LCD 32 או מסך למחשב? דילמה.. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LCD 32 או מסך למחשב? דילמה..

asi1998

Recommended Posts

אהלן, יש לי דילמה בנוגע למסך מחשב.

אז ככה אני כרגע עם LCD 17 כרטיס מסך 99 אחוז 9800gtx.

רציתי לדעת מה יותר שווה לי.. להשאיר תמסך הזה ולקנות LCD 32 לחדר ולחבר אותו למחשב?

או לקנות מסך יותר טוב למחשב ולפי מה שהבנתי הכי טוב לכרטיס הזה זה 20 אינץ' כי ככה הוא יפיק ממנו את מיטב הביצועים.

בעיקרון השאלה היא איך יראו משחקים עם הכרטיס הגרפי הזה במסך גדול 32 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800GTX הוא ביזבוז עבור מסך 17" וגם 32". הרזולוציה של טלוויזיות 32" נחותה גם לעומת 17"/19".

אמנם 32" תיתן לך חוויית משחק ייחודית בזכות הגודל שלה, אבל היא אינה חלופה טובה למסך מחשב עבור שאר השימושים, מכיוון שקשה יותר לכייל את הבהירות שלה לקריאת טקסט (עוצמת הנורות האחוריות תוכננה מראש לתנאי צפייה מרוחקים ולתאורה סביבתית חזקה יחסית) וגודל הנקודה הגדול יחסית מפקסל מאוד את הטקסט.

לכרטיס מסך הנ"ל לדעתי עדיף לקחת 22" (או 20" לא רחב איכותי עבור שימושי טקסט ממושכים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800GTX הוא ביזבוז עבור מסך 17" וגם 32". הרזולוציה של טלוויזיות 32" נחותה גם לעומת 17"/19".

אמנם 32" תיתן לך חוויית משחק ייחודית בזכות הגודל שלה, אבל היא אינה חלופה טובה למסך מחשב עבור שאר השימושים, מכיוון שקשה יותר לכייל את הבהירות שלה לקריאת טקסט (עוצמת הנורות האחוריות תוכננה מראש לתנאי צפייה מרוחקים ולתאורה סביבתית חזקה יחסית) וגודל הנקודה הגדול יחסית מפקסל מאוד את הטקסט.

לכרטיס מסך הנ"ל לדעתי עדיף לקחת 22" (או 20" לא רחב איכותי עבור שימושי טקסט ממושכים).

אוקיי עכשיו הכרטיס מסך יהיה 4850 בוודאות.

אני מדבר על הגודל של ה32 למשחקים נטו.. איך הוא יהיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי קודם לכן, הגודל של טלווזיות 32" מהווה יתרון על מסכי מחשב בענייני משחקים. אם יש לך מסך 17" תקין ואתה מתכוון להמשיך להשתמש בו לשימושים אחרים, יכולה לבוא בחשבון, מה גם שהיא יכולה לשמש להצגת (ולמשחקי קונסולות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי קודם לכן, הגודל של טלווזיות 32" מהווה יתרון על מסכי מחשב בענייני משחקים. אם יש לך מסך 17" תקין ואתה מתכוון להמשיך להשתמש בו לשימושים אחרים, יכולה לבוא בחשבון, מה גם שהיא יכולה לשמש להצגת (ולמשחקי קונסולות).

השאלה היא כזאת-

אם ל4850 ממליצים לי ללכת על מסך 20 אינץ' בשביל שאני יראה תמשחקים בצורה הטובה ביותר, אני משער שאני יראה עם מסך 32 גרפיקה נחותה בהרבה ממה שאני יראה על מסך 20 לדוגמא לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין HD 4850 מהווה מוצר מבוזבז לטלוויזיות 32" ברזולוציית 1366X768. למי שעומד לקנות כרטיס מסך עבור כזו למשחקי מחשב יותר ישתלם לקחת במקומו 2600 XT או 8800GT 512MB (בהתבסס על ההמלצות של TomsHardware.com עבור 1280X1024), אבל במקרה שלך מעיון בהודעות קודמות נראה שזה לא משנה כי נותנים לך כרטיס חילופי ללא גביית מחיר נוסף במסגרת אחריות.

ככל שהרזולוציה של המשחק גדולה יותר, יש חשיפה נרחבת של פרטי אובייקטים ונוף. השאלה היא מה אתה רוצה: לחוות גודל או לראות גרפיקה עשירה יותר? בעוד טלוויזיות הן פשרה טובה יותר לקונסולות משחק וסרטים, ליישומי מחשב ומשחקי מחשב עדיף לקנות מסכי מחשב 20"-24".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין HD 4850 מהווה מוצר מבוזבז לטלוויזיות 32" ברזולוציית 1366X768. למי שעומד לקנות כרטיס מסך עבור כזו למשחקי מחשב יותר ישתלם לקחת במקומו 2600 XT או 8800GT 512MB (בהתבסס על ההמלצות של TomsHardware.com עבור 1280X1024), אבל במקרה שלך מעיון בהודעות קודמות נראה שזה לא משנה כי נותנים לך כרטיס חילופי ללא גביית מחיר נוסף במסגרת אחריות.

ככל שהרזולוציה של המשחק גדולה יותר, יש חשיפה נרחבת של פרטי אובייקטים ונוף. השאלה היא מה אתה רוצה: לחוות גודל או לראות גרפיקה עשירה יותר? בעוד טלוויזיות הן פשרה טובה יותר לקונסולות משחק וסרטים, ליישומי מחשב ומשחקי מחשב עדיף לקנות מסכי מחשב 20"-24".

הבנתי, תודה רבה! ובקשר לכרטיס מסך על ה4850 אני מוסיף כסף. אני יכול לקבל ת9800gt בחינם אבל העדפתי להשקיע..

איזה מסך עדיף לכרטיס הזה? 20 או 22? חשבתי על ה2043bw מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שתחליט,

דע לך שיש 2 דגמים חדשים של 32" של שלהם רזולוציה 1920*1080 והם LA32A550 או LA32A650

מסכים מאוד משופרים ויעילים שווה לבדוק

זה יותר עדיף מכל מסך אחר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...