שינו לי את תאריך הגיוס, צריך כמה עצות :) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינו לי את תאריך הגיוס, צריך כמה עצות :)

NiTRo37

Recommended Posts

אתה טועה בפירוש שלך לקרבי. קרבי זה לא כל היום ללכת ולירות ולהרוג ולהשמיד - זה אחד שיודע להישתמש בנשק במקרה חירום. ג'ובניקים לעומת זאת לא נוגעים בנשק ולא יודעים מה לעשות איתו במקרה חירום.

סתם לדוגמה אני ואתה במגדל - אתה זה שידע איך לתפעל אירוע - אני יכול רק לדמיין מה עושים בסרטים במקרה כזה...

אחי בקרבי קרבי - לא יכול להרחיב - ואני בטוח שהוא כן כל היום משתמש בנשק...

יש קרבי ויש קרבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על התגובות ועל העצות חבר'ה :]

אבל העניין הוא שאני לא קרבי בגלל שאני בן יחיד...אני לא מבין למה הביאו לי תאריכי גיוס קרביים X:

שינו עכשיו להרבה אנשים תאריכי גיוס, זה לא אומר שאתה תהיה קרבי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה. אני הולך לגבעתי בעוד חודשיים ואני רוצה ללכת ליחידת מיסתערבים עד כמה הדרך שלי לשם קשה ? צריך פירוט חצי מלא או מלא של מה עלי לעבור בכדי להגיע לאן שאני רוצה ? וגם האם בגבעתי יהיה לי עתיד צבעי כלומר משהו שיאלץ אותי להישאר שהם אחרי שאני הסיים ת3 שנות הגיוס שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע טירונות 05 זה הכי טוב לכל השמוקים והערסים שלא יודעים ליתנהג. שהם ילמדו אתכם מה זה . ואני מדבר מי נסיון של שבוע :lol: עם שואלים למה עזבתי, כי העיפו אותי ביגלל "סיווג ביטחוני" שטויות במיץ עבניות. לא יכלו פשוט להגיד תסיבה האמיתי. והיא שפשוט שונאים רוסים :pissed: במדינה הזאת "אפליה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק. כנראה שכל שאר אלפי הרוסים שמשרתים בתפקידים קרביים בצבא הצליחו ליפול בין הכסאות אה?

זה שאתה כנראה אפס שלא מתאים לצבא לא נותן לך את הזכות לקרוא לכולם גזעניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דווקה לא כולם גזענים. רק 90 אחוז מי האוכלוסיה בישראל גיזענים כולל תרוסים ששונאים את כל שאר העדות :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 10.09.2008 בשעה 02:49:17

צודק. כנראה שכל שאר אלפי הרוסים שמשרתים בתפקידים קרביים בצבא הצליחו ליפול בין הכסאות אה?

זה שאתה כנראה אפס שלא מתאים לצבא לא נותן לך את הזכות לקרוא לכולם גזעניים. עם לא בוחנים אותך ולא מנסים ליראות להן אתה מתאים וסתם זורקים אותך כמו במצב שלי זה נותן לי זכות מלאה לחשוב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...