P4P800 - STRESS TESTING - עוד מעט ב 300FSB ! - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P4P800 - STRESS TESTING - עוד מעט ב 300FSB !

SMSM

Recommended Posts

SMSM חביב, זה תוצאה בהחלט יפה מאד, אבל בהתחשב בזה שחישמלת אותו ב-1.85 זה הגיוני מאד שהוא יגיע למהירות שכזאת.

אני למשל עם הצ''ינטק 9CJS המפלצתי שלי הגעתי לבאס של 283 אבל על מתח נמוך בהרבה... אל תדאג אני לא מוותר אנחנו עוד נתראה בסיבוב. לקחת לי את בכורת המעבד הכי מהיר, למרות שעופר הוא ההוכחה שלי שכבר הבאתי 2.4GHZ ל-3474, ממש מתחתיך. וזה עוד מעבד 533 באס. אני בהחלט לא מוותר כאן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קובי יקירי !

אף אחד לא כתב שאסור לחשמל מעבד בשביל BENCHMARKS ....

ברור שאני לא עובד איתו ככה קבוע, אבל אולי אם אני אקח איזה AX478 אחד לבדיקה - מי יודע - BUS 300 לא כל כך רחוק ...

שוב פעם , רק לבדיקה !

חוץ מזה - תמיד משקרים במתחים שלהם - צריך לבדוק מה קורה עם CHAINTEC ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור !

אחת הסיבות העיקריות למעבר לצד של !

אבל המאווררים של ה1700+ החדשים (0.13) אמורים להיות חלשים יותר בגלל השינוי המשמעותי בפליטת החום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי יקירי !

אף אחד לא כתב שאסור לחשמל מעבד בשביל BENCHMARKS ....

ברור שאני לא עובד איתו ככה קבוע, אבל אולי אם אני אקח איזה AX478 אחד לבדיקה - מי יודע - BUS 300 לא כל כך רחוק ...

שוב פעם , רק לבדיקה !

חוץ מזה - תמיד משקרים במתחים שלהם - צריך לבדוק מה קורה עם CHAINTEC ...

מאיפה את יודע את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך משקרים , אלא מזייפים במדידות שלהם .

בדיוק כמו שאסוס נותנים לPLL'ס שלהם תדר קצת יותר גבוה כדי לקבל תוצאות יותר טובות מהמתחרים בבנצ'מרקים למיניהם .

זה לא חדש , אלא פשוט באיפוקס אחוז הסטייה המותרת הוא קצת יותר מדי גבוה , וזה דיי שימושי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו ?

להזכירך אתה על מתח של 1.85. אני עשיתי תפוסט במתח של 1.675. אנחנו נשמעים מאד קטנוניים כאן ואני רוצה לעזוב את זה, אבל אני שמח שיש תחרות קטנה כאן ואני בטוח ששנינו נהנים ממחשבים חזקים קרירים ומהירים ! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SMSM - תיקון קל, אתה לא היחידי בעולם שעבר את ה250, ANANDTECH בביקורת שלהם מהיום עשו OC ל P4P800 ל283MHZ FSB וזה אחרי 12 שעות PRIME95 וללא הרבה מתח ממה שהבנתי.

בעוד אתר ראיתי שעברו איתו את ה 300MHZ FSB, וגם ראיתי תוצאות מכובדות אחרות.

לגבי ה1.85V, רק שתדע שהלוח של נותן OVERVOLT "טבעי" וכשאתה עובד ב1.85V אתה עובד בכמעט 1.9V וזה ממש מסוכן ! אני במקומך לא הייתי רוצה לדפוק מעבד חדש רק בשביל לעשות POST גבוה.

נ.ב

סחטן על התוצאות וד"א, ה PAT פועל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוני שיחקת אותה (זה אופיר) 8) איזו תוצאה! נוכל!

ד"א שאתה רואה את ההודעה תתקשר אליי בקשר לג'י פורס של חבר שלך אם הוא לא מסכים תשכנע אותו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר - זה לא המקום לזה .

ל KOM - עשיתי POST ב 300 על 1.6 לא על 1.85 !

חוץ מזה בביקורת של ANAND הלוח שמגיע ל BUS הכי גבוהה בלי מתחים הוא ... ASUS P4P800 ...

התחרות - אני שמח שאתה מסכים איתי שהיא בריאה - חוץ מזה - הנה מערכת אינטל שעברה את עופר - למרות שהוא מבטיח תגובה עם BARTON ... - אני גם מחכה ל BIOS קצת יותר חדש ל ASUS שלי ...

ל MORTAR - מי אמר שאני היחיד שעבר BUS 250 ?

לא ראיתי פשוט ביקורת ( עד אתמול) שעברו איתו 250 !

ה 1.85 היה רק בשביל בדיקה - לא בשביל לעבוד קבוע - זה ההבדל בין מערכות INTEL ל - גם ב STOCK SPEED המערכות של INTEL מספיק חזקות !

לגבי ה PAT - ברור שזה מופעל - כתבתי גם - MAM ENABLED - זה התשובה של ל PAT !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוני

תביא את הזכרון שלח וצחר אני מעלה 40 שניות או שאני מודיע על לוח מת

אחד מהשנים יקרה יום אחרי שתיתן לי את הזכרונות (וחוץ מזה שלי עושה 43 ויציב שלך קרס )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי תמונה של 40 שניות או תמונה של לוח\מחשב שרוף

אם מחר אתה מגיע תן ציצול ואני יקפוץ אלהם גם ונאכל שוארמה (ארז משלם ;))

ואם לוח אחד ימות אז הלוח השני ישמר לברטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...