עזרה ! בחירה בין כמה כרטיסי מסך HD 4850 . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ! בחירה בין כמה כרטיסי מסך HD 4850 .

eliil1

Recommended Posts

אני לא מצליח להבין מה ההבדל בין כרטיסי המסך אללו :

http://skypc.co.il/pl_products~8~0~101-758.htm

חוץ מהחברה, האם יש הבדל ביניהם? בביצוע וכו'...

אני קונה מחשב עוד כמה ימים , ואני החלטתי על 4850, אבל איזה מהם הכי שווה לי לקחת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הSONIC של פאליט.

יש לי אותו, ואני פשוט מרוצה עד הגג.

היום גם קיבלתי את המסך החדש שלי 22 אינץ' VW222U, ופשוט רואים הכל נהדר.

בכל מקרה, הקירור שיש לפאליט שקט ביותר, הכרטיס עצמו בIDLE על 50-55 מעלות, במאמץ (מעל שעה משחק בקרייסיס) לא עובר

את ה 70 מעלות (ואני עוד בחדר ללא מזגן...).

לדעתי הכרטיס הכי משתלם כיום בשוק. :xyxthumbs:

הבעייה היחידה שלו היא הבאנדל העלוב..אבל את מי זה מעניין =].

====

בעקרון, אם לא רשום שזו גירסת OC, אין שום הבדל בין הכרטיסים הללו, פשוט המדבקה שונה (וחברות מסויימות סתם דופקות אותך במחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הSONIC של פאליט.

יש לי אותו, ואני פשוט מרוצה עד הגג.

היום גם קיבלתי את המסך החדש שלי 22 אינץ' VW222U, ופשוט רואים הכל נהדר.

בכל מקרה, הקירור שיש לפאליט שקט ביותר, הכרטיס עצמו בIDLE על 50-55 מעלות, במאמץ (מעל שעה משחק בקרייסיס) לא עובר

את ה 70 מעלות (ואני עוד בחדר ללא מזגן...).

לדעתי הכרטיס הכי משתלם כיום בשוק. :xyxthumbs:

הבעייה היחידה שלו היא הבאנדל העלוב..אבל את מי זה מעניין =].

====

בעקרון, אם לא רשום שזו גירסת OC, אין שום הבדל בין הכרטיסים הללו, פשוט המדבקה שונה (וחברות מסויימות סתם דופקות אותך במחיר).

אתה יכול להביא לינק לכרטיס? גם אני מעוניין בכרטיס מסוג ה4850

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אבל צריך גם למשחקים עם דרישות גבוהות, אז איך הכרטיס המסך הזה? ולא הבנתי, אצל כולם הקירור כאילו שונה? למרות שזה ת'כלס אותו הכרטיס מסך? אם הם זהים בקירור ובביצועים , חבל על ה 100-200 שקל , אפשר לקנות את זה הזה ב800 אז.

עוד שאלה, מה המשמעות של המשפט:

Power Supply Unit Requirements : 500 watt or greater power supply with two 75W 6-pic power connectors recommended (600 Watt and four 6-pin connectors for ATI CrossFireX technology in dual mode)

אני צריך ספק כח של 500 ואט לפחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אבל צריך גם למשחקים עם דרישות גבוהות, אז איך הכרטיס המסך הזה? ולא הבנתי, אצל כולם הקירור כאילו שונה? למרות שזה ת'כלס אותו הכרטיס מסך? אם הם זהים בקירור ובביצועים , חבל על ה 100-200 שקל , אפשר לקנות את זה הזה ב800 אז.

עריכה:

אז ככה, המשפט הזה אומר שהמלצות היצרן לכרטיס בודד של 4850 הוא 500W (אבל מספיק גם 400W אמיתי -כמו שאתה יכול לראות במפרט שלי - הספק כח שלי מחזיק אותו מ ע ו ל ה ! ! !), ודרוש חיבור של 6 פינים בספק הכח - כמובן מומלץ בלי צל של ספק על ספק כח איכותי ולא ג'נרי (אתה יכול לברר מה נחשב איכותי בפורום ספקים/מארזים).

