Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 84 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

על 1280*1024 עם מעבד טוב ו 4 ג'יגה ראם, כן, כבר נבדק ומי צריך פילטרים בקרייסיס ?! מקסימום 2AA...

על יותר מזה, אתה תיהיה חייב לוותר על משהו, הייתי ממליץ לוותר על קרני השמש ועל האדמה בתלת מימד, הנה : (הראשון זה האדמה, השני זה קרני השמש)

r_usepom = 0
r_sunshafts = 0

בלי קשר, גם אם זה רץ טוב, תוסיף גם את זה :

d3d9_rb_Verts=4096
d3d9_pip_buff_size=0
d3d9_rb_Tris=4096

עוד תוספת, אם אתה מרגיש ש AA הרגיל הורג אותך, תוסיף את זה ותבטל את ה AA :

r_UseEdgeAA= 2

אם המעבד שלך קצת חלש מידי או אין מספיק ראם תוריד את רמת האובג'קטים לHIGH, אין הרבה הבדל גם ככה.

אם אתה מרגיש איטיות שיש עשן תוריד את רמת ה PARTICLE לMED, גם פה אין הבדל מי יודע מה. (הגדרה זו אחראית על הריקושטים ועל העשן בלבד) אם עדיין לא זורם, תוריד צל ל HIGH, גם פה אין הבדל משמעותי, רק לצללים שנמצאים רחוק ממך.

כל מה שנאמר פה, יכול לעזור לבעלי כל הכרטיסים, לפי דעתי, זה סדר העידפויות של הורדת ההגדרות מ V.HIGH.

למי שלא יודע איפה שמים את כל שורות הקוד אז זה ככה : תיקיית המשחק -> GAME-> יוצרים קובץ TXT שנקרא autoexec ורושמים בו את הפקודות.

אם עוד מישהו רוצה עזרה וטיפים עם הקוד והקינפוג שיישאל, התעסקתי בזה כל כך הרבה...

לזה שהביא את את ההשוואות מעליי : הם בדקו את זה על DX10 ועם 8AF, תבטל את שני אלו וזה אמור לעבוד סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום

יש סיכוי כלשהו שhd4850 יריץ את קרייסיס על וורי היי? (Very High)

תודה לעוזרים

אני עם אותו כרטיס ובקרייסיס אני מקבל 10-15 FPS על וורי היי שזה ממש לא שחיק. בHIGH עם פילטרים(AA 2X) אני מגיע ל30-35 FPS ככה. אני משחק על 1680X1050.

וורהד דווקא כן רץ טוב עם וורי היי(בלי פילטרים), אני מגיע ל25-30 FPS שזה כבר סבבה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הדרישות של המשחק הזה עדיף כבר לנער את האבק מהאטארי ולחזור לשחק מריו (אחד המנועים הגראפיים הטובים בהיסטוריה :o)

לא קורס, לא נתקע ולא דורש מחשב בכמה אלפי שקלים רק כדי להיתקע עם באגים במהלך המשחק... :kopfpatsch:

תודה לאל שלפחות יש את ה-360 כדי לשחק משהו בימים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חבר'ה,

אני רוצה לראות את המשחק באיכות הכי יפה לעין. כולל קרני שמש והכל.

איזה הגדרות הכי מומלצות בהתאם למפרט המצוין בלינק בצד שלי? :)

עקרונית ההגדרה של ה SHADERS הכי משמעותית למה שאתה מחפש, תנסה רזולוציה 1680*1050 הכל על GAMER ורק SAHDERS על .enthusiast

תראה איך יזוז, אם לא אז תוריד SHADOWS ל MAINSTREAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשכח מAA , בטח לא בהגדרות כאלה וברזולוציה כזאת.

זה לא משמעותי מי יודע מה עם רזולוציה כזאת.

בכל אופן, לגבי השאלה השנייה שלך.

בסינגל זה נותן לך את האופצייה הרביעית? (enthusiast)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...