Pure - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pure - הדיון הראשי

OuTsIDe

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן משחק יפה ונחמד אבל לפי דעתי נסחפתם עם ההתלהבות ממנו.. שחקתי בו כשעה על ההגדרות הכי גבוהות עם שלט X360 והוא בהחלט כייפי אבל האמת שהשתעממתי די מהר. גרפיקה באמת טובה ויש כמה אפקטים מעניינים, לא רע בכלל וקצב משחק טוב.

תגידו, זה קורה רק אצלי או גם לכם = פעם בכמה זמן יש מין האטה פתאומית כזו של ה FPS ואז זה כאילו משתחרר כזה וחוזר לעצמו באיזה שניה. משהו ממש מעצבן שגם היה קורה לי פעם ב ב GRID..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן משחק יפה ונחמד אבל לפי דעתי נסחפתם עם ההתלהבות ממנו.. שחקתי בו כשעה על ההגדרות הכי גבוהות עם שלט X360 והוא בהחלט כייפי אבל האמת שהשתעממתי די מהר. גרפיקה באמת טובה ויש כמה אפקטים מעניינים, לא רע בכלל וקצב משחק טוב.

תגידו, זה קורה רק אצלי או גם לכם = פעם בכמה זמן יש מין האטה פתאומית כזו של ה FPS ואז זה כאילו משתחרר כזה וחוזר לעצמו באיזה שניה. משהו ממש מעצבן שגם היה קורה לי פעם ב ב GRID..

קרה לי כמה פעמים, אבל אצלי פשוט המשחק נעצר לגמרי לשנייה בערך ואז המשיך מאותו רגע שנעצר, אבל זה קרה לי בערך 4 פעמים ככה שזה לא כ"כ מפריע :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

היום ניסיתי להיכנס למשחק בפעם הראשונה, אני לוחץ דאבל קליק על האייקון של המשחק ואז נפתח לי מסך שחור ל-3 שניות בערך ואז המשחק יוצא...

מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה?

זה קורה לי רק במשחק הזה.

ניסיתי להתקין מחדש וזה לא עוזר..

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך משתמשים ב Spaciel Trick ו ב Tweak ??

שינתי את הספיישל לC ואת הטוויק לF..לחצתי עליהם באוויר גם שהמד ג'וס שלי היה מלא ולא קרה כלום(כמובן שלחצתי עליהם בשילוב של חיצים..)

מוזר

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...