זקוק לטיפים איך להתחיל עם ילדה מהכיתה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לטיפים איך להתחיל עם ילדה מהכיתה

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שנעשה TIME LEFT עד שהתר'ד ינעל? ::)

פותח הת'רד,

חבל שחזרת על טעות של רבים ובחרת לשאול את זה דווקא כאן כי גם לא תצא עם איזו תוכנית אסטרטגית-משהו לכבוש את לב הבחורה וגם לא תצא עם יותר ביטחון עצמי. :P מה שגם בשביל להצליח בחיים אתה צריך ללמוד להביא את הפתרונות ממך ולא להעזר בסביבה בשביל כל פיפס קטן.

אם יש מישהי שאתה אוהב ורוצה שיהיה בינכם קצת יותר, קח את העצה שלי- תתיידד איתה כרגיל.

פה זה לא כל כך בעיה, אם אתה לא ילד עם בעיות השתלבות בחברה אתה תדע מה לעשות.

אחר כך תתחיל יותר לרמוז לכיוון הרומנטי... אם היא תרצה אותך, זה יעבוד.

(הי, זה לפחות הרבה יותר מועיל מנעליים יפות ותחתוני .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה נושא הדיון הזה הוא לא הכי "כשיר", אתם ממשיכים ומספימים כאן. יש גבול לכל תעלול.

אני מזהיר מראש, הבא שיכתוב הודעה שלא קשורה לנושא הדיון יטופל בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו, תהיה אתה. תחליפו תחביבים ותגיד לה קצת שטויות ותריצו צחוקים על קטעים מצחיקים שכאלה. תהיה נחמד ומנומס ואם יש לך גם מזומנים בכיס אז שלם עליה או קנה לה משהו או פרח או משהו דומה! זה עובד להיט! :smile1:

כמו שאמרו מקודם בקטע הציני, אתה באמת יכול לספר לה על זה שעשית מכירה קבוצתית פה בפורום אבל כרצונך אם אתה לא רוצה שהיא תחפש אותך בגוגל ותמצא אותך פה ואת הת'רד הזה פה שיכול להיות קצת מביך מלקבל כמה טיפים מחבורת גיקים.. :lol:

קיצר, תהיה אתה ואל תחשוב- האיש הזה המליץ לי ככה וככה אז אני אעשה ככה וככה. תהיה נחמד, תעזור למה כשהיא תצתרך עזרה מדי פעם. אל תהיה יותר מדי צמוד אליה ובסוף הפגישה תן לה נשיקה על הלחי או חיבוק טוב.. אם יש לך סווטשירט אתה יכול להשאיר לה אותו אם קר לה ותכלס אתה בנאדם נבון וחכם ממה שאני מכיר אותך מפה אז מאמין שילך לך אחלה! :)

נ.ב-

תמיד אם משעמם אתה יכול לשלוף ת'-N95 שלך או ת'פלאפון הפצצה שיש לך או משהו אחר ולהשוויץ בו בצורה של- "אוי, מה השעה? רוצה לשחק בפלאפון או משהו ולהראות לה ושטויות כאלה.. ;D"

דרך אגב, באמת אני מתחיל לנקות מקום בחתימות אצלי! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתנו לך פה עצות טובות יותר וטובות פחות

העצה שלי היא כזאת

קודם כל תבדוק אם היא כבר מרגישה משהו כלפיך - תנסה להתקרב אליה קצת בלי להראות שום סימן שאתה רוצה ממנה משהו חוץ מידידות

תסתכל בשיעורים אם היא מסתכלת עליך .

אם יש סימנים זה אומר שתצתרך להתאמץ פחות אבל בכללי זה מה שאתה צריך לעשות בשני המקרים : תנסה לדבר איתה ולהכיר אותה (הכי חשוב תיהיה אמיתי בשיחות - תגיד מה שאתה באמת חושב כל עוד זה לא פוגע ומעליב ואל תדבר על פוליטיקה בשום פנים ואופן) . המטרה שלך היא לדבר איתה גם מחוץ לבי''ס.

אחרי שההיכרות איתה תתבסס מעבר לרמה של היכרות כיתתית , כלומר - לא רק שלום ודיבורים בהפסקות אלא שיחות טלפון או פגישות מחוץ לבי''ס

תנסה להזמין אותה בצורה עקיפה . למשל : אתה יכול להגיד לה - "רוצה לבוא איתי לסרט" ואתה יכול להגיד לה "וואי שמעתי על הסרט החדש של XXX , אמור להיות אחלה סרט ... רוצה לבוא לראות אותו איתי ? "

בסרט ובשיחה שאחריו (שאם לא זורמת תדבר על הסרט) אמורה להיות לך כבר יכולת מאוד טובה להבין את המצב ולפעול בהתאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כמו שאמרת, אפשר סרט ולרוב לדעתי מומלץ סרט קומדיה שיהיה מצחיק.. (תבדוק שזה משהו טוב ולא איזה אמירקן פאי זול שלא תאהב)

תגיד לה משהו בסגנון של שיצא סרט חדש והוא על טרפו טרפפו ואז תגיד לה עם היא רוצה לבוא איתך אולי לסרט או משהו סתם ככה אחרי בצפר או סופ"ש או משהו דומה שיתאים לכם..

וכמו ששוב פעם אני אגיד ואמרו לפני, תתחיל איתה כחברת כיתה, תדבר איתה בשיעור וכאלה ותשתעשע איתה ככה.. לאט לאט תתחיל להיות איתה יותר בבצפר ולדבר איתה ואז כתתפוס איתה ביטחון ותראה שזה הזמן בערך תגיד לה על סרט או פעילות אחרת שבא לך..

אם היא גם גיקית כמו כל הקהילה כאן תספר לה על חדשות בעולם הטכנולוגיה והמחשבים.. :smile1: יש לי ידידה שכזו והיא תמיד מתלהבת שכזה מהידע שיש לי (תודה רבה רבה לאתר ואנשיו!).

תראה גם מה היא אוהבת ותאמין לי שעם הזמן של "השיטוט אחרי אחרי כמה זמן היא תתחיל לבנות עליך ולפנות אליך הרבה ותתחיל לבנות מערכת לא רעה..

אל תגיד לה- היי, X רוצה לבוא לסרט? כי זה ממש לא יפעל ויהיה דפוק קצת..

אבל כמו מקודם, אתה איש חכם- אתה תסתדר ותפעל עם הראש.. בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...