Warhammer Online : AOR מי מוכן לקרב הגדול והקרב? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Warhammer Online : AOR מי מוכן לקרב הגדול והקרב?

HoLy4EvEr

Recommended Posts

היה צריך להוריד 10GB דרך FP בשביל להיכנס לבטא בארה"ב :screwy:

אני אחכה לטריאל באירופה

היה גם open beta באירופה במשך שבוע, וכמו שאמרתי היו עשרות אלפי הזמנות בחינם.

ו 10GB זה כל כך הרבה, עניין של כמה שעות, והיה ניתן להוריד אותו כמה ימים לפני שהתחילה ה beta.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היי לכולם...

קודם כל לגבי המשחק :להזכירכם, חברת MYTHIC הוציאה משחק מעולה (בזמנו) שהיה ועודנו אחד ה MMO היחידים שעשקו בעיקר ב RVR, היו לו 7 הרחבות סך הכל ולצערינו עם השנים הוא פשוט איבד מהמומנטום שלו ודעך, למרות שיש לו קהילה לא קטנה שעדיין משחקים בו. מערכת הקרבות בו היא הטובה שראיתי עד כה והיה מכוון ל RVR של עשרות שחקנים יחד. למשחק קראו (ואני לצערי מספיד אותו כשאני משתמש בלשון עבר) Dark Ages Of Camelot.

שיקחתי במשחק הזה 5 שנים ברציפות לפני שנאלצתי לעזוב בגלל הזמן העצום שהוא צורך ובגלל הנטישה של שחקנים טובים למשחקים אחרים.

לגבי הממשק, שוב זו לא העתקה של WOW, אלא אם WOW העתיקו מ MYTHIC מלחתחילה.

ועכשיו לסיבה שאני ביכלל מגיב פה :)

אנחנו גילדה ישנה מ DAOC שעוברים יחד ל WAR, מתרכזים ב RVR (שוב מימי DAOC) ולצערינו איבדנו מספר שחקנים. אנחנו מחפשים אנשים בוגרים, שיודעים שיתוף פעולה מה הוא, שיש להם את הזמן והרצון לשחק במשחק ויש להם הניסיון במשחקי מרובי משתתפים אחרים (עדיפות ל DAOC).

עוד פרט חשוב. אנחנו נשחק בסרברים האמריקאים, ו(צריך לקנות את הגירסה האמריקאית בשביל זה) נגזר מיכך שזה יהיה בשעות הקטנות של הלילה.

למעוניינים ולרציניים, נא להשאיר לי הודעה בפרטי ונראה איך נשתלב במשחק.

תודה ונתראה במשחק.

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש איך שאני משיג את המשחק בכיף מצטרף אבל למה אתה קונה את הגירסה של ארה"ב לא עדיף לקנות את אירופה בגלל הפינג?

בשרתים בארה"ב בטי נקבל פינג עצום לעומת פינג טוב באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם...

קודם כל לגבי המשחק :להזכירכם, חברת MYTHIC הוציאה משחק מעולה (בזמנו) שהיה ועודנו אחד ה MMO היחידים שעשקו בעיקר ב RVR, היו לו 7 הרחבות סך הכל ולצערינו עם השנים הוא פשוט איבד מהמומנטום שלו ודעך, למרות שיש לו קהילה לא קטנה שעדיין משחקים בו. מערכת הקרבות בו היא הטובה שראיתי עד כה והיה מכוון ל RVR של עשרות שחקנים יחד. למשחק קראו (ואני לצערי מספיד אותו כשאני משתמש בלשון עבר) Dark Ages Of Camelot.

שיקחתי במשחק הזה 5 שנים ברציפות לפני שנאלצתי לעזוב בגלל הזמן העצום שהוא צורך ובגלל הנטישה של שחקנים טובים למשחקים אחרים.

לגבי הממשק, שוב זו לא העתקה של WOW, אלא אם WOW העתיקו מ MYTHIC מלחתחילה.

