בעיה בהורדות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהורדות

Yossi22

Recommended Posts

יש לי מודם עם רוחב פס של 1.5 מגה ולפי זה אני אמור להוריד בקצב העברה של 187 קילוביט לשנייה. אבל כשאני מוריד סדרות/סרטים משרתים מסויימים כגון: Rapidshare, Gigasize, Uploadmachine, למשל אז זה מוריד לי בקצב העברה של 35 קילוביט בממוצע. עכשיו התקשרתי לספק שלי והוא אמר לי שיש לי במחשב רוגלות שיושב לי על הרוחב פס ומשתמש בו, הרצתי בדיקה ב- AVG, וב- Ad-Aware, לא מצאתי שום דבר ואני לא יודע מה לעשות אז אם למישהו יש מושג מה אני יכול לעשות שיאמר לי כי אני התייאשתי. תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מהשרת של רימון אתה מוריד תקין אז ההגדרות אצלם תקינות והמחשב שלך מסוגל להוריד בקצב הזה.

תנסה לעשות בדיקות בעזרת www.speedtest.net, קודם לארץ ואז לחו"ל.

אם אני לא טועה הם קונים את התשתית שלהם לחו"ל מבזק בינ"ל. עומס באחת מהספקיות יכולה לגרום לזה.

בנוסף, יכול להיות שהשירות שאתה מנסה להשתמש בו או השרת שממנו אתה מוריד לא מסוגל בכלל לספק לך את מלוא המהירות שאתה יכול לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על הורדות מ RS בבזק בינלאומי (2.5Mb) - שלפי מה שכתבו לך יכול להיות שרימון קונים מהם את הפס.

בשעות הבוקר (עד סביבות 14:00 בצהריים) המהירות כמעט מקסימלית, בצהריים המהירות יורדת לאזור ה- 120KB/S.

והחל מ- 16:30-17:00 עד הלילה (~2:00) מהירות ההורדה מ- RS זעוותית - מתקרבת ל- 25 מלמטה.

יכול להיות שהקווים לחו"ל עמוסים ויכול להיות שבזק בינלאומי מפעילים ניתוב עצבני שמגביל את המהירות ל- 25KB/S.

אם לא יוצא לך לבדוק בלילה, אני אשמח אם תוכל לבדוק במהלך היום ולראות אם באמת הנתונים זהים גם אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...