איך כיסית את תחום הסאונד בחדרך/ביתך ?! השתתפו כולכם - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך כיסית את תחום הסאונד בחדרך/ביתך ?! השתתפו כולכם

OR007

Recommended Posts

לא הבנתי איך טחון מתקשר עם שנותנים תמורה שווה לכסף בניגוד לרמקולים של 5000$ דולר פלוס.. הרי אפילו B&W 604 אין לי.. אבל לא משנה.. וכן אני צנוע.. אין לי למה להתרברב.

הסנטר על השידה יסתיר את הפלזמה.

אין לי איפה לתקוע את הסאב, אסתטיקה מספיק חשובה לי כדי להשאיר אותו שמה.

ומתי אמרתי שאני לא מרוצה?? סה"כ אמרתי שהיא לא H-E ואנשים סתם מתלהבים..

אין לי למה לשדרג מבחינת .. רק את הדיוידי מתי שיצא אחד ברמה שיתמוך בכל מה שאני מחפש והוא לא יעלה כמה עשרות אלפי שקלים.

אני לא מבין למה אתה בכלל צריך להצדיק את עצמך ?

השקעה בסאונד היא לא בזבוז כסף, והרבה אנשים לא רואים את זה כבזבוז כסף !

חשוב מאוד שיש מערכת טובה שנהנהים ממנה וסכום ההשקעה בה תלוי עד כמה אתה אוהב את העניין.

וכן, הוא צודק זאת לא מערכת HI-END, מערכות כאלו עולות הרבה מעבר לסכומים שהושקעו פה, ואני יודע שלרובכם אין

צורך במערכת כזאת (ואני מניח שגם לי לא) אבל יש אנשים שכן אוהבים את זה, ויש להם את הכסף להשקיע בזה אז שיהנו !

כי אם לכם היה את הכסף להשקיע בדבר אחר שהייתם אוהבים לא הייתם רואים את זה כבזבוז לעומת מישהו אחר שכן.

לסיכום שכל אחד ישקיע את הכסף שלו במה שנראה לו וכמה שנראה לו ובואו לא נכנס אחד לשני לכיסים, תודה :)

רן לא רברבן (אולי הוא לא מכיר אותי) אבל יצא לי לראות אותו כמה פעמים פה בפורום :)

ד"א נחמד שחזרת לארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבחינתך, יש אנשים ששומעים כנראה יותר טוב ממך והם מוכנים להשקיע על מנת שתהיה להם מערכת שתיגע בפרטים הכי עדינים של המוזיקה.

לשמוע את מרק קנופלר ב"brothers in arms" במערכת מיני של ולשמוע אותו בזוג קדמיים של B&W זה בכלל לא אותו דבר, מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד אין את הצורך במערכת כזאת זה ביזבוז נטו בסופו של דבר הנקודה היא שבהרבה פחות כסף תשמע מצויין ובסופו של דבר שומעים

אותו דבר זאת אותה מתנגנת.

bullshit man... המערכת שלי היא בטח שלא בזבוז יתר על המידה, אלא מערכת ברמה סבירה.

אולי מערכות H-E ברמות הגבוהות באמת הן מוגזמות לטעמך, אבל יש אודיופילים שישימו לב להבדלים הקטנים שאתה אפילו לא מנסה לקלוט.

ובטח שבלתי ניתן להשוות למערכת ההמוצעת מינוס שמנסים למכור לך בכל החשמל או המכרזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...