אני מבקש המלצות למשחקים טובים. פירוט בפנים.. תודה=) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מבקש המלצות למשחקים טובים. פירוט בפנים.. תודה=)

1_Nike_1

Recommended Posts

קודם כל משחקים שאני מאוד אוהב/אהבתי..

Enemy Territory- אני שנים משחק במשחק וגם בקודמים שלו, מהיום הראשון שהוא יצא כשזה נקרא RTCW: Multiplayer demo והיתה רק מפה אחת של הפלישה בחופים. המשחק מבוסס על המנוע של Q3A שגם אותו מאוד אהבתי לפני כן. ולא, לא שיחקתי בQUAKE WARS

Titan Quest- לאחר שהתחלתי לשחק בו לא יכולתי להפסיק. החיסרון היחידי שלו הוא שהכל חוזר על עצמו.. וכן למי ששואל ניסיתי את IT, לא כ"כ אהבתי משום אותו חיסרון של המשחק הראשון. פשוט התאכזבתי שIT היה כמו הTQ. בסה"כ האויבים והמפות השתנו, זה כמו לשחק ET עם המוד של Halloween, ממש מטופש.

Marvel Ultimate Alliance- לא יצא לי לשחק הרבה אבל מאוד אהבתי.. בקרוב אני אמשיך לשחק בו.

Warlords Battlecry (ישן נושן אני יודע) אני חושב שההוא שאהבתי היה השני, לא יודע לגבי האחרים לא שיחקתי בהם. הסיבה שאהבתי אותו הוא שלא כמו משחקי אסטרטגיה אחרים, אתה לא מתחיל כל שלב מההתחלה והדמויות שלך חלשות.. כאן יכלת לקחת חלק מהדמויות, במקום להתחיל מההתחלה ולהרגיש בכל שלב שאתה יצאת מהמשחק ונכנסת אליו שוב. באופן דומה לTQ.

ומשחקים שלא אהבתי או פחות אהבתי..

אני חייב להדגיש כי אני כן אוהב משחקי FPS, פשוט לא כולם מככבים אצלי, אני לא מת עליהם. FEA

עשה לי כאב ראש כל הזמן חושך (לפחות בשלבים הראשונים, לא נשארתי כדי לגלות את השלבים האחרים..). מה עוד.. Crysi

נתקעתי בשלב הראשון באיזה בוטקה ושני טנקים יורים עלי אין לי מושג מה אני צריך לעשות, אז נטשתי את המשחק.

GOW היה מאוד כיף למרות שהיה חשוך מידי לטעמי (לא עשה לי כאב ראש כמו FEAR, אבל לא נעים שכל המשחק ככה. גם שכביכול יש אור יום במשחק זה לא היה כ"כ נעים לעין).

נמשיך בלי קשר לFPS.

AC היה מאוד נחמד.. עלילה טובה אבל הסוף היה מאכזב מאוד. בנוסף, רוב המשחק היה בזבוז זמן בלטייל בתוך ערים ובין הערים.. הדבר היחיד שגרם לי להשאר במשחק גם בטיולים האלו זה הגראפיקה.

World In Conflict גם מאוד נהנתי ואני אחזור לשחק בו בקרוב.. אהבתי את העלילה והגראפיקה.. רק מעצבן שלפעמים צריך לרוץ בין מסכים בשביל לבצע פעולות, כאילו שזה משחק בשם "how fast can you move the cursor".. אני חושב שרק בגלל זה הפסקתי לשחק בו.

RA2 משחק אסטרטגיה ישן אבל רציתי לתת דוגמא לאחד שכן אהבתי לאחר שדיברתי על אחד שפחות אהבתי. הוא הרבה יותר קליל וזורם.

Stranglehold משחק מאוד חביב אהבתי את מקס פיין אז אהבתי גם את זה. אבל מקס פיין היה הרבה יותר טוב. וכן, גמרתי גם את השני.

Rome Total War- בחיים שלי לא הפעלתי משחק כזה. כשראיתי תמונות שלו חשבתי שזה כמו Quest. אני לא יודע לאיזה ז'אנרים הם משתייכים אבל.... הם דומים. אבל ROME הרבה יותר מפורט בקטע של עיר, מורל ובתים וכל השטויות האלו.

