Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 82 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

נוו תעזרו לי שנייה כמה אני יכול להגיד יש לי כרטיס מסך 9800gtx+ מעבד e8400 הכי מעודכנים 180.48 ויש לי שם בעייה נגיד יש עץ טיפה רחוק אז רואים אותו כזה בקושיי לא כהה כאילו יש שם ערפלל אולי משהוא בדרייבר כי ראיתי בסירטונים ב ואין להם את זה מישהוא יודע איך מסדרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהגדרות מנהל התקן שים הכל על QUALITY.

במשחק שיםפ הכל על מקסימום מלבד AA שלא משפיע על כלום ותבדוק שוב.

מעבר לזה אין מה לעזור. אז תראה את העץ בהיר ולא כהה, לא קרה כלום.

לפי התמונה ששמת אני לא הייתי מתייחס לזה בכלל לו זה היה אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפו נימצא הגדרות מנהל התקן?

ועם כך אתה אומר שזה כן בעייה כי נכון לפי התמונות ששמתי רואים בהיר? אז כן למה לך זה כהה ואצלי בהיר וגם מירחוק לא רואים הכי טובב כמו כולםם למה זה קורהה ליי ולאף אחד אין את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפו נימצא הגדרות מנהל התקן?

ועם כך אתה אומר שזה כן בעייה כי נכון לפי התמונות ששמתי רואים בהיר? אז כן למה לך זה כהה ואצלי בהיר וגם מירחוק לא רואים הכי טובב כמו כולםם למה זה קורהה ליי ולאף אחד אין את זה?

אני בכלל לא מבין על איזו בעייה אתה מדבר. בתמונה ששמת רואים רגיל לחלוטין.

הגדרות מנהל התקן זה כפתור ימני בשולחן העבודה>מאפייני תצוגה>מתקדם(איפה שמשנים רזולוציה)>מתקדם ושמה בתוך הגדרות המנהל התקן של כרטיס המסך שלך תמצא אפשרויות לכוונונים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יש לי שםם צג מתאם ועל מיניי ואין לי שם משהוא עם quality כלום ולדעתך זה יעזור? ולדעתךך זה לכולםם בתמונה שהעלתי ככה רואים אצל כולם? כי אתה אמרתה שלך זה לא היה מפריע לו לך היה אז זה אומר שזה כן בעיה בבקשה תפרט יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יש למחשב שלי!!!!!

לא עובד ,פשוט לא עובד, איזה עצבים זה, לחבר שלי יש מחשב קצת פחות חזק משלי, התקנתי אתלו את אותה הויסטה שלי, אותו דיסק ,עשיתי הכל אותו הדבר, התקנתי אצלי ואצלו מחדש את הקרייסיס וזה לא עובד, פירמטתי גם, התקנתי מחדש בדיוק בצורה שהתקנתי אצלו ולא עובד לי, בבקשה עזה, מזה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יש לי שםם צג מתאם ועל מיניי ואין לי שם משהוא עם quality כלום ולדעתך זה יעזור? ולדעתךך זה לכולםם בתמונה שהעלתי ככה רואים אצל כולם? כי אתה אמרתה שלך זה לא היה מפריע לו לך היה אז זה אומר שזה כן בעיה בבקשה תפרט יותר

http://www.zix.co.il/images/z-250132815.JPG

הכל אצלך בסדר תפסיק לבכות

ככה העצמים אמורים להיראות מרחוק. בהירים יותר, עם פחות גרפיקה. אם העצים מרחוק היו נראים מרחוק כמו שהם מרונדרים מקרוב, לאף אחד בעולם המשחק לא היה זז.

אני לא יודע מה יש למחשב שלי!!!!!

לא עובד ,פשוט לא עובד, איזה עצבים זה, לחבר שלי יש מחשב קצת פחות חזק משלי, התקנתי אתלו את אותה הויסטה שלי, אותו דיסק ,עשיתי הכל אותו הדבר, התקנתי אצלי ואצלו מחדש את הקרייסיס וזה לא עובד, פירמטתי גם, התקנתי מחדש בדיוק בצורה שהתקנתי אצלו ולא עובד לי, בבקשה עזה, מזה יכול להיות?

בסוף חוברת המשחק יש את קו התמיכה, דבר איתם לי הם עזרו פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב ככה אתה מצלם לי תמונה מהמשחק אבל לא עץ קרוב צלם לי שטח רחוקק שרואים את מה שיש רחוקק וליראות איך העצים אצלך ניראים מירחוקק בבקשהה עם לא קשה לך רק כדי שאני יהיה בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה עוד פעם נדפק, לא מצליח לעדכן, אז אני לא יכול להפעיל את המשחקים אפילו.

אין פיתרון פשוט יותר?

תחזור אחורה תראה פתרונות שהצעתי לך. נראה לך שהפתרון פה פשוט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראתי אחשיו את הסירטון הדגמה פה באשכול הרישמי וראיתי שאצלו גם את העצים הרחוקים הוא רואה אותם םברור וכהה וגם לא בהירר כזהה כמו אצלי אני עד אחשיוו מיתחחרפןן ומנסה להביןן מה הבעיהה עזרהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראתי אחשיו את הסירטון הדגמה פה באשכול הרישמי וראיתי שאצלו גם את העצים הרחוקים הוא רואה אותם םברור וכהה וגם לא בהירר כזהה כמו אצלי אני עד אחשיוו מיתחחרפןן ומנסה להביןן מה הבעיהה עזרהה

נתקעים לך מקשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...