סקר: נגן המוזיקה שלכם - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: נגן המוזיקה שלכם

nnfyrbsnss

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה רע באייטונז? ככה זה ישראלים, משהו קטן לא טוב/נוח וישן שונאים את התוכנה. יש כאלה שרק שמעו על הביות והחלו לשנוא אותה אפילו שלא ניסו אותה מעולם.

ההפך! מי לעזאזל תקוע עדיין עם מדיה פלייר של מייקרוסופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך! מי לעזאזל תקוע עדיין עם מדיה פלייר של מייקרוסופט?

אחי, בסך הכל שומעים שיר לא צריך להגזים. אני לוחץ על השיר והוא מתנגן וזה כל מה שאני צריך. אני לא רואה סיבה להשתמש במשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cky4life

ווינאמפ הרבה יותר כבדה מהפובאר .

גם אני בהתחלה לא אהבתי את הפובאר . אבל אחרי שלמדתי אותה , וקינפגתי אותה שתתאים לצרכי , היא פשוט אדירה ,

כל ספריית השירים שלי נגישה מאוד , ובקלות מאוד אני מוסיף\מוחק \משנה , עשרות שירים במכה אחת

העצמה של הפובאר מתבטאת למי שיש כ 100 גיגה שירים ויותר של , לא מצאתי תכנה יותר סבבה ממנה .

מומלץ ללמוד אותה , ולמען האמת אין הרבה מה ללמוד , רק לקנפג אותה שתיהיה נוחה . [br]פורסם בתאריך: 18.09.2008 בשעה 23:25:31

אצלי זה מקונפג ככה לבינתיים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע.

בכל מקרה, אחרי שהתקנתי את הפובאר עם הפאנל UI. הוא מראה לי שגיאה אחרי כל הפעלה של התוכנה.

שכמה המפלאגינים לא נתמכים או שחצי מותאמים ובלה בלה בלה, כולם בגרסאות האחרונות שלהם וזה מוזר.

וזה סקין ממש משעמם.

הנה דוגמה למה שיש לי אבל לא עובד תקין לגמרי(בגלל הבעיות עם הפלאגינים)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם פובר זה שכדי להתקין סקין שמישהו אחר עשה אתה צריך להתקין מיליון פלאגינים (ואז גם יש בעיה של לינקים שלא עובדים)

וכמובן יוצר הסקין לא יתן קובץ ZIP עם כל מה שאתה צריך בפנים... (למשל את כל תיקית הפובר שלו) אלה יתן לינקים לאתרים שחצי מהזמן נופלים

ואם אתה רוצה ליצור סקין בעצמך מכל הפלאגינים שקיימים זה פשוט דורש יותר מדי זמן ותכנות לעומת התוצאה שאתה מקבל

לעומת זאת יש את ווינאמפ שם הפלאגינים והסקינים הם קלים להתקנה אבל מצד שני הרבה יותר כבדה מפובר ואין אפשרות ליצור בעצמך סקין (למרות שהבנטו דיי ניתן לשינוי... אבל זה עדיין לא אותו דבר)

מצד שלישי יש את האייטונס

כבדה,איטית וכמובן עובדת לפי תיאוריית העבד של אפל

אי אפשר ליצור חשבון בלי כרטיס אשראי (למרות שיש הרבה תוכן חינמי... במיוחד עם התוכנות של טאץ'/אייפון) ובלי חשבון אתה לא יכול להשתמש בכל הפיצ'רים הנוחים שלה(הורדה אוטומטית של covers לאלבומים ועדכון תגי ID3 מהמאגר) ואז אתה צריך למצוא דרך עקיפה עם איזה קוד בונוס כדי ליצור חשבון לא מוגבל בלי להכניס פרטי כרטיס אשראי

נוסיף לזה שאין ממש פלאגינים וסקינים לתוכנה הזאת ואתה מקבל את הגרוע מבין השלושה

מה שכן את aimp הזה עדיין לא ניסיתי אז אין לי ממש מה להגיד עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם פובר זה שכדי להתקין סקין שמישהו אחר עשה אתה צריך להתקין מיליון פלאגינים (ואז גם יש בעיה של לינקים שלא עובדים)

וכמובן יוצר הסקין לא יתן קובץ ZIP עם כל מה שאתה צריך בפנים... (למשל את כל תיקית הפובר שלו) אלה יתן לינקים לאתרים שחצי מהזמן נופלים

ואם אתה רוצה ליצור סקין בעצמך מכל הפלאגינים שקיימים זה פשוט דורש יותר מדי זמן ותכנות לעומת התוצאה שאתה מקבל

בדיוק, אני שוקל לחזור לווינאמפ או להשתמש באייטונס כנגן ה"ראשי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...