מעוניין להחליף קירור למעבד... e8400 @3.00GHZ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להחליף קירור למעבד... e8400 @3.00GHZ

asi1998

Recommended Posts

לא רק תקציב, גם האם אתה רוצה לעשות OC?

אני מבין מהכותרת שעשית כבר, אבל האם אתה מתכנן עוד.

מה זה oc ? והתקציב אין לי מושג אני רוצה טוב (ושקט!!) במינימום כסף..

התכוונת oc בקשר למאווררים של המארז שאני הולך לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק תקציב, גם האם אתה רוצה לעשות OC?

אני מבין מהכותרת שעשית כבר, אבל האם אתה מתכנן עוד.

הוא לא עשה OC, המעבד בתדר הסטוק שלו - 3GHZ ..

ואם אתה לא מתכנן OC אני לא מבין מה רע בקירור המקורי שלו ? לי יש כזה והוא מחזיק לי אותו יפה גם ב OC ל 3.6GHZ..

אבל אם אתה עדיין רוצה יש לך את FREEZER 7 PRO - קירור יחסית זול ואני אישית מאד מרוצה ממנו מה AMD השני שיש לי.. עושה את העבודה מעולה.

http://www.arctic-cooling.com/cpu2.php?idx=79

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא עשה OC, המעבד בתדר הסטוק שלו - 3GHZ ..

ואם אתה לא מתכנן OC אני לא מבין מה רע בקירור המקורי שלו ? לי יש כזה והוא מחזיק לי אותו יפה גם ב OC ל 3.6GHZ..

אבל אם אתה עדיין רוצה יש לך את FREEZER 7 PRO - קירור יחסית זול ואני אישית מאד מרוצה ממנו מה AMD השני שיש לי.. עושה את העבודה מעולה.

http://www.arctic-cooling.com/cpu2.php?idx=79

הקירור לא רע אבל מבדיקה שעשיתי הוא עושה רעש לא מבוטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב מאוד משמעותי כי אז אפשר לדעת יותר לעומק....

יש היום הרבה פתרונות יעילים יותר ויעילים פחות אבל מבחינת שקט - הייתי מציע לשקול קירור מים או כיו"ב... יקר מאוד - אבל שקט...

וOC זה להריץ את המעבד יותר ממה שהוא.... המעבד שלך הוא ליבה כפולה בתדירות של 3 גיגה הרץ, בעזרת OC + קירור נכון + קצת חוש טכני + הרבה עזרה בפורום אוברקלוקינג וקירור תוכל למשוך אותו למהירויות גבוהות יותר....

נ.ב.

יש לי מעבד זהה וקניתי אותי כי הבנתי שטמון בו המון פוטנציאל בOC - אצלי יש עליו Ultra 120 עם מאוורר אחד של זלמן והוא שקט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בדיקה עשית ??

ולא יודע על מה אתה מדבר האמת, לי יש את האח התאום שלו ל ואני לא שומע אותו בכלל עובד..

גם משתמשים אחרים שיש להם אותו לסוקט 775 לא התלוננו מעולם על רעש..

ושי,

להציע מים לבן אדם שלא עושה OC (שלא נדבר על לא יודע מה זה) ?? מה נסגר איתך ?

חוץ מזה שקירור מים + מחיר זול = MATH ERROR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בדיקה עשית ??

ולא יודע על מה אתה מדבר האמת, לי יש את האח התאום שלו ל ואני לא שומע אותו בכלל עובד..

גם משתמשים אחרים שיש להם אותו לסוקט 775 לא התלוננו מעולם על רעש..

ושי,

וואלה אחי אני לא יודע על מה אתה מדבר... איזה מעבד יש לך?

והאם הקירור שהצעת לי מתאים למעבד בדוק?[br]פורסם בתאריך: 5.09.2008 בשעה 16:47:02

לא הבנתי בדיוק מה ולמה ציטטת..

אבל התשובה היא "כן" לשתי השאלות..

זה היה בטעות, תיכול לומר לי איזה מאוורר בקשה יש על המעבד שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושי,

האמת שהתייחסותי הייתה נטו מבחינת השקט והרעיון שמאחוריו הוא - שקט עולה כסף - הרבה כסף ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המעבד שלי ה E8400 יש קירור סטנדרטי תחליף מקורי של EVERCOOL. הוא נראה זהה לחלוטין לקירור של רק ש EVERCOOL מייצרת אותו.

ה FREEZER 7 PRO מתאים בוודאות למעבד שלך (שלנו יותר נכון). תוודא סופית רק עם החנות בה תקנה (במידה ובכלל תקנה) אם אין בעיה כלשהי מבחינת הלוח אם או מספיק מקום במארז שלך (לפעמים יש קבלים בולטים או כל מיני שטויות שיכולות להפריע - רק תבדוק). הקירור אגב עולה 100 שקל = אז שלא יעבדו עליך.

ושי,

צודק. מסכים איתך, שקט עולה כסף. ובכלל דברים טובים בחיים עולים כסף.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המעבד שלי ה E8400 יש קירור סטנדרטי תחליף מקורי של EVERCOOL. הוא נראה זהה לחלוטין לקירור של רק ש EVERCOOL מייצרת אותו.

ה FREEZER 7 PRO מתאים בוודאות למעבד שלך (שלנו יותר נכון). תוודא סופית רק עם החנות בה תקנה (במידה ובכלל תקנה) אם אין בעיה כלשהי מבחינת הלוח אם או מספיק מקום במארז שלך (לפעמים יש קבלים בולטים או כל מיני שטויות שיכולות להפריע - רק תבדוק). הקירור אגב עולה 100 שקל = אז שלא יעבדו עליך.

ושי,

צודק. מסכים איתך, שקט עולה כסף. ובכלל דברים טובים בחיים עולים כסף.. ;)

תחשוב על יקום חלופי.... כזה שבמקום שיהיו קבצנים ברחוב שיבקשו ממך כסף - הם יתנו לך במתנה Q6600 או 4870X2 בחינם אין כסף :)

"בעולם אחר...."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...