איזה מאוורר למארז טוב יותר מהשניים? (SF2 נקנה, אבל יש בעיה) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מאוורר למארז טוב יותר מהשניים? (SF2 נקנה, אבל יש בעיה)

SuB

Recommended Posts

ENERMAX UC-8FAB 80x25 Ball Bearing fan clear fan

או

Thermaltake 80mm Smart Fan 2

אני צריך מאוורר חזק (טמפרטורת המעבד במנוחה אצלי היא 39-41 ובמאמץ 50), ורצוי שיהיה דיי שקט במצב מנוחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה תלוי בטמפרטורה שהוא מודד לא? או בידני שאני קובע...

שתי הבקרי שליטה מצורפים למאוורר ואפשר להחליף ביניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם מצורפים ל-SF2

עדיף לעבוד ידנית ולא עם חיישן

הבעיה של ה-SF2 שבמהירויות נמוכות הוא לא שקט יחסית למאוררים חלשים אחרים (כמובן שהוא לא רועש יותר מידי)

אבל הוא הרבה יותר טוב מהאנטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למרות החסרונות היתרונות גוברים עליהם לא?

ואתה אישית ממליץ עליו ? כי גם ככה יש לי עכשיו מאוורר של של ה-CPU שדופק לי תמוח עם הרעש שלו אז ביחד הם יעשו חגיגה..

יש איזו שהיא שיטה להשתיק קצת את המאוורר חוץ מהפאן-באס? כאילו לשמן אותו אולי או משהו דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSF2 מומלץ יותר..

יש לו בקרה ידנית שאתה יכול לשלוט על מהירות/רעש/דחיפת אויר של המאוורר.

וכמובן הוא יותר חזק מהאנרמקס, ובמהירויות נמוכות הוא בקושי נשמע (אני מדבר על פחות מ2500rpm)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתור בעלים של 6 מאוררים כאלה ממליץ עליו

אבל קח בחשבון שאם אתה מתכוון להפעיל אותו רוב הזמן על 2000 סלד עדיף שתקח מאורר חלש שיעשה פחות רעש (הוא עושה זימזום מעצבן לפעמים)

ה-SF2 מתחיל להיות יעיל (מבחינת רעש) בערך ב-2500 סלד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. אני מאמין שהוא יפעל על פי בקרת טמפרטורה, או בידני על 3000-3500 סל"ד תלוי בשיפור שאני יראה בקירור.. אם אני יראה שאין צורך במהירות גבוהה אני יוריד ל-2500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השעומה אומרת (אין לי ניסיון עם זה) שלבקרת מהירות יש נטיה להתפגר ואז המאורר פשוט מפסיק לפעול

כמובן שזה לא פשוט לשים את החיישן הזה מתחת למעבד וזה גם ממש לא בריא למעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. אני מאמין שהוא יפעל על פי בקרת טמפרטורה, או בידני על 3000-3500 סל"ד תלוי בשיפור שאני יראה בקירור.. אם אני יראה שאין צורך במהירות גבוהה אני יוריד ל-2500

כן, עדיף כמו שאמרת.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישים את החיישן על ההיטסינק של המעבד, אני לא הולך לפתוח את המאוורר של המעבד, אין לי כוח לזה..

איך אפשר לשים אותו על ההיטסינק בלי שיפול? עם איזה חתיכת דבק נייר? מסקנטייפ כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה בחלה חברים! תודה רבה!

לקחתי את ה-SF2 אני מקווה שהוא אכן ישפר את הקירור בנוסף לכבלים המעוגלים שאני יעשה ביום שבת! תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה בחלה חברים! תודה רבה!

לקחתי את ה-SF2 אני מקווה שהוא אכן ישפר את הקירור בנוסף לכבלים המעוגלים שאני יעשה ביום שבת! תודה!

תיהיה בטוח!! תתחדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...