ועכשיו לסיבה שאני ביכלל מגיב פה :)

אנחנו גילדה ישנה מ DAOC שעוברים יחד ל WAR, מתרכזים ב RVR (שוב מימי DAOC) ולצערינו איבדנו מספר שחקנים. אנחנו מחפשים אנשים בוגרים, שיודעים שיתוף פעולה מה הוא, שיש להם את הזמן והרצון לשחק במשחק ויש להם הניסיון במשחקי מרובי משתתפים אחרים (עדיפות ל DAOC).

עוד פרט חשוב. אנחנו נשחק בסרברים האמריקאים, ו(צריך לקנות את הגירסה האמריקאית בשביל זה) נגזר מיכך שזה יהיה בשעות הקטנות של הלילה.

למעוניינים ולרציניים, נא להשאיר לי הודעה בפרטי ונראה איך נשתלב במשחק.

תודה ונתראה במשחק.

תומר

שמע אני ו ZIV13 בכיף מצטרפים אבל למה בשרתים של ארהב?[br]פורסם בתאריך: 16.09.2008 בשעה 19:25:12

חחח ... מסקים מזה הכותרת הזו ?

אתה הכותרת כבר ערכתי...והיא מצויינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמה סך הכל יצא לך כסף על ההורדה הדיגיטאלית?

המחירים שאני ראיתי

29.99 פאונד בD2D

34 פאונד בEA STORE

50-55 EURO להורדה דיגיטאלי בשאר המקומות.

כל זה לגרסאה הארופאית, האמריקאית עולה 59.99 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתם צודקים לחלוטין. אין שום סיבה נראית לעין לשחק בשרתים באהר"ב, הפינגים לא הכי טובים (למרות שמעולם לא היתה לי בעיה כזו קריטית) והשעות לא נוחות...

יש רק עניין קטן, כל הגילדה היא מארה"ב אני היחיד שלא :D אין מצב שהם יסכימו לעבור לשרתים אירופיים.

בכל אופן, הגילדה תוקם כבר מחר ואני אקבל את המשחק ב 21 לחודש (הם מתכוונים להשאיר את הגילדה קטנה ואיכותית, לבחור טוב טוב את השחקנים ואת הדמויות לשם איזון ונוחות - מה שנקרא RVR ).

במידה ואתם מעוניינים, צרו איתי קשר בפרטי ומשם נמשיך, זאת במידה ואתם מוכנים לשחק בסרבר האמריקאי, DARK CRAG אנחנו נשחק כאוס.

אגב, לשם יעילות, אנחנו תמיד מחוברים ב VENTRILO כדי לדבר אחד עם השני במקום להדפיס. (חוסך זמן יקר ב RVR)

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים שאני ראיתי

29.99 פאונד בD2D

34 פאונד בEA STORE

50-55 EURO להורדה דיגיטאלי בשאר המקומות.

כל זה לגרסאה הארופאית, האמריקאית עולה 59.99 דולר.

לא יודע מה לעשות....לחכות עד שזה יגיע לחנות פה ועד שישלחו לי...או פשוט להוריד דיגיטלית ולסיים את זה...[br]פורסם בתאריך: 16.09.2008 בשעה 19:46:54

מצד אחד אתם צודקים לחלוטין. אין שום סיבה נראית לעין לשחק בשרתים באהר"ב, הפינגים לא הכי טובים (למרות שמעולם לא היתה לי בעיה כזו קריטית) והשעות לא נוחות...

יש רק עניין קטן, כל הגילדה היא מארה"ב אני היחיד שלא :D אין מצב שהם יסכימו לעבור לשרתים אירופיים.

בכל אופן, הגילדה תוקם כבר מחר ואני אקבל את המשחק ב 21 לחודש (הם מתכוונים להשאיר את הגילדה קטנה ואיכותית, לבחור טוב טוב את השחקנים ואת הדמויות לשם איזון ונוחות - מה שנקרא RVR ).

במידה ואתם מעוניינים, צרו איתי קשר בפרטי ומשם נמשיך, זאת במידה ואתם מוכנים לשחק בסרבר האמריקאי, DARK CRAG אנחנו נשחק כאוס.

