שאלה בקשר לתמיכת משחקים בVISTA - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לתמיכת משחקים בVISTA

Lyor

Recommended Posts

קיבלתי עם המחשב נייד שלי את הסיריאל של "ביסנס" (רציתי פרימיום :-\)

ורציתי לדעת אם יש הבדלים בין שאר סוגי הויסטות לבין הגרסא הזאת בתמיכה של המשחקים...

אני משאר שה"אולטימייט" היא הכי טובה אבל הכוונה שלי היא: האם זה ממש משנה אם יש לך כזה או אחר בהתחשב בביצועי המשחק?

(אני יודע שיש בין כולם שוני בתכונות, למשל שבבייסיק אין מדייה סנטר ודברים כאלה. אבל זה ממש לא מעניין אותי, אני רוצה רק לדעת את ההבדלים בין ביצועי המשחקים (אם יש...))

תודה מראש, ומצטער אם הייתי קצת לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, יש לי עוד שאלה.

האם זה משנה איזה קוד יש לי?

פשוט אני רוצה להתקין "ביזנס" של 64 ביט אבל האם זה מותר (מבחינת איזה קוד משתמשים?

נ.ב.

אותו דבר לגבי עיברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתוב לך ברישון ל32BIT אז אני לא חושב שיתאים, לדבי עברית אין בעיה נירא לי כי קיבלתי עם תעודת חוקיות לXP HOME ובדרך קיבלתי 2 דיסקים אחד בעברית ואחד באנגלית.

מה שכם אתה יכול להתקשר למיקרוסופט ולשאול אותם אם אתה יכול לשלוח להם את הדיסק שיש לך והאם הם יכולים להביא לך גירסת 64BIT בעברית ומאושר על הקוד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתוב לך ברישון ל32BIT אז אני לא חושב שיתאים, לדבי עברית אין בעיה נירא לי כי קיבלתי מחשב נייד עם תעודת חוקיות לXP HOME ובדרך קיבלתי 2 דיסקים אחד בעברית ואחד באנגלית.

מה שכם אתה יכול להתקשר למיקרוסופט ולשאול אותם אם אתה יכול לשלוח להם את הדיסק שיש לך והאם הם יכולים להביא לך גירסת 64BIT בעברית ומאושר על הקוד שלך.

הקוד שלי הוא:

windows business OEMAct HP ציטטתי מלי במליה מהמחשב הנייד שלי (נמצא למטע למי שלא יודע) ולא כתוב שום דבר על 64 או 32 ביט...

האם זה אומר שמה שאמרת לגבי זה זה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול לא נותנים תמיכה לרשיונות OEM

מאיפה הבאת את השטות הזו קיבלתי מהם תמיכה ועוד אחלה של תמיכה.

תתקשר למרכז הלקוחות שלהם

097625400

ותעלה את הבעיה שלך אצלהם, כול עוד יש לך וינדוס חוקי אין לך מה לפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יתנו לך אבל הם לא מתחייבים לתת לך בחינם. אם יש לך בעיה אמיתית הם ידרשו כסף. זאת בניגוד לגרסת retail.

לפותח הת'רד, תתקין 64 ביט.

DirectX10 למשחקים

פונקציות חיפוש

קול אבטחה

תמיכה ב4 גיגה זכרון

ועוד ועוד ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קול אבטחה

תמיכה ב4 גיגה זכרון

מה???

בקשר ל4 ג'יגה , זה כבר בא לבד עם הלוח אם/מע'ההפעלה (התמיכה), בין אם אני ארצה לשים 4 ג'יגה או לא זה כבר תלוי בי...

קול אבטחה? מה? למה? ואיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החליפו את כל אריכטקטורת הקול בויסטה. יש כל מיני דברים נחמדים כמו

loudness equalization - אם אתה מנגן משהו ופתאום הדפדפן מחליט להפעיל פרסומת, ויסטה תסדר את עוצמת הקול כדי שלא תפוצץ לך את האוזניים.

mixer - מערכת שמאפשרת לשנות את עוצמת הקול של כל תוכנה שרצה בנפרד. זה במיוחד לתוכנות שלא מציאות את זה כאופציה. למשל יש משחקים שבהתקנה שלהם מנגנים מוזיקה מעצבן. שוב פעם פלאש בדפדפנים וכו...

microphone array - חיבור של מספר מיקרופונים דיגיטלים ואז סינון קולות רקע על ידי אלגוריתם מיקומי.

ועוד כל מיני שטויות.

אבטחה

זה נושא ארוך אבל בקצרה, ויסטה יותר מאובטחת מXP. עשו איזה מחקר שהראה 60% שיפור.

תחפש בגוגל אם זה ממש מעניין אותך.

4 גיגה זכרון

רק מערכות 64 ביט תומכות ב4 גיגה זכרון. אם תתקין אקס פי זה ישתמש רק ב3 גיגה. 64 ביט היא מערכת בעייתית מבחינת תמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...