Warhammer Online : AOR מי מוכן לקרב הגדול והקרב? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Warhammer Online : AOR מי מוכן לקרב הגדול והקרב?

HoLy4EvEr

Recommended Posts

איזה בולשיט.

הגרסאות הפרוצות מפוצצות בבאגים - אלה הגנות שהוספו בכוונה על ידי דוגמאות לתקלות מכוונות שיש בגרסאות פרוצות - בעיות עם שמירות, עם ה GALAXY MAP, עם הOVERHEAT. בעיה שלך שאתה ילדון קמצן, לא רוצה להשיג את המשחק בהגינות - תסבול\תמות.

לך תקנה את המשחק, ותהנה מגרסא נקיה מכל תקלה.

EA עדין שווים לתחת. יעשו הכל כדי להשיג כסף, וכמה שיותר מהר.

אין שום הגנות מסתוריות, יש פורצים שהגיל הממוצע שלהם היום הוא 11 שלא יודעים מה הם עושים, במיוחד כאשר הם פורצים עותקי ודופקים שני שליש מהקבצים בדרך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נקווה שזה לא בזבוז מוחלט של כסף כמו במקרה הכי גרוע אני אשחק בוא עד ש WOTLK ישוחרר בשביל לחזור לWOW לחודשיים לבכות על זה שבליזארד הרסו את המשחק אחרי שנה ולחזור לCOD4

דובי, אל תדאג.

המשחק ממש טוב, אני מאמין שזה יהיה המשחק שאני אשחק בשנים הקרובות.

תמונה מהיום -

krongzogm007uw4.jpg

w800.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בולשיט.

הגרסאות הפרוצות מפוצצות בבאגים - אלה הגנות שהוספו בכוונה על ידי דוגמאות לתקלות מכוונות שיש בגרסאות פרוצות - בעיות עם שמירות, עם ה MAP, עם הOVERHEAT. בעיה שלך שאתה ילדון קמצן, לא רוצה להשיג את המשחק בהגינות - תסבול\תמות.

לך תקנה את המשחק, ותהנה מגרסא נקיה מכל תקלה.

EA עדין שווים לתחת. יעשו הכל כדי להשיג כסף, וכמה שיותר מהר.

תסתום את הפה שלך, אתה לא מכיר אותי בכלל אל תדבר אלי ככה.

את המשחקים הטובים אני קונה בכספי שלי, כגון BF2, CNC3, CS, HL, FARCRY, SPLINTER CELL ועוד הרבה טובים אחרים.

לצערי המשחק הזה לא עבר את הבדיקה ולכן לא קניתי אותו, מה לעשות, אני לא מתכוון לקנות חתול בשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי הרגע בקניה דיגיטאלית מהחנות של EA, שילמתי 4 פאונד נוספים כי D2D-UK עשה לי בעיום עם הPayPal, נקווה שזה לא בזבוז מוחלט של כסף כמו במקרה הכי גרוע אני אשחק בוא עד ש WOTLK ישוחרר בשביל לחזור לWOW לחודשיים לבכות על זה שבליזארד הרסו את המשחק אחרי שנה ולחזור לCOD4.

:smile1:

אז כמה סך הכל יצא לך כסף על ההורדה הדיגיטאלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת ראשונה למשחק

80

EuroGamer

Mythic has dutifully done everything it needs to to compete with Blizzard's jack of all trades and master of most. Crafting is weak, and dungeons - the small, instanced experiences that really cement the group dynamics in an MMO - are frustratingly rare, but aside from that WAR does it all, and does it well.

האתר הזה ידוע כאחד שמנסה להיות מהמחמירים בענף הביקורות כך ש 80 שם נחשב לטוב :)

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=234609

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל התגובות על ה trail, היה open beta שבוע שעבר עם עשרות אלפי מקומות ל"אנשים מבחוץ".

וביקורת על mmo לא ממש משחקת תפקיד בשלב מוקדם שכזה, עד עכשיו המשחק באמת מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...