תוכנה שבניתי Run shortcut - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה שבניתי Run shortcut

dad11223

Recommended Posts

Run shortcut זה תוכנה שבעזרתה אפשר להפעיל הרבה פונקציות שונות של וינדוס כמו msconfig, dxdiag, ועוד הרבה אחרות.

תאמת בניתי את התוכנה בשביל לקצר לי את הדרך להגיע לפונקציות שונות בוינדוס, התוכנה הזאת פועלת ממש טוב עם יש לכם תוכנה בוינדוס של HOTKEY וכדומה שבא תגדירו שנגיד כפתור מסויים במקלדת יפעיל את התוכנה שבניתי ואז תבחירו את הפונקצייה הרצויה. אם אתם רוצים להגיע ל MSCONFIG אז ידנית בשביל להגיע אליה אתם צריכים ללכת ל start--->run---->msconfig

פה אתם מפעילים את התוכנה שלי (בעזרת כפתור מסויים על המקלדת שבחרתם באחת התוכנות ה HOTKEY) ולוחצים 1 וזהו זה מפעיל את MSCONFIG

ועוד משהוא בתוכנה יש גם 2 תוכנות קטנות שהשתלתי בתוכנה, הם תחת פונקצייה 11 ו 13 שהם: חישובי והשניה חישוב גודל תבדקו אותם גם זה נחמד מאוד, את התוכנות האלה בניתי מזמן פשוט הרגשתי שזה ממש מתאים להשתיל אותם ביחד עם התוכנה Run shortcut שבניתי

העלתי את התוכנה לאתר מפורסם של קודי מקור שם נמצא קוד המקור של התוכנה שלי במצב לא מקומפל וגם יש שם תמונה מהתוכנה

http://www.planetsourcecode.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=12313&lngWId=3

ופה העליתי לכם את התוכנה מקומפלת עם התקנה מסודרת רק להתקין וזה עושה לכם אפילו קיצור דרך על הדסטופ

http://rapidshare.com/files/139504588/RS-_INSTALL.exe

סקרין שוט מהתוכנה

PIC20088211026104017.JPG

מחכה לתגובות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מעבר קצר על הקוד שלך והערות:

א. הימנע מלהשתמש במשתנים גלובליים. תגדיר את המשתנים שלך רק איפה שאתה צריך אותם (בתוך הפונקציות). אם אתה צריך להעביר משתנה מפונקציה לפונקציה, תשתמש בפרמטרים ובערכי החזרה. ככה גם תימנע מלתת שמות מוזרים כמו choose1,choose,choose3.

ב. עדיף להשתמש ב-double על פני float. הוא יותר מדויק, ולמעשה על מחשבים של היום הטיפול ב-double לרוב יותר מהיר מהטיפול ב-float.

ג. המנע מרקורסיה. אל תקרא ל-mainp מתוך הפונקציות שלך, כי זו רקורסיה מיותרת. במקום זה, תעטוף את הקוד שבתוך mainp בלולאת while שתדאג להמשיך להריץ אותו אם צריך. כמובן, ברגע שתעשה את זה, גם לא תצטרך בכלל את הפונקציה mainp (בעצם אתה גם עכשיו לא צריך אותה).

ד. תן שמות אינפורמטיביים לפונקציות. מה זה ic? מה זה wg?

ה. אל תשתמש ב-if כזה מורכב בתוך mainp (ובמקומות אחרים), אלא תשתמש ב-switch-case. הוא נועד בדיוק בשביל המקרים האלה.

אני מניח שעדיין לא למדת להתעסק עם קלאסים, אז אני לא אציע לך להשתמש בהם :)

אם יהיו עוד הערות אני אוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...