בעיה באינטרנט במחשב עם Windows XP SP3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באינטרנט במחשב עם Windows XP SP3

3d7

Recommended Posts

פירמטתי והתקנתי XP SP3 על מחשב עם פנטיום 4 ו-256MB זיכרון.

אין לי דרייברים של שום דבר במחשב. אבל, ההתקנה של זיהתה והתקינה באופן אוטומאטי כרטיס מסוג SiS 900-Based PCI Fast Ethernet Adapter.

בהתחלה הרשת זוהתה בלי בעיות, והוא אפילו הוריד והתקין עדכונים כמה פעמים. אבל, פתאום (נדמה לי שאולי אחרי שעשיתי הסרה לכרטיס קול שהוא לא זיהה) הוא רושם על האייקון של האינטרנט Limited or no connectivity עם סימן קריאה צהוב, ואין לי גישה לאינטרנט מהמחשב הזה.

מה אני צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עוד פרטים אני יכול לתת?

מדובר בכרטיס רשת מובנה (כתבתי איך מזהה אותו). הכרטיס רשת מחובר לראוטר של Compex ביחד עם שני מחשבים נוספים. אחרי ההתקנה של , הוא התחבר לאינטרנט והוריד והתקין עדכונים, וגם התחבר בלי בעיה למחשבים ברשת והתקין מהם תוכנות. נראה לי שהבעיה חלה אחרי שביצעתי הסרה של כרטיס קול מובנה שלא זוהה בצורה תקינה (Windows התקין את הכרטיס קול מחדש אבל עדיין עם סימן קריאה צהוב בשלושה התקני מולטימדיה), אבל הכרטיס רשת המובנה מזוהה בסדר.

איך אני מתקן את זה בלי להתקין מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הדרייבר מהאתר והתקנתי אותו, אבל זה לא עזר.

בכל מקרה, הצלחתי לחדש את התקשורת באמצעות הגדרה ידנית של הפרמטרים.

תודה, בכל אופן. :xyxthumbs:

[br]פורסם בתאריך: 13.09.2008 בשעה 01:20:53

אני מניח ששמחתי מוקדם מדי. :-X

אני יכול להתחבר למחשבים ברשת הבייתית ולהוריד מהם קבצים. אבל, אני עדיין לא יכול להתחבר לאינטרנט, למרות הכתובות DNS של הספקית מוגדרות בדיוק כמו בשני המחשבים האחרים שמחוברים לרשת.

מה יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות הכתובות MAC של הספקית אינטרנט מוגדרות בדיוק כמו בשני המחשבים האחרים שמחוברים לרשת.

אתה בטוח שאתה מדבר על המונח הנכון? הגדרת לכל המחשבים ברשת את אותו MAC בדיוק על כרטיסי הרשת?

אם כך אני מתפלא שמשהו כן עובד תקין אצלך... כתובת של כרטיס זה לא משהו שמשנים בכלל,

ואם כבר משנים - בטח ובטח לא משנים לכתובות שזהות לעוד מחשבים באותה הרשת, זה יגרום להתנגשויות שוטפות בהעברת מידע.

או שאולי אתה מתכוון ל DNSים? או למשהו אחר, ופשוט התבלבלת וכתבת MAC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך שהגדרות ה SUBNET וה GATEWAY יהיו כמו במחשבים אחרים.

הם מוגדרים אותו הדבר.

או שאולי אתה מתכוון ל DNSים? או למשהו אחר, ופשוט התבלבלת וכתבת MAC?

כן, התכוונתי ל-DNS. טעות שלי. :P

[br]פורסם בתאריך: 14.09.2008 בשעה 00:23:16

מישהו יכול לעזור לי, בבקשה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...