העונה החמישית של האוס התחילה אתמול - שמתם ל&#1 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העונה החמישית של האוס התחילה אתמול - שמתם ל&#1

xtract1

Recommended Posts

אני אישית צופה הדוק, לא יכול לפספס פרק והסדרה הזו פשוט מרתקת אותי למסך כמו אף סדרה לפניה או אחריה.

כ"כ התבאסתי שהעונה הרביעית נגמרה ולא היה תאריך לחמישית, אך מצד שני כ"כ שמחתי שדווקא אתמול יצא הפרק הראשון - בדיוק על יום ההולדת שלי ולדעתי זו חתיכת מתנת יומולדת (בישבילי לפחות).

עוד כשעה אתחיל לצפות בפרק הראשון, אני בטוח שלא אתאכזב.

*זה לא הנושא של הדיון, אבל תודה לעל העונה השלישית של גיבורים מתחילה ב-22*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גמני מת על הסדרה הזאת...

אבל עד כמה שאני טוב באנגלית.. אני לא יכול לראות אותה בלי תרגום עברי (השמות של המחלות מבלבלות אותי)

אז אני נאלץ לחכות כמה ימים לתרגום...

שדרך אגב torec מתרגמים אותו אז זה לוקח הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכנס לעניני תרגום וכו' וכו' כי זה כבר מתקרב לעניין הורדות לא חוקיות וכו' ואני לא מעוניין בסגירת הדיון על שטויות.

בכל אופן אני מסכים עם כך שהאנגלית קשה ואני לא אגיד שאני מבין כל מילה, אבל למזלי אני יכול לראות את הסדרה בקלות יחסית בלי תרגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני צופה הדוק :hat:

בקשר לצפייה ללא תרגום - אתה יכול לראות בקלות כי אתה כבר מכיר את כל הפירושים של המחלות \ הקיצורים \ וכל השיט האחר בע"פ כבר.

מי שלא יכול לצפות ללא תרגום זה אלה שלא ראו האוס בחיים.

גילוי נאות: גם אני קיבלתי מתנה טובה ליום ההולדת שלי - הפרק האחרון של העונה הרביעית של אבודים. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני מבין את רוב המחלות... lupus MS vascilaydis וכל השטויות האחרות...

אבל לפעמים יש מחלות שאתה לא יודע מה הפירוש שלהן.

ואותי זה ממש ממש מעצבן שאני רואה סדרה ויש מילה שאני לא מבין, וזה מציק לעצור כל פעם ולחפש מה הפירוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת איבדתי עניין בעונה 4, וראיתי רק מהאמצע עד לקראת הסוף

את הספיישל סיום בשני חלקים לא ראיתי במלואו - איך העסק הסתיים?(שמעתי שהבחורה של וילסון מתה, אבל מה חוץ מזה?)

אני צריך תשובות לפני שאני ניגש לעונה 5 :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תחזור לראות את העונה הרביעית ואז תתחיל את החמישית. נכון שאפשר לראות כל פרק בניפרד אבל עדיין, יותר מומלץ ככה.

כעיקרון אין הרבה מה להוסיף, הפרק האחרון האוס סובל מאמיניזיה שלאט לאט מתבהרת, לא מבינים מי בעצם הפציינט עד שמבינים שמאבר היא שנפצעה בתאונת הדרכים ומתה. אני לא זוכר הרבה יותר, עבר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת איבדתי עניין בעונה 4, וראיתי רק מהאמצע עד לקראת הסוף

את הספיישל סיום בשני חלקים לא ראיתי במלואו - איך העסק הסתיים?(שמעתי שהבחורה של וילסון מתה, אבל מה חוץ מזה?)

אני צריך תשובות לפני שאני ניגש לעונה 5 :silly:

ל13 יש הנטינגטון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראת באמת סדרה טובה ומרתקת, חכמה כזאת...

התחלתי לראות לא ממזמן, בידיוק אתמול ראיתי פרק עשירי, כל יום אני רואה פרק או שתיים. (של עונה ראשונה כמובן..)

בעונות האחרות זה מתפתח לאנשהו? או שזה כל פרק כרגיל מתמקד בחולה אחר? ומתחיל לחקור ולחפור איך לטפל בו וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הפרק החדש, קצת מאכזב.

מקווה שישתפר בהמשך.

לטובת האנשים שעוד לא ראו את העונות הקודמות, תזהירו בתחילת ההודעה שהיא מכילה ספויילר בכתב מודגש ואת הספוילר עצמו תצבעו בצהוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לראות את הפרק, משום שאני אוהב לראות האוס עם תרגום, יש שם הרבה מונחים שאני לא מבין.

כדי לא לפספס פרקים של סדרות, אני מציע לכולם להרשם לפה ולבחור את הסדרות שאתם רואים, יש מצבים שהוא מפספס, אבל בד"כ זה מדויק.

אה.. ומזל טוב :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כתוביות באנגלית, אם עד הלילה לא יצאו כתוביות בעברית אז כנראה שאני יראה באנגלית וזהו..

כדאי שתראה באנגלית...

http://www.torec.net/process_subs.asp?sub_id=2201

כפי שאתה רואה המתרגמים מעריכים שזה יקח 3 ימים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...