו" (כן, צריך לדבר איתה כמו אל מפגרת)

המורה: "איך אתה קונה את זה?!"

גרמנו לפיטורה של מורה מחליפה בת 20 שממש עצבנה אותנו, היא הייתה מורה מחליפה אצלנו בערך 20 שיעורים, ואז פיטרו אותה (הרבה תלמידים (לא כולל אותי, FOR THE RECORD) התלוננו עליה למנהלת)

אבל בתקופה שהיא לימדה אותנו, כייפנו לא מעט ;D

1. הייתה לנו ידית לבנה בדלת של הכיתה, לפני השיעור אחד התלמידים דאג להציף את הידית בטיפקס מכל הכיוונים והזהיר את התלמידים האחרים שלא יגעו.

המורה נכנסת לכיתה, סוגרת את הדלת ומחכה לה הפתעה ביד :lol:

2. בשיעורים אחרים, ברגע שהיא הסתובבה לרשום משהו על הלוח כל הכיתה זרקה עליה כדורי נייר\מטוסי נייר.

אמנם נראה כאילו אנחנו אוהבים להתעלל בה, אך זה לא נכון, היא חתיכת מטומטמת שאפילו קיללה אחד מהתלמידים בכיתה פעם אחת וזה הגיע לה ;D (באמצע שיעור שהיא החליפה כמובן)

טוב נו, אהבנו להתעלל בה.. גם ככה היא מקבלת עכשיו שכר יותר טוב בנאפיס.

מה שאירוני, זה שאנחנו, הכיתה הכי מופרעת בכל בית הספר סוג של "כיתת מצויינים" יחד עם עוד כיתה בשכבה.

בכיתה שלנו החליטו לנסות רעיון חדש ודי מטומטם.

בגלל שמכניסים בכיתה אחת את כל ה"חכמים" הכי גדולים בשכבה, מכניסים ערסים קטנים באותה כמות, ומתפללים שהחכמים ישפיעו לטובה על הערסים.

בסופו של דבר ההפך הוא מה שקרה, הערסים דרדרו את כל הכיתה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...