לחיבור של CF מומלץ ספק כח של 600W איכותי. (אפשר גם לעבוד על 550W איכותי).

נ.ב:

בבנדאל של פאליט הם מספקים מתאם חיבור של 8 פינים ל 6 פינים . שזה אולי הכי שימושי בבנדאל שלהם =].

========

אז אמרתי לך שאני משחק קריסיס על 1650/1050 עם הגדרות HIGH ללא שום תקיעות, אני בקרוב ינסה לראות מה קורה שחלק מההגדרות על V.HIGH.

ואין משחק יותר "כבד" ממנו כיום.

במשחקים אחרים אין מה לדבר בכלל, הוא מריץ אותם על פול הגדרות בלי שום מאמץ...כמו call of duty/WIC (- וגם פקמן =])

-כל הכרטיסים (למעט אלו שהומהרו ו/או הוחלף להם קירור) ה"רגילים" עם אותו גוף קירור ללא יוצא מן הכלל , והם זהים בביצועים שלהם!! ושאף חנות

או מוכר יאמר לך אחרת!!!!!. וכן, אם אתה מוצא ב 800 שח' כרטיס רגיל של 4850 וזו הבחירה הסופית שלך (למרות שאני ממליץ על הפאליט..=] ) אז לך עליו!.

=====

לאסי:

הנה לינק לכרטיס:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4412

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תכננתי לקנות את הספק

Corsair CMPSU-450VXEU 450W

אז כנראה שזה חלש מידי אה...אתה יכול כבר לתת לי בתקציב של 400 ש"ח פחות או יותר ספק טוב כזה של 500-600 ואט אמיתי?

בקשה..אתה יכול להסביר לי את העניין הזה של CF? אני לא מבין בזה...זה כמו OC? ובשביל מה צריכים את זה?

והכרטיס מסך שרציתי לקנות זה זה:

http://skypc.co.il/pl_product~28300~8~0.htm

בדיוק כמו שלך , רק בלי המילה SONIC , וזול יותר ב100 שקל.

אגב, תודה רבה על העזרה.

עריכה: מה זה באנדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

אז ככה, המשפט הזה אומר שהמלצות היצרן לכרטיס בודד של 4850 הוא 500W (אבל מספיק גם 400W אמיתי -כמו שאתה יכול לראות במפרט שלי - הספק כח שלי מחזיק אותו מ ע ו ל ה ! ! !), ודרוש חיבור של 6 פינים בספק הכח - כמובן מומלץ בלי צל של ספק על ספק כח איכותי ולא ג'נרי (אתה יכול לברר מה נחשב איכותי בפורום ספקים/מארזים).

לחיבור של CF מומלץ ספק כח של 600W איכותי. (אפשר גם לעבוד על 550W איכותי).

נ.ב:

בבנדאל של פאליט הם מספקים מתאם חיבור של 8 פינים ל 6 פינים . שזה אולי הכי שימושי בבנדאל שלהם =].

========

אז אמרתי לך שאני משחק קריסיס על 1650/1050 עם הגדרות HIGH ללא שום תקיעות, אני בקרוב ינסה לראות מה קורה שחלק מההגדרות על V.HIGH.

ואין משחק יותר "כבד" ממנו כיום.

במשחקים אחרים אין מה לדבר בכלל, הוא מריץ אותם על פול הגדרות בלי שום מאמץ...כמו call of duty/WIC (- וגם פקמן =])

-כל הכרטיסים (למעט אלו שהומהרו ו/או הוחלף להם קירור) ה"רגילים" עם אותו גוף קירור ללא יוצא מן הכלל , והם זהים בביצועים שלהם!! ושאף חנות

או מוכר יאמר לך אחרת!!!!!. וכן, אם אתה מוצא ב 800 שח' כרטיס רגיל של 4850 וזו הבחירה הסופית שלך (למרות שאני ממליץ על הפאליט..=] ) אז לך עליו!.

=====

לאסי:

הנה לינק לכרטיס:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4412

איך הכרטיס הזה שקט? והאם הוא יתאים לספק שלי? FSP Basic SI 450W ATX450-PNR 120mm + Satax3 PCI-E P.PFC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...