איפה אפשר להשיג כבל טלפון אמריקאי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר להשיג כבל טלפון אמריקאי

sofix4

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי הם זהים בפרופיל שלהם, פרט לרוחב! כמו שכבר הסברתי....

אתה יכול לעשות ניסוי, לקחת חוט טלפון ולחבר אותו למקום פנוי בנתב או לכרטיס שלא בשימוש במחשב. רק שהחוט לא יהיה מחובר בצד השני לכלום. אתה תראה אותו מתחבר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שזה לא עובד... תוודא שהם לא יושבים בזווית. תשים חתיכת נייר בצד להחזיק את הראש במקום. אתה בטוח שהציוד יכול לעבוד איך שאתה מחבר?

אתה יכול אולי לקנות 2 שקעים מתאימים (6 פינים) ולבנות לך מחבר נקבה נקבה. לא יודע אם כ"כ קל למצוא כאלו שקעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה. אני מאריך מד טמפרטורה, וכשניסיתי זה כן העביר נתונים, אבל שגויים (למשל במקום 31 מעלות זה רשם 43, ולחות זה כתוב ----). ככה זה גם עשה לי כשהארכתי את הכבל עם כבל 4 גידים. אז כנראה שמסיבה כלשהי לא כל ה-6 חוטים מחוברים או משהו כזה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין מהמכשיר שמודד יוצא כבל ישירות ללא חיבור (חיבור פנימי) שאמור להתחבר לשקע על המד טמפרטורה/לחות.

ומה שעשית זה לחבר לכבל שיוצא מהמכשיר מחבר נקבה/נקבה שמתחבר לכבל חופשי (יש לו ראש זכר בשני הצדדים) מצד אחד ומהצד השני למד.

משהו כזה

מכשיר----------->]מחבר[<----->]מד

כאשר ">" זה ראש זכר ו"]" זה חיבור נקבה.

האם אני צודק? האם הכבל השני (החופשי) נבדק איכשהו? מאוד יתכן שדווקא הוא הבעיה.

בנוסף, מה האורך הכולל של כבל בין המד למכשיר שמודד? לכבל שטוח יש רגישות להפרעות מסויימות בגלל שהצמדים שלו לא שזורים, לכן אורך גדול מידי יכול להוות גם בעיה כיוון שהמידע שיגיע יהיה משובש.

יכול להיות באמת שחלק מהמגעים לא יוצר חיבור טוב וזה גורם לבעיה, למרות שמהנסיון שלי חיבור שכזה מצליח בדר"כ.

איך שאני רואה את זה, אם אתה לא יכול לחבר כבל אחר ישירות למכשיר שמודד אז אתה יכול לעשות אחד משני דברים:

לעשות ספלייסינג (לחתוך את הראש ולהלחים הארכה) או לקנות שני שקעים של 6 פין וליצור מחבר משלך (כמו שרשמתי בהודעה הקודמת).

אני אישית לא הייתי עושה ספלייסינג אם כל עוד הייתה לי בררה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה בדיוק איך שתיארת את זה.

הכבל באורך מטר אחד (רציתי קודם לנסות לפני שאני קונה משהו ארוך יותר) והוא נבדק בחנות ע"י מכשיר כזה שמצפצף כששתי האלקטרודות נוגעות בחוט החשוף.

הסתכלתי בכבל המקורי שמחובר למד, ויש לו אותם צבעים של החוטים כמו הכבל שקניתי, חוץ מחוט אחד שבמקורי הוא סגול ובחדש הוא ורוד. יש לזה חשיבות?

לגבי בניית מחבר משלי - אני מחפש באינטרנט שקעים כאלו אבל לא מוצא. אולי מחר אני אלך לחנות ואני אשאל אם יש להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...