הטלפון האלחוטי מפריע לראוטר ! - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטלפון האלחוטי מפריע לראוטר !

GIlan

Recommended Posts

הטלפון שרשמת לא יתנגש בדוק

אני עם ראוטר 600n של linkysys ועובד על תדר2.4

ויש לי 4 טלפונים כאלו בבית ועוד אחד מרכזי ואין שום התנגשות בשום מקום בבית

סבבה אני יזמין של 1.8GHZ אין מה לעשות.........:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי לפי המידע המוגבל שהיה בwikipedia רשום שהDECT זה שילוב של TDMA ו FDMA ולא רשום שם כלום על spread spectrum כמו בwireless lan . אני ממליץ לא לגעת בטלפונים שעובדים ב2.4GHz עם מקל. לי יש טלפון זול של 1.8GHz והכל עובד בסדר.

לפי מה שקראתי על WDECT יש על זה frequency hopping מה שיכול לעשות בלגאן לwirless network אבל אני לא סגור על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TDMA וFDMA אלו שיטות המודולציה בלבד, אין להם השפעה מבחינת הפרעות.

מה שמפריע לרשת האלחוטית זה לא השידור הישיר של הטלפון (אלא אם הוא משדר ב2.4GHz ואז וסיכוי להפרעה ממילא גבוה), אלא שיש טלפונים משדרים "מלוכלך" בגלל התקמצנות הייצרן בשימוש ברכיבים טובים למגבר (ספציפית ברכיבים שאחראים על סינון) או סתם בגלל עיצוב לקוי. במצב כזה הטלפון ישדר את האות הראשי בתדר הנכון (נגיד 1.8GHZ), אבל באותו זמן הוא גם ישדר באורכי גל אחרים שעלולים להפריע לרשת הWiFi. שיא ההפרעות יהיו באורכי גל שהם ההרמוניות של הגל המרכזי, אבל ללא סינון יעיל ההפרעה תהיה לכל הספקטרום. לכן לא מומלץ לשים את הנתב או האנטנה של כרטיס הרשת קרוב לבסיס של טלפון , גם אם הוא לא משדר ב2.4GHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TDMA וFDMA אלו שיטות המודולציה בלבד, אין להם השפעה מבחינת הפרעות.

מה שמפריע לרשת האלחוטית זה לא השידור הישיר של הטלפון (אלא אם הוא משדר ב2.4GHz ואז וסיכוי להפרעה ממילא גבוה), אלא שיש טלפונים משדרים "מלוכלך" בגלל התקמצנות הייצרן בשימוש ברכיבים טובים למגבר (ספציפית ברכיבים שאחראים על סינון) או סתם בגלל עיצוב לקוי. במצב כזה הטלפון ישדר את האות הראשי בתדר הנכון (נגיד 1.8GHZ), אבל באותו זמן הוא גם ישדר באורכי גל אחרים שעלולים להפריע לרשת הWiFi. שיא ההפרעות יהיו באורכי גל שהם ההרמוניות של הגל המרכזי, אבל ללא סינון יעיל ההפרעה תהיה לכל הספקטרום. לכן לא מומלץ לשים את הנתב או האנטנה של כרטיס הרשת קרוב לבסיס של טלפון , גם אם הוא לא משדר ב2.4GHz.

אז לקנות את ה UNIDEN או לא ?

לא הבנתי.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...