אגב, לשם יעילות, אנחנו תמיד מחוברים ב VENTRILO כדי לדבר אחד עם השני במקום להדפיס. (חוסך זמן יקר ב RVR)

תומר

תשמע אנחנו מאוד מעוניינים אבל הבעיה היא ארהב...המשחק רק התחיל לרוץ גם באירופה פה ושם פינגים גבוהים מרוב הגל של האנשים....אז ארהב ביכלל לא מתאים..

שמע חבל...תישאר עם הגילד שלך אני מאמין שאתה אחלה חברה ובוגרים....אין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

חבל, בכל אופן אני אעדכן בנוגע לפינגים :)

ואני הייתי מוריד דיגיטלית...

לחכות שזה יגע לחנות פה זה כמו להמתין שמחירי הדלק יחזרו להיות בסיבות ה 3 ש"ח לליטר.

זה יקרה מתישהו, אחרי שהעולם כבר לא יזדקק יותר לנפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרשה לך להיסחף :lol:

בנוגע למחירי הדלק, כשליטר יעלה 3 ש"ח אני כבר סביר להניח לא יהיה כאן

ובנוגע לגילדות, למה שלא תפתחו כאן גילדה איכותית צברית ?

אני יודע ש napox למשל, בחור מאוד רציני ולבטח יש כאן עוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרשה לך להיסחף :lol:

בנוגע למחירי הדלק, כשליטר יעלה 3 ש"ח אני כבר סביר להניח לא יהיה כאן

אשמח להכיר אותו...כנראה מחר אני יקנה דיגיטלית כבר וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLOOD FOR THE BLOOD GOD!

וואו,איך קיוויתי להגיע לאחד הבטאות של המשחק,אך לשווא :(

בכול מקרה אני כנראה אקנה את המשחק,לא יודע אם בהורדה או בעותק

אבל אני חייב לנסות לשחק בו,כדאי לעשות איזה רשימה של אנשים שיקנו כדי שנוכל לעשות איזה גילדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח להכיר אותו...כנראה מחר אני יקנה דיגיטלית כבר וזהו...

אין סיכוי לגילדה צברית איכותית, ה "players pool" של שחקים ישראלים בכל שרת קטן מידי כדי ליצור גילדה איכותית.

במקרה שמספר שחקים יעזבו אין סיכוי להתאוששות.

לגילדות המקבלות שחקנים ללא קשר ללאום אלא דרישה של אנגלית סבירה יש סיכויי שרידות גבוהים יותר.

חבר שלי מ warcraft ואני הקמנו guild בלי דרישות מיוחדות - להיות אדם סבבה, להפגין נוכות סבירה ויכולת להתחבר ל vent.

כרגע (אחרי שלושה ימים) אני דיי מרוצה מהכיוון שה guild הולכת אליו, יש guilds שדורשות ראיון וצריך לפרסם בקשות להתקבל עם נסיון.

לדעתנו זה קצת פלצני ואליטיסטי שהמטרה של המשחק היא כיף ולא מקום עבודה שני, ואני רושם את זה בתור שחקן hardcore לשעבר ב WoW במשך 3 שנים בהם כל בוס שהרגנו היה server first או horde first.

המשחק מדהים, ה public quests וה RvR zones מצויינים ויש אקשן שלא נגמר. אתמול טיילתי עם חבר לאזורים של ה end game בהם יהיה המצור על העיר. הכל שם נראה מדהים, חומות, ביצורים, נשקי מצור וניגוח, נשקי הגנה כולל שמן רותח. אלה יהיו קרבות epic,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רצון עז (!!!) להקים גילדה איכותית ישראלית. מה גם שקבוצה נבנית מ 6 אנשים, כך שאם נמצא נניח 12 אנשים שמשחקים קבוע ואנשי צוות טובים, אין ספק שילך מעולה..

הבעיה היחידה היא הזמן שהמשחק צורך...

אני לא רואה מצב שבו אני יכול לשחק במקביל בסרסבים האמריקאים ובארופיים במקביל ולהיות HIGH END בשניהם. לפחות זה מה שלמדתי משנים של DAOC

תקנו אותי אם אני טועה. היה ואני טועה, אני אדאג שיהיו לי גם הגירסה האירופאית וגם מאהר"ב.

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...