תופסן זיכרון בלוח אם שבור - אני מדליקה את המחשב ויש צפצופים ארוכים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופסן זיכרון בלוח אם שבור - אני מדליקה את המחשב ויש צפצופים ארוכים

danielle

Recommended Posts

אם מישהו יוכל לעזור לי במושא אני ממש אודה לו.

ניסיתי להוסיף למחשב - באיזה שהוא שלב נשבר לי אחד התופסנים בסלוט. בעיקרון לא נראה לי שזה אמור להשפיע אבל מאז שזה קרה - יש 3 צפצופים ארוכים ומתמשכים - כלומר בעיית .

הזכרון נכנס לסלוט עם התופסן השבור ויושב שם טוב.וגם אם אני מתעלמת ממנו - יש לי עוד שלושה חריצים (סה"כ 4 ב- dual chnnel) ועדיין יש לי צפצופים.

למישהו יש רעיון מה עוד אני יכולה לעשות חוץ מלנקות אבק (שזה כבר עשיתי) או להחליף לוח M - אני אןודה לכל עזרה שאני אוכל לקבל

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאת מחברת רק שני זיכרונות עדיין יש צפצוף?

תעיפי מבט על הלוח באיזור הזיכרונות ותראי אם נגרם איזה נזק פיזי חוץ מהתופסן

במידה וזה רק התופסן אז כשאת מחזיקה את הזיכרון לחוץ (עם היד) ומדליקה את המחשב באותו זמן אמור להידלק תקין

אם את מצליחה להחזיק ולהדליק יחד אז השלב הבא זה להלחים את הזיכרון למקום באמצעות אקדח פלסטיק (ממיס דבק פלסטיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופסן לא נשבר סתם, כנראה הפעלת עליו לחץ בלתי סביר (ולראייה, התופסן נשבר...), את מתקינה לא מחליפה צמיג, טיפה עדינות לא תזיק.

יכול להיות שנשבר חלק מהסלוט (מלבד התופסן) או הזיכרון עצמו, יש לך אחר לנסות איתו או לחילופין מחשב אחר ע"מ לנסות להתקין עליו את הזיכרון (בעדינות!) ולראות מה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה צודק אז אתה צודק - לא יכולה להתווכח איתך.

בכל מקרה החלפתי וזה עובד - שזה מוזר שלעצמו כי מקודם גם החלפתי וזה עדיין השמיע צפצופים.

בכל מקרה תודה רבה על העזרה.

ואם תוןכל לעזור לי בקשר לתופסן...

כי אני רוצה להגדיל לגיגה וחצי ב-4 סטיקים - באחד מהם התופסן שבור. יש מצב שאפשר להתקין שם בלי בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...