Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלכס לרגליים מכוונים אם הדמות במרחק של יותר מ300 מטר (יש מצב שזה 250 ) ככה כשהדמות נימצאת במרחק של 200-100-50 מטר אתה יכול לכוון לפלג הגוף העליון כשאתה יורה בצרורות....

כיום יש את הAN 94 או את הAKSM (נדיר ביותר יצאו מספר רובים כאלו) שבשקט מעיפים את הקאלאצ'ים מתפקידם בגלל יעול כל המנגנונים ושימוש בחומרים יותר מתקדמים. אבל במחיר של AN 94 אפשר לקנות 3 AK74 או 5וחצי AK47....

אני רואה שאבא יוצא ספצנז מספר לך דברים ;)

אתה מוזמן לראות בעצמך בלי טיפים מצד זה או אחר מי מדוייק יותר (M16) ונועד לשמש כרובה ומי בעל עוצמת אש חזקה יותר (ונועד לשמש יותר כמכונת ירייה פחות מדוייקת אך עם יותר כח אש):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח..נזכרתי, היה איזה מקום ששני חיילים קוריאנים רצו אחד ליד השני וזה נראה כאילו אחד מעד על הרובה של השני כי שניהם נפלו...ואז MAX STRENGTH והכל מססודר ;D

שמתם לב איך נקרא השלב הראשון? CALL ME ISHMAEL...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזה קורה לי.. :kopfpatsch:

קרייסס החדש זוחל לי על ההגדרות האלו:

177951111.jpg

שאני אומר זוחל אז ממש ממש זוחל נתקע כול שנייה ואז המפרט שלי:

E6600

X1950XT

2 גיגה קינג סטון

וספק כוח טוב.. לא זוכר איזה.

מה אני עושה למישהו גם יש תכרטיס הזה? ופועל לו המשחק סבבה על איזה הגדרות? בבקשה תעזרו לי.. אולי איזה עידכון לכרטיס פאץ' משהו.. כי אני זוכר מישהו אז הביא לקרייסס הקודם פאץ אחד והמשחק פעל לי כמו שרואים כמעט ב- DX10 והכל על הכי גבוהה ורואים חבל על הזמן :xyxthumbs: יש משהו כזה גם בחדש? עם לא אז לפחות תגידו לי על איזה הגדרות לשים?

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1950 כרטיס מיושן... זה שהמחשק רץ על ההגדרות הללו זה נס :nixweiss:

אני נאלץ איכשהו מתישהו בצורה חד פעמית ויוצאת דופן לגמרי מהכל עד עכשיו....להסכים עם מקסים... חצי...

ה X1950 הוא נחמד, גם ה PRO גם ה XT וגם ה XTX, אבל מה לעשות קרייסיס זה קרייסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שקרייסס זה קרייס כן?

אבל מה אני עושה עכשיו? אני רוצה לשחק לפחות במשחק לא חייב הגדרות הכי גבוהות העיקר לשחק בו..

על איזה הגדרות אני אמור לשים כדאי לשחק נורמלי לפחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאבא יוצא ספצנז מספר לך דברים ;)

אתה מוזמן לראות בעצמך בלי טיפים מצד זה או אחר מי מדוייק יותר (M16) ונועד לשמש כרובה ומי בעל עוצמת אש חזקה יותר (ונועד לשמש יותר כמכונת ירייה פחות מדוייקת אך עם יותר כח אש):

אלכס אלכס אלקס....

הסרט מבויים כמו לא יודע מה (מספיק שאמריקאים עשו אותו).... ניראה לי הם הוציאו את בוכנת הגזים בAK או שמו בו כדורי NAPALM (יש דבר כזה... צרור של 10 יריות והקנה נמס...)

נכון בAKים למיניהם יש רתע לא קטן אבל גם לM16 יש רתע לא קטן... עוד לא שירתתי בצהל (עוד שנתיים אם אמא תסכים לשלוח גם אותי לקרבי אם לא אז מודיעין...) אבל אחי סיפר לי איך הקנה קופץ למעלה כשאתה יורה (חיייל יחידת יהלום)....

