מה אתם אומרים על הדיסק קשיח הזה? samsung 640GB - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הדיסק קשיח הזה? samsung 640GB

DMK

Recommended Posts

אם לומר את האמת אני רוצה לקנות 2 כאלה.אבל יש פה דיון שהוא איטי בגלל קושחה דפוקה וצריך להתעקש על דגם ספציפי אז ויתרתי עליו.

כי זה דיי הזוי לבוא לחנות ולבקש דיסק עם קושחה כזו או כזו.מוכר לא כזה חכם כמונו חברי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי על דרך שאפשר לברר חיצונית, אני מחפש (כמו כולם)

אם נמצא, זה יפתור לנו לחלוטין את הבעיה.

שמעת על תאריך יצור?

על כל HD רשום התאריך יצור, אם זה בתור תאריך עצמו ואם זה באותיות כחלק מהסריאל שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 640 של WD עדיין לא בארץ.

הוא צריך להגיע עם משלוחים של מליון ורבע חנויות שתקועים בנמל/מכס בגלל הסכסוך עבודה שהיה שם....

שאלתי לגבי מארז של קולרמאסטר לחבר, וקיבלתי את התשובה הזו מ 3 חנויות שונות :-\ על הסכסוך שמעתי גם בחדשות, ככה שאני די מאמין שזו הסיבה.

בכל מקרה, קשה לקרוא לסאמסונג "הימור", שלחתי לא מעט אנשים לקנות אותו מפוקס אחרי שאני קניתי, כולם קיבלו את ה 012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמכניסים קושחה חדשה, זה אומר שמאותו יום כל מה שיורד מפס היצור הוא עם הקושחה הזאת (ומעלה)

מה שאומר שאם תדע תאריך יצור של הארדיסק עם קושחה 12 אתה תדע שבאותו חודש לפחות חלק מההארדיסקים עם הקושחה הזאת, וחודש מאוחר יותר כל ההארדיסקים עם הקושחה הזאת (או חדשה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אמרת :yelclap:

אבל צריך שכל אלה שיש להם קושחה 12 יציינו פה את תאריך היצור של הדיסק (וככה כבר יהיה לנו דיון רשמי על הדגם הזה ) כלומר

דגם :

שנת יצור

קושחה

יצרן

ככה יהיה אפשר לדעת מאיזה תאריך ה 640 מגיע עם ה 12 שהיא העדכנית ביותר וגם התקינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...