אני חייב לציין שהוא היה נראה לי מאוד כיפי, רק לא הייתה לי הסבלנות לשבת ולהבין איך משחקים בו. אז אם מישהו רוצה לעזור, אני אשמח.

סדרת NFS: אנדרגראונד הראשון והשני היו טובים.. MW גם טוב. אחר כך CARBON היה זבל אבל עדין שיחקתי בו. ו-PRO STREET הפסקתי לשחק בו אחרי כמה זמן. פשוט זבל של משחק.

JUICED2 שיחקתי ואחרי דקה יצאתי והסרתי אותו מהמערכת.. זבל זבל זבל זבל של משחק.

SOF2+PAYBACK- שני חארות של משחקים. אהבתי מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד את הראשון. באותה תקופה הוא היה נחשב בשבילי המשחק הטוב ביותר. אבל האחרים פשוט זבל. אני לא יודע, אולי יש לי בעיה עם התחלות של משחקים, אין לי סבלנות לגלות את ההמשך.

SPIDERMAN3 משעמם

TMNT המשחק שהגראפיקה שלו היא כמו .. משחק ממש טוב ממש כיף אין שום חסרונות.

חפרתיייייייייייייייייייייייייייייייי :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אבקש המלצות?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כמו כן אשמח להמלצות למשחקים ענתיקות יש לי אמולטורים של MAME GENESIS וגם וסופר נינטנדו

דרך אגב קיבלתי היום את השלט שהזמנתי MS CONTROLLER WIRELESS

אשמח למשחקים שיהיה כיף לשחק בו איתם.. ואל תגידו GRID כי הוא כבר רשום מולי. :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mass Effect? הטוב ביותר? לא נראה לי...

המשחק הזה מייאש מדי (יותר מדי).

לענייננו.

אני יכול להמליץ לך על סדרת המשחקים של Hitman

של Splinter Cell

ושל Prince of Persia

הם פשוט מעולים!

ואם כבר קנית גיימפאד של 360 ובא לך שוב לחזור ולשחק ב-AC כדאי שתעשה

את זה כי זה הבדל של שמיים וארץ בחווית המשחק.

תהנה ותתחדש על השלט! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mass Effect? הטוב ביותר? לא נראה לי...

המשחק הזה מייאש מדי (יותר מדי).

כן, ובגלל זה אני עובר אותו כבר בפעם השלישית בשבוע וחצי האחרונים?

אתה בטח מאלה שלא שיחקו אפילו עד הסוף של EDEN PRIME. כי אחרי שהיית בCITADEL, אתה כבר לא יכול להשתחרר מהקסם של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה rome total war הוא modern turn based strategy בגלל שאפשר לעצור את השעון בזמן הקרב (אם זה לא השתנה מshugon ) לא שיחקתי אז אני לא בטוח. אין הרבה משחקים כאילו אבל הם נחמדים כי זה לא תחרות הקלקות. אני אהבתי את ufo aftermath אני לא יודע אם כדאי לקנות את aftershock כי לא התלהבתי מה DEMO (סיבך את המשחק יתר על המידה) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לתת למשחקי total war צ'אנס. אלה משחקים ייחודיים בז'אנר שמשלבים הרבה תכנון ואסטרטגיה. הקרבות בהם פשוט מדהימים ומרתקים, מה גם שהם משלבים המון תכנון מוקדם והערך של מספר היחידות הוא מועט לעומת הערך של אופן השימוש בהן. ברגע שנכנסים למשחקים האלה קשה מאוד לצאת מהם, אני אישית סיימתי את המשחק ארבע פעמים ומצפה בכליון עיניים למשחק הבא empires total war.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי לשחק ב- Ultimate Alliance משחק מעולה עם תמיכה מלאה בשלט (כמעט) ויש גם רטט כשאני חוטף מכות. ממש כיף עם השלט.. רק חבל שיש במשחק כ"כ הרבה כפתורים שזה חיסרון לשלט.. למשל בחירת כוחות מיוחדים של כל דמות.

שיחקתי בGRID אני דיי גרוע אבל אהבתי מאוד את המשחק, אני לא רואה בו שום חיסרון חוץ משאני לא מצליח לשלוט ברכבים שם.. אני מניח שאני אשתפר עם הזמן, עוד כמה פעמים שאני אשחק במשחק.

אשמח לשמוע עוד המלצות במיוחד למשחקים שאפשר לשחק עם הגיימפאד. תודה מראש=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...