ועכשיו לעינינינו....

המשחק הזה כלל לא תומך ב64 ביט?

מה סתם קניתי 4 ג'יגה ראם??[br]פורסם בתאריך: 24.09.2008 בשעה 18:20:28

הבנתי שקרייסס זה קרייס כן?

אבל מה אני עושה עכשיו? אני רוצה לשחק לפחות במשחק לא חייב הגדרות הכי גבוהות העיקר לשחק בו..

על איזה הגדרות אני אמור לשים כדאי לשחק נורמלי לפחות?

שים את ההגדרות שיש לך בצד (מה שעומד על CUSTUM ) לLOW :nixweiss:

אין ברירה אחרת[br]פורסם בתאריך: 24.09.2008 בשעה 18:21:15

אני נאלץ איכשהו מתישהו בצורה חד פעמית ויוצאת דופן לגמרי מהכל עד עכשיו....להסכים עם מקסים... חצי...

ה X1950 הוא נחמד, גם ה PRO גם ה XT וגם ה XTX, אבל מה לעשות קרייסיס זה קרייסיס.

אני מתמוגג :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס אלכס אלקס....

הסרט מבויים כמו לא יודע מה (מספיק שאמריקאים עשו אותו).... ניראה לי הם הוציאו את בוכנת הגזים בAK או שמו בו כדורי NAPALM (יש דבר כזה... צרור של 10 יריות והקנה נמס...)

נכון בAKים למיניהם יש רתע לא קטן אבל גם לM16 יש רתע לא קטן... עוד לא שירתתי בצהל (עוד שנתיים אם אמא תסכים לשלוח גם אותי לקרבי אם לא אז מודיעין...) אבל אחי סיפר לי איך הקנה קופץ למעלה כשאתה יורה (חיייל יחידת יהלום)....

כשאחיך ירה בקלצ'ניקוב אז תגיד לו לספר לך איך הקנה קופץ (או מועך לו את הכתף במקרה הטוב).

יריתי מספיק ב M16 בשביל לדעת שהרתע שלו ממש לא כמו קלצ'.

ולגבי הבחור עם ה 1950XT.

אני בטוח שאם הצלחתי להרית את המשחק עם 8600GT על 1024/768 שכמעט הכל על HIGH, אז אתה תוכל על 1024*1280 בטוח.

רק תוריד את ה SHADOWS ל LOW (הבחירה הראשונה מלמעלה)

אם זה ממשיך לקרטע בצורה רעה אז תוריד את ה PARTICLES גם למדיום...אין מה לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crysis= :'(sis[br]פורסם בתאריך: 24.09.2008 בשעה 18:33:44

כשאחיך ירה בקלצ'ניקוב אז תגיד לו לספר לך איך הקנה קופץ (או מועך לו את הכתף במקרה הטוב).

יריתי מספיק ב M16 בשביל לדעת שהרתע שלו ממש לא כמו קלצ'.

ולגבי הבחור עם ה 1950XT.

אני בטוח שאם הצלחתי להרית את המשחק עם 8600GT על 1024/768 שכמעט הכל על HIGH' date=' אז אתה תוכל על 1024*1280 בטוח.

רק תוריד את ה SHADOWS ל LOW (הבחירה הראשונה מלמעלה)

אם זה ממשיך לקרטע בצורה רעה אז תוריד את ה PARTICLES גם למדיום...אין מה לעשות..

[/quote']

אני לא אמרתי שיש לM16 רתע כמו לקלאץ'! M16 יותר נוח לתפעול ויש לו רתע חלש יותר (פחות דופק לך את הכתף) וזה נובע מה"חדישות

" של הM על הAK....

והיום ניראה לי שלא נישארו M16... יש M4 וM16A1 אה וכמובן הקרבינים

ובקריסיס הרובה דומה לשילוב של G&K G36C והFN-SCAR ( יש לרובה בקריסיס שם? אני לא שמתי לב אליו... מי שיכול שיעדכן אותי בבקשה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...