מבקש חוות דעת | Logitech MX5500 | G15 | MX REVOLUTION - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת | Logitech MX5500 | G15 | MX REVOLUTION

yfital

Recommended Posts

ראיתי שחנויות התחילו להביא אותו, והמחיר דווקא יחסית סביר ( 950~).

בהתחשב שרק העכבר עולה בסביבות ה-500, זה לא כזה רע...

כבר מזמן רציתי לפנק את עצמי עם סט , והעכבר והמקלדת שלי כבר מתפוררים לצערי. ( MX518 ומקלדת MUTLI PRO של MS ).

מישהו קנה?

או יש למישהו המלצות אחרות?

את העכבר בסה"כ נראה לי שמאוד אהבתי, מצד שני, זה יוצא עוד 450 למקלדת, שאפשר לקנות כל מקלדת כמעט במחיר הזה... וזה לא ככככככזההה קריטי לי ...

ה-G15 כבר נראית לי קצת מיושנת והיא סתם גדולה לי מדי, אז אל תמליצו עליה.

תיקון, היה לי בראש מקלדת אחרת שחשבתי על ה-G15, היא לא מחוץ לתמונה :]

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, אם אני לוקח סט, זה יהיה כבר ה-5500, לא אכפת לי לפנק את עצמי במשהו קצת "יותר", והעכבר בסט של ה-WAVE הוא ירידה באיכות לעומת מה שיש לי ( 510 או 518, התבלבלתי כבר :| ).

המקלדת עצמה נראית נחמדה אבל לא שווה את המחיר... אם אני כבר אבזבז (כמעט 300 ) על מקלדת, אני אלך על ה-G15 שהיא "רק" 420... ( לפחות לפי SKYPC ).

השאלה היא האם העכבר שווה את זה, הוא פשוט קצת יקר מדי ( 500 ), ואולי בסט זה נחמד (כי אז הכל אלחוטי), אבל אחרת זה לא ממש עוזר...

יש ל- עוד עכברים עם ה-SCROLL הנחמד ? (חוץ מ-הG9 כמובן שעולה עוד יותר )...

כמו כן, הייתה לי דלקת מאוד חמורה בשני הידים (שורש כף יד), אז מאוד חשוב לי שהדברים יהיו נוחים, לכן שמתי עין על ה-MX כי נראה לי שהיד ממש נחה על העכבר...

האמת שאני לא בטוח שה-G15 מאוד נוחה מבחינת ארגונומיות...

יש למישהו פה את הגרסה ה-"חדשה" ( הכתומה ) ?

\עריכה

מתברר שיש MX1100, ממתי הוא קיים? דווקא נראה ממש נחמד וקצת יותר זול, מישהו ראה אותו בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...