Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 92 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

לך לאמצע החוף, איפה שיש ביקתה כזו ומסביב לה מים, יש שם כמה חמושים תהרוג אותם, ואז תקח מהרצפה באחד המקומות יש שם בזוקה.

תפוצץ תטנק פשוט וקל..רק תזהר כשהוא יורה עלייך פגזים.

תודה אבל לא זכור לי שראיתי בזוקה, אם יש לכם הסבר באיזה בקתה בדיוק זה יעזור כי יש מלא בקתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת הביקתה

תודה! :) עכשיו שאלה אחרת, אם ההגדרות במשחק כמעט הכי גבוהות (הורדתי לAAX4) ברזו' 1280x1024 ויש לי קרטועים במשחק מדי פעם, זה בגלל המעבד או משהו אחר? מה עושים במצב כזה?

המפרט שלי נמצא ב'מפרט מחשב'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

antialiasing הוא פילטר מאוד כבד... אתה מדבר כאילו אתה ממש צריך את זה, אבל למעשה אין שום סיבה להפעיל את זה אלא במקרים בהם הFPS אצלך הוא אסטרונומי.

מה עוד, ככל שהרזולוציה כבדה יותר כך גם אפקט הAA יעמיס יותר

אז מה עושה AA? בקצרה מחליק קצוות ו"מורח" פיקסלים כדיי להחליק כמה שיותר את השינון שאתה רואה בקצוות של אובייקטים

עם AA:

antialiasing.png

וזה בלי^

אז מה זה X2\X4 וכו'? זאת בעצם דרגת ה"מריחה"

AA הוא אפקט שמעמיס על כרטיס המסך שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף איזה עצבים יש לי מעבד טוב e8400 כרטיס מסך 9800gtx+ עם דרייברים 181.20 והוא לא פועל לי חלק על gamer הוא פועל חלק אבל שמסובבי םא תהמסך או עושים כוונת יש מין תקיעה לאיזה חצי לשנייה וזה ממשיך או שאני רץ אז יש איזה תקיעה ויש לי 30-35 ואני משחק על רזולוצייה 1280X1024 ב 3dmark06 קיבלתי 13k+ ואני לא מבין למה קרייסיס לא פועל לי חלק! אני משחק עם sp3 32bit האמת שלא עידכנתי את המשחק אל ה פאטץ הכי חדש אבל זה לא ניראה לי קשור מישהוא יכול לעזור להגיד לי למה לא פועל חלק ללא תקיעות? אהה וגם יש לי 4gb ram

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור אתה לא אמיתי

שאתה שוב פעם מעלה את זה שאתה לא מרוצה מהמשחק

צריך להפנט אותך ולהסיר כל קשר מהמשחק מהמחשב שלך ולהשכיח שהוא קיים

כבר הספאמת את הנושא הזה בדיון לפחות 10 פעמים (אם לא יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר תבין אני פשוט כבר הרבה זמן לא מבין למה המחשב שלי לא מסוגל להריץ את המשחק הזה ילדים עם 9600 מריצים על gamer ואני מפעיל עם תקיעות ליפעמים

ותיראה שמתי לב שהתקיעות הקטנות האלה קוראות מתי שהמשחק טועת טקסטורות ודברים שהכרטיס טוען כי שרצתי לכיוון הים היו כמה תקיעות וראיתי את העץ מישתנה כזה ניטען ומתי שזה קורה יש תקיעה קטנה ושאני אומר תקיעה זה לא טקיעה זה ממש לפחות מיחצי שנייה כזה לרגע המשחק ניתקע וממשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...